Content

Odrzucone KP

Venar Draay

Re: Venar Draay

Postprzez Ven'o » 8 Gru 2010, o 18:12

Poprawione, o ile znów o czymś nie zapomniałem :)
Delta 62: "Whas it red red green or red green red..."
Delta 07: "And he's supposed to be the demolition expert?"

<twitter> 403 Forbidden: The server understood the request, but is refusing to fulfill it.
<mikee> rebeliant się znalazł, kurwa.

Image
Image
Awatar użytkownika
Ven'o
New One
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2010, o 18:11
Miejscowość: Legnica

Re: Venar Draay

Postprzez Kelan Navarr » 8 Gru 2010, o 18:23

Nie popieram tego typu chwytów. Jesteś z nami od 11 dni i napisałeś przez ten czas 13 postów (ni liczymy tych z obecnego działu). Odnieść można wrażenie, że pierwsza postać była kompletnym picem na wodę (stworzona tylko dlatego, że nie można od razu postaci używającej mocy), bo już po tygodniu pojawia się powyższa karta. Nie jestem na nie, po prostu głośno mówię co myślę. Nie do końca mi się te działania podobają.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Venar Draay

Postprzez Ven'o » 8 Gru 2010, o 18:28

Wiem o co Ci chodzi, bo Pete mi to wyłożył.
O ile Cię to usatysfakcjonuje - i o ile ktoś mi da akceptację na tą postać - to mogę nią zacząć grać dopiero po tym jak udowodnię to, że w ogóle umiem.
W zasadzie ta postać ma być poboczna, bo jak patrzę większość tutaj osób ma ich kilka i prowadzi nimi sesje (oczywiście nie jest to powód stworzenia mojej drugiej postaci), a między odpisami mijają duże odstępy czasu.
Ale jeśli w dalszym ciągu jesteś na nie - no trudno, mi to wystarczy żeby zrezygnować choćby inni akceptowali.
Delta 62: "Whas it red red green or red green red..."
Delta 07: "And he's supposed to be the demolition expert?"

<twitter> 403 Forbidden: The server understood the request, but is refusing to fulfill it.
<mikee> rebeliant się znalazł, kurwa.

Image
Image
Awatar użytkownika
Ven'o
New One
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2010, o 18:11
Miejscowość: Legnica

Re: Venar Draay

Postprzez Tzim A'Utapau » 8 Gru 2010, o 18:37

Faktycznie, wydaje się to być swoistą luką w regulaminie. Ale ja nic nie mówię, bo sam się przerzuciłem dość szybko z jednego maina na innego.
Ode mnie jest wreszcie TAK, bo Veno wykazał się autentyczną chęcią poprawiania KP (edytował ją tyle razy, że moje liczne zastrzeżenia straciły zastosowanie, nie wiem jak innych). Pytanie jednak, czy mając problemy ze stworzeniem KP Jedi da radę go właściwie odegrać? Widzimy jeszcze jedną przewagę wiązania losów mocowładnych z zakonami drogą fabularną - gracz może zwyczajnie poznać poprzez grę jak to funkcjonuje.
Osobiście nie jestem wrogiem postaci mocowładnych od początku, ale doskonale rozumiem zasady, a raczej przyczyny zasad regulaminu. Jeśli 90 % postaci od razu będzie mocowładna, pbf stanie się... nudny? Może nie aż tak. Ale na pewno straciłby dużo ze swej elastyczności.

Drugi Pogrom Jedi wisi w powietrzu :D
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Venar Draay

Postprzez Amon Rage » 9 Gru 2010, o 11:43

Ja też wyrażę swój sprzeciw. 10 lat jako adept? Do tego czasu zostałby wyrzucony z Zakonu, bo oznaczałoby to ni mniej, ni więcej, że się nie nadaje. Tam jak w szkole, są zajęcia z władania Mocą w zakresie podstaw, czy też zajęcia z używania miecza świetlnego. Adept MUSI je przejść, by zyskać wyższą rangę, a jeśli nie, wylatuje. Nie pamiętam, w której biografii na Wookiepedii czytałem, że właśnie jeden Jedi w początkach Odrodzonego Zakonu niemal wyleciał, bo choć dość silny w Mocy, niemal oblał egzamin z miecza.
Postać główna:
Image

Postać poboczna:
Taranis "Reaper" Viser
Awatar użytkownika
Amon Rage
New One
 
Posty: 347
Rejestracja: 12 Maj 2010, o 01:42
Miejscowość: Uć, kurwa.

Re: Venar Draay

Postprzez Jack Welles » 9 Gru 2010, o 12:02

Moim zdaniem by móc stworzyć postać, która do samego początku włada Mocą trzeba sobie na prawdę zasłużyć (np. przez udzielanie się w holonecie, mistrzowanie, napisanie dużej ilości postów i bycie na naszym forum przez dłuższy okres czasu). Poza tym taka karta nie powinna wzbudzać żadnych wątpliwości ze strony innych userów. Tu, jak wiele nie potrzeba udowadniać, jest na odwrót. Ja daję głos na nie - nie przekonuje mnie ta karta i uważam, iż najpierw powinno się pograć normalsem, który po jakimś dopiero czasie będzie się starał o przystąpienie do jednego z oferowanych przez nasze forum zakonów.

P.S. Myślę, że jeśli nagle nie pojawi się lawiny pozytywów dla tej postaci temat będzie do zamknięcia i przeniesienia do działu Odrzucone KP.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Venar Draay

Postprzez Oto'reekh » 9 Gru 2010, o 12:26

Ja też jestem na nie, bo jestem fanem starego podejścia do użytkowników mocy. Dla mnie to mozolna, powolna nagroda i prestiż jako taki w sobie. Nie jestem za tym, aby całe forum biegało jarzeniówkami, a wszyscy będa tylko jedi/sith bo nie o to na Mgławicy do końca chodzi. Nie mówię, żeby zamykać te klasy dla nowych graczy, ale dostęp do nich powinien być utrudniony ze względu na gigantyczne pokłady potencjalnego OVP tych postaci. Powtarzam się pewnie, ale jestem zdania Jacka i pragnę po raz kolejny poinformować, że jak ktoś będzie grał przez x czasu i będzie mu zależeć na postaci biegającej z mieczem, to nawet jeśli w swoim KP nie ma słowa o zdolnościach podchodzących pod moc, zawsze da się coś zrobić.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Venar Draay

Postprzez Ven'o » 9 Gru 2010, o 12:34

No to trudno. Do zamknięcia.
Delta 62: "Whas it red red green or red green red..."
Delta 07: "And he's supposed to be the demolition expert?"

<twitter> 403 Forbidden: The server understood the request, but is refusing to fulfill it.
<mikee> rebeliant się znalazł, kurwa.

Image
Image
Awatar użytkownika
Ven'o
New One
 
Posty: 52
Rejestracja: 27 Lis 2010, o 18:11
Miejscowość: Legnica

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP