Content

Archiwum

[Korriban] Pustynna próba

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Mistrz Gry » 24 Sie 2010, o 22:11

Mimo iż Darth Starrius nie był przy Avienie, wiedział dokładnie o wszystkich ruchach łowcy. Skąd miał takie informacje, pozostanie tylko i wyłącznie jego tajemnicą. Czekając u bramy Dreshdae uznał iż trzeba mieć spory tupet, by urządzić ucztę z pełzaków w środku nocy na pustyni Korriban. Mistrz Sith wiedział już, iż mimo bardzo przypadkowego spotkania Matiiasa, będzie on odpowiednim uczniem, który w przyszłości być może obejmie przewodnictwo nad Zakonem Ciemnej Strony Mocy. Twi'lek wytężył wzrok i nieruchomo stojąc w cieniu, jednej z kolumn czekał na pojawienie się Aviena.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Avien Matiias » 26 Sie 2010, o 03:34

Sapiąc ciężko docierał już do miasta. Jednak był szczęśliwy, gdyż spotkał nowe jak dla niego gatunki zwierząt, jedne zjadł, a jedno by go zjadło. Gdy zbliżył się do bramy, łyknął jedną ze swych tabletek, gdy nagle odczuł to samo uczucie gdy Sith pierwszy raz się do niego zbliżał...
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Mistrz Gry » 26 Sie 2010, o 12:55

Z cienia wyszedł Dart Starrius i stanął za Avienem, który próbował otworzyć wrota odgradzające pustynię od Dreshdae. Sith wykonał niewielki ruch dłonią, a zamek w bramie szczęknął, otwierając tym samym wejście.
- Dobrze się spisałeś mój uczniu. - rzekł donośnie Mistrz tutejszej Akademii - Zastanawia mnie, czy dawniej nie napotkałeś już na swojej drodze kogoś władającego Mocą? A może po prostu masz dość wysokie umiejętności, które pozwoliły ci przetrwać na pustyni Korriban? Zwykle nowi adepci Ciemnej Strony Mocy sobie z tym nie radzą...
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Avien Matiias » 26 Sie 2010, o 13:24

- Życie w samotności wiele mnie nauczyło, w tym jak przetrwać w niesprzyjających warunkach. Muszę także przyznać że tutejsza fauna jest bardzo przyjazna. Rzekł na koniec ironizując wypowiedź. Odpalił papierosa i odpowiedział na pierwsze pytanie Sitha.
- Kiedyś dawno temu spotkałem sitha. Nie pamiętam jak wyglądał, ale był taki ja ty. Pogarda dla cudzego życia, miotając mną o każdą powierzchnię, śmiał się. Niesamowity gościu. Tylko nie pamiętam dlaczego darował mi życie. Powiedział na koniec wsadzając do ust papierosa.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Mistrz Gry » 26 Sie 2010, o 13:35

Starrius nieco zainteresował się faktem, iż Avien w przeszłości spotkał jakiegoś członka Zakonu Sith. Idąc jedną z alejek Dreshdae, z każdym korkiem obaj mężczyźni zbliżali się do miejscowej Akademii Ciemności.
- Ciekawe, ciekawe. - mruknął Mistrz Sith - A jeszcze ciekawsza jest twoja niepamięć. Teraz jednak musisz otrzymać parę istotnych informacji, przed przekroczeniem progów Akademii. Radziłbym nieco wstrzymać swą zuchwałość i pewność siebie, gdyż zaczepienie któregokolwiek adepta umiejącego korzystać z Mocy albo mającego miecz świetlny zapewne ukróci twoje cwaniactwo. O tym, by liczyć się ze zdaniem Lordów wspominać nie muszę, bo oni zabiją cię nim się zorientujesz. Oczywiście masz wyjście, by nie słuchać mych wskazówek, ale wiedz, że wtedy poznasz prawdziwe męki, gdyż to co spotkało cię na pustyni to dopiero przedsmak, rozumiemy się?
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Avien Matiias » 26 Sie 2010, o 13:48

- Wiem że okazanie braku szacunku byłoby śmiertelnym błędem. Jak i zaczepianie innych adeptów. Wracając do tamtego incydentu, nie pamiętać mogę dlatego że za mocno uderzyłem się w głowę lub był zakapturzony po szyję. Rzekł zaciągając się głęboko dymem po czym kontynuował.
- Cholernie mnie ciekawi, dlaczego chcesz mi akurat poświęcać swój czas na nauki? rzekł unosząc jedną z brwi.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Mistrz Gry » 26 Sie 2010, o 14:03

Darth Starrius słysząc odpowiedź Aviena zatrzymał się, a na jego twarzy pojawił się grymas złości. Nie czekając aż człowiek się zatrzyma, wyciągnął przed siebie prawą rękę, po czym Mocą odwrócił Matiiasa w swoją stronę. Sekundę później zastosował "Duszenie Mocą", które kiedyś było domeną innego wielkiego Lorda Sith - Darth Vadera.
- Zapamiętaj sobie raz na zawsze. To nie ja tobie poświęcam czas, lecz ty poświęcasz się mi! - rzekł zdecydowanie twi'lek, by po chwili wypuścić łowcę z uścisku. - Następnym razem nie będę tak pobłażliwy, na Korriban za błędy najczęściej płaci się głową.
Mistrz Sith ruszył przed siebie kierując się ku Akademii, rzucił jeszcze przez ramię, by Avien się nie guzdrał i podążał za nim.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Avien Matiias » 26 Sie 2010, o 14:13

Notka do siebie, stulić pysk i nie wkurwiać Sitha Pomyślał trzymając się za krtań.Po tym jak się podniósł w milczeniu podążał za Starriusem, rozglądając się uważnie dookoła. Rozmyślał nad tym co się stanie za kilka minut. Wiedział jedno, nie odzywać się nie pytany. To znacznie przedłuża życie w towarzystwie użytkowników ciemnej strony.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Korriban] Pustynna próba

Postprzez Mistrz Gry » 26 Sie 2010, o 15:02

Dwóch mężczyzn stanęło przed dużą bramą prowadzącą do Akademii Sithów. Darth Starrius przystanął chwilę, by dokładnie zlustrować tereny od tysięcy lat należące do Zakonu "Ciemności". Sith miał nadzieję, że w przeciągu kilku lat uda mu się stanąć, na czele Bractwa i poprowadzić ku panowaniu w Galaktyce.
- Czas przekroczyć progi Mocy... - rzekł w kierunku Aviena, Starrius wkraczając do Akademii.

Avien Matiias i Darth Starrius udają się do: [Korriban] Akademia Sithów
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron