Content

Ekipa Forum

Kto tu rządzi, czyli członkowie Ekipy Forum

Kto tu rządzi, czyli członkowie Ekipy Forum

Postprzez Mistrz Gry » 23 Lut 2010, o 23:08

Dzięki temu tematowi szybko dowiesz się istotnych rzeczy o ludziach, którzy mają Mgławicę Mocy w swym władaniu i od których zależy czy asteroida uderzy w Twój mały stateczek czy może z nieba spadnie Ci worek kredytów. Nowo zarejestrowanym lista ta przyda się przede wszystkim po to, by wiedzieli do kogo mogą się kierować z prośbą o pomoc. W drugim poście zamieszczono listę osób, które w Podziemiu były, lecz z różnych powodów się z nim rozstały.
Zachowano kolejność alfabetyczną.

Obecni członkowie Ekipy Forum:

David Turoug
Gdyby był Indianinem zbierałby skalpy Bladych Twarzy, ale ponieważ został Rycerzem Jedi, nieustannie obcina swoim przeciwnikom dłonie w imię szacunku dla wszystkich istot i niechęci do pozbawiania ich życia, jednocześnie zachęcając do poszukania sobie innego partnera seksualnego niż własn... to się nagrywa? Przepraszam... ekhm... Jest jednym z najaktywniejszych użytkowników na forum i odpisuje szybciej niż "Sokół Millenium" byłby w stanie zrobić trasę na Kessel i z powrotem, a sporo czasu spędza w Bibliotece, którą uzupełnia o biografie Bohaterów Niezależnych. Zdarza mu się zniknąć na dłuższy okres czasu i wtedy na forum pojawiają się wylęknione spojrzenia zdające się pytać "czy wróci?" - zawsze wraca. Jako jedyny dokonał masowego mordu na prowadzonych przez siebie postaciach tłumacząc się twierdzeniem, iż "jest wojna, straty muszą być". Do teraz nie wiadomo jak wysoko ubezpieczył swoich bohaterów. Fanatycznie oddaje się muzyce Pink Floydów.

Funkcja: Moderator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: prowadzeniem wątków, Biblioteką, kalendarium

Jack Foreman
Niewątpliwie największy znawca filmów por... przyrodniczych w Podziemiu, jednak ze względu na tematykę forum, kwestia ta zostanie pominięta (no bo kogo obchodzą zwyczaje godowe Wookiech?). Z niewiadomych przyczyn upodobał sobie siedzibę obleśnego Hutta Zordo, którą, nie zważając na paskudnego właściciela i jego śmierdzącą ochronę, coraz częściej dogląda. Prawdziwy z niego mgławicowy weteran, który dodatkowo miał jedno z mocniejszych wejść w historii forum, a którego idolem byłby czarny James Bond wyznający filozofię życiową "żyj szybko i umieraj młodo". Ostatnimi czasy uczy się grać na gitarze, więc drogie panie, możecie już ćwiczyć mdlenie na jego widok!

Funkcja: Moderator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: prowadzeniem wątków, działem Zordo's Haven


Kelan Navarr
Znany również jako Matt, Nadworny Artysta, Człowiek z Dalekiego Kraju Ludzi Mówiących Dziwnym Językiem albo Mistrz Ciętej Riposty, jednak to ostatnie poddawane jest w wątpliwość przez forumowe boty, których jeszcze nie przegadał. W chwilach, gdy nie je ryżu, nie uczy dzieci angielskiego, nie jeździ zapchanym metrem, w którym mali chłopcy załatwiają swoje potrzeby na środku wagonu, nie pisze bloga o ludziach z szerokim (panoramicznym, można nawet rzec) spojrzeniem na świat, z pomocą swojego talentu rysowniczego, uwiecznia historie opowiedziane na Mgławicy Mocy, tworzy awatary dla użytkowników i masę innej, niezwykle potrzebnej grafiki, jak logo forum, bannery etc etc... Pozostały czas poświęca na wymyślanie coraz to nowych złośliwości, którymi potem raczy dZiEcI nEoStRaDy i inne potwory czekające w szafie, względnie pod łóżkiem każdego normalnego admina lub resztę Podziemia. Znany też z tego, że wchodzi w konflikty z ludźmi utożsamiającymi się z animowanymi lwiątkami oraz Autorami Powieści Niewydanych.

Funkcja: Administrator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: szatą graficzną i wszystkim, co z nią związane


Oto'reekh
Znany w pewnych podziemnych i wąskich kręgach jako "Koks", który słowo "kark" zna jedynie z wczesnego dzieciństwa. W pracy wyraźnie inspiruje się głównymi i jedynymi bohaterami opowiadań "Latarnik" i "Stary człowiek i morze". Mając wiele wolnego, odpłatnego czasu - pisuje na Mgławicy, a jego posty szczęśliwie nie idą jedynie w ilość, ale także i w jakość. Osobnik spokojny (wszelakie frustracje wyładowuje na hantlach wielkości solidnie wykarmionego wieprza) i przeważnie wyrozumiały, choć marudny. Redaktor naczelny nieregularnie wydawanego, a pewnych kręgach już zapomnianego i uznawanego za białego kruka, magazynu Imperial Guardian. Spec od spraw technicznych, któremu zawdzięczamy funkcjonalność i stronę techniczną forum. Wielbiciel premier książkowych.

