Content

The Eye

[The Eye] Stacja kosmiczna "Feros"

Image

Re: [The Eye] Stacja kosmiczna "Feros"

Postprzez BE3R » 4 Mar 2013, o 22:46

Fakt, ta spłuczka mogła okazać się groźna dla załogi statku, w każdym razie instruktaż został zrozumiany. A sam Chistori z lekkim zainteresowaniem wysłuchał reszty opowieści przewodnika i dowódcy. Udało mu się nawet załapać jeden z żartów bez tłumaczenia. Niby nic ale zawsze jakieś osiągnięcie. Kila minut później pojawiła się reszta załogi. Smakowita kobieta i kaleki blondyn. Dziwne że rany tych ludzi tak słabo się goją. Kobieta włączyła swoją obcisła zbroję podkreślającą jej smakowite kształty dodatkowymi światełkami. Ludzka samica stała się niezwykle agresywna i złośliwa w dodatku Grumsh zaczął podejrzewać, że chce go obrazić. Gadzi mózg nie bardzo pojmował skąd taka nagła zmiana nastroju, jednak głęboki haust powietrza wszystko wyjaśnił.
- Wkrótce będzie krwawić, - powiedział bardziej do siebie niż do zgromadzonych - Nie zamierzam cie zjadać kobieto. - wyszczerzył zęby w uśmiechu i ruszył w kierunku swojej kajuty. Zamierzał się zdrzemnąć przed akcją. Zawsze lepiej walczyć głodnym i wypoczętym.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: [The Eye] Stacja kosmiczna "Feros"

Postprzez Renno Tresta » 9 Mar 2013, o 00:20

- Wkrótce będzie krwawić... Ja pierdolę. - powtórzył dobitnie Tresta, pociągając z radości nosem. Jego uśmiech niebezpiecznie się poszerzył, prawie po uszy. - Najzabawniejsza cholerna jaszczurka.
Kapitan - choć na jego błyszczących gałkach ocznych odbijał się upstrzony poważnymi danymi ekran terminala, pozornie absorbujący całą jego uwagę - uważnie przysłuchiwał się dywagacjom Rayne, która najwyraźniej czuła się w jakiś niepojęty sposób zagrożona przez świeży narybek w ekipie. Ciężko też było nie wyczuć bardziej niż zwykle oschłej postawy Roostera. Obie blondynki potrzebowały postawienia do pionu, a przecież robota też czekała.
- No, najpierw lecimy po tę zieloną. Nie mam zamiaru wpieprzać się do więzienia bez profesjonalnej wpieprzaczki. - potwierdził wcześniejsze polecenie. - Ej, wróć! - wrzasnął nagle i zarzucił do przodu łysym łbem, niemal krusząc sobie nos o monitor. Paznokciem podkreślił jakieś wyjątkowo soczyste, przynajmniej w jego mniemaniu, zdanie. - Lubi dziewczynki, co? Fajnie. Fajnie. Całkiem fajnie.
I wtedy, przez setki gwałtownych, bardzo wilgotnych i wyjątkowo plastycznych myśli o lesbijkach, przedarła się ta jedna jedyna czysto biznesowa.
Najemnik, uderzając buciorami o tłumiącą dźwięki posadzkę, doczłapał do Pani Duch.
- Ściśnij ten kostium najbardziej, jak się da. Na Nar Shaddaa masz wyglądać bardziej dziewczęco i uwodzicielsko od Navarra.

Statek leci tam: [Nar Shaddaa] Kantyna "Uśmiechnięty Szmugler"
Image
Postać archiwalna:
Renno Tresta
Awatar użytkownika
Renno Tresta
Gracz
 
Posty: 575
Rejestracja: 3 Kwi 2010, o 14:30

Poprzednia

Wróć do The Eye

cron