Content

Odrzucone KP

Soar Agorn (Gacek)

Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Soar » 10 Gru 2010, o 21:50

1)
Imię : Soar
Nazwisko : Agorn
Pseudo : Gacek

2)
Rasa : Człowiek
Miejsce urodzenia : Galaktyka
Miejsce wywodzenia rodu : Coruscant
Zamieszkanie : ??

3)
Zawód : ??
Profesja : ??

4)
Wiek : 12

5)
Soar łatwo utrzymuje spokój, ale często wracają mu wspomnienia o rodzinie, wtedy nie ma nad sobą kontroli i wpada w szał. Jest dowcipny, łatwo podtrzymuje morale swoich żołnierzy, choć traktuje ich jak mięcho armatnie troszczy się o każdego z nich, raze i osobno. Nienawidzi prawie wszystkich stworzeń nie będących ludźmi, jeżeli byłby sam na sam z jakimś hutem odrazu by go zabił.

6)
Ojciec Soara Etorn był pilotem statku handlowego kursującego między Bespine ,a Yawin 4, (potajemnie przewoził tam gaz tibana dla piratów). Gdy pewnego razu zatrzymał sie na naprawę układu natprzestrzenego na Coruscant spotkał tam senator Canali, była to piękna kobieta w której się zakochał. Po kilku latach mieli dwójkę dzieci Soara i Polina, Soar był 3 lata młodszy od Polina. Bracia się bardzo nie lubili, i we wszystkim się kłucili. Gdy pewnego razu cała rodzina leciała na Bespine do wuja Fanjo zostali zestrzeleni przez Jawwuw którzy testowali nową obronę przeciw krążowniką. Spadli na Tatooine, gdy Soar się obudził zobaczył ,że stoi przed nim jakiś człowiek z mieczem świetlnym i chce go zabić Soar wstaje i biegnie w stronę wielkiego kanionu, nie zauważył urwiska i zaczoł spadać, zaczoł lecieć w dół ale zaczoł lecieć coraz wolniej aż upadł na skalną pułkę, zobaczył teraz dwie osoby, jedną z czerwonym mieczem i z zielonym (tam która chciała go zabić), oboje walczyli, aż tu nagle podleciał jakiś droit w Delcie-7 aethersprite Image
I porozumiewawczo pomrugał do nie go lampkami, Soar podsunął się bliżej ściany, więc droit wysunoł ramię, zabrał go na przód myśliwca, a na koniec poraził go prądem by się nie ruszał. Polecieli do osady i tam Soar został wyrzucony prosto u stup mistrza Jedi:
-Zostaw mnie!
-Choć tu nic ci nie zrobię.
Soar wziął blaster leżący na stoliku i strzelił w Jedi, przeciwnik zrobił unik. Jedi mówi:
-Skoro tak to jednak nie będzie dyplomacji, po prostu cię zabiję.
Jedi chciał skoczyć na leżącego, ale spadł na niego akolita i kazał Soarowi uciekać, uciekał ile tylko siły w nogach aż zemdlał.
-Soar, Soar.
-Kto tu jest?
-To ja.
-Kto?
-To ja.
-Mama? Aaaaa!
W tej chwili obudził się na jakimś łóżku w pokoju w Świątyni Jedi.

7)
Soar jest wysokim (175 cm) chłopcem, nie jest gruby (56 kg). Jest ubrany w Image
Ma głębokie Zlelone oczy, brązowe krótkie włosy (na STARKILERA).

8)
??

9)
??
Soar
 

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Shas » 10 Gru 2010, o 22:24

Takich "rzeczy" to chyba któraś z Konwencji Genewskich zabrania. :shock:
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Kelan Navarr » 10 Gru 2010, o 22:29

Zakładam, że masz w granicach 11 lat, więc nie będę się pastwił.

nie zauważył urwiska i zaczoł spadać, zaczoł lecieć w dół ale zaczoł lecieć coraz wolniej aż upadł na skalną pułkę,


Więcej komentarza chyba nie trzeba
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Nikh » 10 Gru 2010, o 23:28

a ja tego pana chyba znam... próbował grać na SOB, ale nie dał rady przejść progu robienia KP. (mi ten Gacek to przypomniał)

Towarzysze NIE strzelajcie...
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Luk Seven » 10 Gru 2010, o 23:36

I myślę, że tu też nie przejdzie tego progu.

Na marginesie Kelan myślę, że ten fragment jest lepszy i to nie przez błędy językowe, a pomysłowość autora:
Gdy pewnego razu cała rodzina leciała na Bespine do wuja Fanjo zostali zestrzeleni przez Jawwuw którzy testowali nową obronę przeciw krążowniką.

A zawsze mi się wydawało, że te małe ludziki są niegroźne dla otoczenia :P
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Yarin Lanex » 11 Gru 2010, o 09:32

No przecież idą święta, śnieg za oknem, a Wy tacy jesteście? :lol:
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Amon Rage » 11 Gru 2010, o 11:06

Dawno się tak nie ubawiłem czytając to... NIE. :|
Postać główna:
Image

Postać poboczna:
Taranis "Reaper" Viser
Awatar użytkownika
Amon Rage
New One
 
Posty: 347
Rejestracja: 12 Maj 2010, o 01:42
Miejscowość: Uć, kurwa.

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez Nikh » 11 Gru 2010, o 13:14

warto by to było zachować dla potomności :)
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Soar Agorn (Gacek)

Postprzez David Turoug » 11 Gru 2010, o 13:53

Soar Agorn (Gacek) wybacz, ale Twoja karta postaci nie zostaje przyjęta. Administracja i userzy w wystarczającej sile wypowiedzieli się na temat tej pracy, a wszystkie wypowiedzi były negatywne (moja też taka jest). Spróbuj za parę lat.
Wieczorem, zapewne po Twoim przeczytaniu informacji, przeniosę do działu "Odrzucone KP".




Zamykam. D.T
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25


Wróć do Odrzucone KP