Funkcja: Administrator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: stroną techniczna forum, PR z innymi portalami, Biblioteką, prowadzeniem wątków


Peter Covell
Peter vel Popowaty, Człowiek o stu twarzach (postaciach i BN'ach), czy też Mistrz Bana, z czego ostatnie nie jest poddawane przez wątpliwość przez nikogo. Gdy nie odpisuje w jednym z 15 wątków, w którym uczestniczy na każdej planecie, w szale migrenowym umacnia swoją pozycję najczęściej banującego admina (z budzącym ciche westchnięcie uznania wynikiem 66% banów). Człowiek od wszystkiego, bez którego forum to przypominałoby Gwiazdę Śmierci po pierwszym ataku. Miłośnik cyrylicy i trunków kojarzących się z naszą wschodnią granicą, czemu wybitnie sprzyja rozpięty kołnierzyk koszuli. Nad owym znajduje się mocna jak u tura głowa, skrywająca umysł sprawny i przebiegły, który mając zły dzień budzi przerażenie nawet wśród najbliższych współpracowników.

Funkcja: Administrator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: wszystkim czego nie robią inni, czyli... praktycznie wszystkim


Tau Altair Lakon
Językowy psychopata i stylistyczny faszysta, często zmuszający użytkowników do sięgania po Słownik Języka Polskiego, w celu zrozumienia całości jego wypowiedzi. Jedna z niewielu osób, potrafiąca w ocenie karcie postaci, podwoić jej długość. Prywatnie miłośnik trunków wysokoprocentowych i Budki Suflera. Wolny czas uwielbia spędzać na długich spacerach w okolice przedszkoli i placów zabaw. Poci się w "Smyku".

Funkcja: Mistrz Gry

written by Kelan & Peter
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: Kto tu rządzi, czyli lista członków Podziemia

Postprzez Mistrz Gry » 12 Maj 2010, o 14:30

Dawni członkowie Ekipy Forum:


Gyar-Than Hadyyk
Jedna z ciekawszych osobistości Mgławicy (a chyba i nie tylko), która pomyliła okres w którym się urodziła, gdyż byłaby idealnym wzorcem „Cierpień młodego Wertera”. Typ bohatera romantycznego nie rozumianego przez świat, który finalnie postanowił odszukać szczęście gdzieś na słonecznej sawannie. Grafik pracujący w photoshopie od pięciu lat, czego niestety nigdy nie udowodnił. Jedyna i nieustająca ofiara forumowego „chamstwa”, szczególnie ze strony niejakiego Kelana Navarra, który „nie zostawiał na nim suchej nitki”. Szczęśliwie zawsze świadom, że na owo zasłużył przez (jak sam twierdził) swoją nieobecność i brak aktywności. Odszedł znajdując nowy cel życia, dorastający w mocnych promieniach afrykańskiego słońca i pozostawił nas w niewypowiedzianym żalu. Mistrz mocnych wyjść (zainteresowanych odsyłamy do tematu „<wow>dchodzę” w Hyde Parku), któremu trzeba jednak jedno: gdyby nie jego inicjatywa, Mgławica Mocy (w swej raczkującej formie znanej jako Akademia Jedi) nigdy by nie powstała.

Jaspar Sato
Nick zmieniał chyba więcej razy niż David zabił swoich postaci - znany był też jako Dagos Bardok czy Darth Devisticious vel Devi. Jeden z założycieli forum, które w starożytnych czasach zwało się jeszcze Akademią Jedi i było odwiedzane przez czterech graczy palących klawisze pod palcami w czasie pisania postów. Potem postanowił zrobić sobie długie wakacje, ale zrozumiał swój błąd i powrócił na nasze łono - jakkolwiek to brzmi, nie ma w tym nic zdrożnego. Lubi nadawać rangi nowym użytkownikom - zapewne dlatego, że podobają mu się te wszystkie kolorki przywodzące na myśl kredki i czasy dzieciństwa. Od czasu do czasu lubi też rzucić ba(na)nem w jakąś małpę, która myśli, że rejestrując się pod dziesięcioma nickami go przechytrzy. Przecież trzeba też wpisać inny e-mail!

Funkcja: Moderator
Na Mgławicy Mocy zajmuje się: prowadzeniem wątków

Lasha Retta
Jedyna kobieta w opanowanym przez mężczyzn Podziemiu. Podobno w dzisiejszych czasach płeć nie ma znaczenia, ale od czasu, gdy znalazła się w gronie Mistrzów Gry, administratorzy znów zaczęli używać noża i widelca, udowadniając, iż jeszcze całkiem nie zdziczeli w swoim barbarzyńskim towarzystwie. W błędzie jest jednak ten, który uważa, że można z nią zadzierać, bowiem w pewnych kręgach znana jest ze swojej miłości do zabijania ewoków, co dotychczas uchodziło jej na sucho. W chwilach, gdy nie oddaje się tej pasji, zadziwia innych swoją wiedzą na temat budowy systemu wentylacyjnego Gwiazdy Śmierci.

Yarin Lanex
Yarin aka Gangsta Rap aka Prezenter TVN Meteo. Osobnik w pewnych kręgach znany jest ze swojego zamiłowania do złota – zwłaszcza w formie zwieszających się z szyi łańcuchów idealnie komponujących się z dwoma wielkimi gnatami trzymanymi na tylnym siedzeniu samochodu. W przerwach między zgłębianiem tajników Ciemnej Strony Mocy, użera się z klientami gatunku „nie rozumiem dlaczego mam tak wysoki rachunek telefoniczny”. W tym miejscu cała administracja pragnie wyrazić podziw za to, że jeszcze żadnego z nich nie potraktował błyskawicą Mocy a’la wujek Palpatine. Swoją pracą zasłużył sobie na miano miłośnika przelewania swych licznych pomysłów na klawiaturę i rozsyłania ich w formacie PDF – do tego zabezpieczonym hasłem. Jakkolwiek można mieć wątpliwości dotyczące każdego z powyższych słów – jedno jest pewne – na robocie Mistrza Gry zna się jak Darth Vader na straszeniu dzieci oddechem.

written by Kelan & Peter
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do Ekipa Forum

cron