Content

Zasady Gry

[WAŻNE] Regulamin Forum

[WAŻNE] Regulamin Forum

Postprzez Dagos Bardok » 18 Wrz 2008, o 17:47

0. Każdy użytkownik forum ma prawo do posiadania tylko jednego konta. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia większej liczby kont.
1. Nowy temat powinien mieć nazwę, która jasno określa poruszany problem i znajdować się w odpowiednim dla niego dziale (kategorii)
2. Tematy wielowątkowe, w których poruszone problemy nie są ze sobą ściśle powiązane będą kasowane przez uprawnione do tego osoby.
3. Zabrania się pisania nazw nowych tematów wyłącznie WIELKIMI LITERAMI.
4. Zabrania się stosowania przesadnego wulgaryzmu, chamstwa oraz obrażania osób trzecich, szczególnie pozostałych użytkowników forum.
5. Wszelkie konflikty należy rozwiązywać prywatnie, poprzez Prywatne Wiadomości, e-mail, bądź komunikatory internetowe.
6. Zamieszczanie materiałów niezgodnych z prawem, powiązanych z pornografią, nazizmem, rasizmem, nawiązujących do przemocy itp. będzie surowo karane.
7. Zabronione jest pisanie postów nie na temat, czyli wprowadzanie w wątki tzw. offtopu. Jeśli nie ma tematu, do którego pasowałby dany post należy założyć taki w odpowiednim dziale.
8. Posty, których napisanie miało na celu tylko zwiększenie ich ilości w statystykach użytkownika lub takie, których treść się powtarza - użytkownik pisze po raz kolejny swoje zdanie, zmieniając tylko formę wypowiedzi będą traktowane jako offtop.
9. Zalewanie tematów dużą ilością postów, „jeden za drugim”, czyli tzw. floodowanie jest zabronione. Jeśli po wysłaniu postu użytkownik zdecyduje się coś dopisać powinien użyć opcji „Edytuj”.
10. Użytkownik publikuje swoje wypowiedzi tylko na swoją własną odpowiedzialność, a Administrator i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści w nich zawarte.
11. Podstawową karą za nieprzestrzeganie Regulaminu Forum jest ostrzeżenie dawane przez członka Ekipy Forum.
12. Użytkownik pisząc na forum zobowiązuje się do przestrzegania powyższego regulaminu.
13. Wszelkie zamieszczone przez użytkowników materiały stają się własnością Mgławicy Mocy.
14. Administrator zarzeka sobie prawo do wprowadzania zmian w Regulaminie Forum.
15. Użytkownicy mogą wystosować prośbę o wprowadzenie zmian w Regulaminie Forum.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Wróć do Zasady Gry

cron