Content

Odrzucone KP

Alawar T - 5720

Alawar T - 5720

Postprzez Alawar » 14 Mar 2011, o 22:30

Nie chce mi się.
Alawar
 

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Dorhian Q'nirr » 14 Mar 2011, o 22:45

potrzebujesz i tak zgody admina... ja jestem na tak... można ci tam wytknąć jeden błąd jakby nie patrzeć.
Chcę tego troopsa xD, co wy na to bracia gracze? Klon jak klon, bez historii specjalnej... no cóż.

popraw to
Lata mijał a (...)

W zasadzie tam ci 'y' brakuje i przecinka przed 'a' ^^


jestem na TAK
Postać Główna
Image
//Sometimes the hardest battle is against yourself...//
Awatar użytkownika
Dorhian Q'nirr
New One
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2010, o 02:09

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Kelan Navarr » 14 Mar 2011, o 23:02

Mnie zupełnie nie przekonuje. Ostatnio odrzuciliśmy kartę dość podobną, pisaną przez 14 latka.

można ci tam wytknąć jeden błąd jakby nie patrzeć

Jakby nie patrzeć, można wytknąć więcej. Quiltist, to jakiś Twój znajomy, czy coś? Innego powodu dla tego "tak" nie widzę. Może ostatnio się zbyt wybredny robię.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Yarin Lanex » 14 Mar 2011, o 23:04

Co łykasz, jako 66letni czynny trooper o idealnym ciele i sprawności fizycznej?
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Tzim A'Utapau » 14 Mar 2011, o 23:05

4. Data urodzenia: 40 BBY


Czyli na 10 lat przed zamówieniem armii klonów z materiału Fetta. Wpadka Kaminoan?

Wygląda dosyć młodo ma krótko ścięte blond włosy,


Farbowany klon? Bo jeśli bazuje na genach Jango, to on blondynem nie był ;)

lecz podczas jego rozwijania się w pojemniku było wielokrotnie naruszane przez awarie.


Kaminoanie nie cackali się w "dobry klon, zły klon". Z defektami radzili sobie dość brutalnie, nie mieli oporów by likwidować dzieło nawet w późnym stadium rozwoju. To byli profesjonaliści w fachu, a ich fachem było... klonowanie. Wadliwy klon byłby dla nich jak policzek.

Lecz niestety on został stworzony w ostatniej serii dla republiki, bowiem Federacja przegrała a zapotrzebowanie na klony spadło. Kilka oddziałów postanowiono zamrozić w tym naszego Alawara. Po co? Choćby po, to by zostawić ich na gorsze czasy po prostu odmrożą ich, kiedy będą potrzebni, by nie marnowali zapasów republiki.


Ostatnie partie klonów skończyły nieco inaczej chyba. Później klonerzy się zbuntowali. Poza tym ARC należeli do najwcześniejszych dzieł i nie wiem, czy hodowano ich do końca.

Łącznie było ich z 1000 a ich istnienie z czasem zostało zapomniane.


A na co komu 1000 klonów? Nawet parady by się nie dało taką ilością zrobić. Szturmowcy jednego legionu by ich hełmami nakryli. Repy by nie zamroziły klonów, bo to... mało humanitarne. A Impy, bo im armia była stale potrzebna.

Stracił wiele umiejętności dlatego nie potrafi tyle co dawniej. Ma teraz jedynie połowiczne przeszkolenie ARC Troopera.


Tego nie do końca rozumiem. Widzę jakiś taki typowo rpgowo-komputerowy zabieg ala wiedźmin z amnezją, ale do pbfa nie kupuję. Jak można zapomnieć "połowy szkolenia"?

Nie zna się już na przykład na dowództwie,


ARC nie mieli dowodzić. Advanced Recon Commando. Tym się zajmowali ;)

Został wcielony do jakże nielicznej armii imperium i tyle z tego było.


Ale dlaczego do Imperium, skoro klony były programowo wierne Republice i Kanclerzowi (w odwrotnej kolejności) oraz ich legalnym następcom - Imperium Galaktycznemu i Imperatorowi. Teraz Imperium jest w roli rebelii, stąd na logikę klon powinien służyć repom. Jedynym argumentem "za" byłby obowiązujący go order 66. Anyway, to by się dało jeszcze wytłumaczyć i nawet jakoś ciekawie umotywować. Wszystkiego innego co wymieniłem - nie (imo)

Nie sprzeczał się z tym, bo i tak nie wiedział co i jak, więc dla niego to była po prostu nowa praca.


Klony nie miały "pracować", miały słuchać rozkazów i walczyć. Jeśli nie wiedziały "co i jak", miały w obowiązku się dowiedzieć, bo inaczej każdy z ulicy mógłby im wydawać polecenia.

Ode mnie NIE,

polecam

http://starwars.wikia.com/wiki/ARC
http://starwars.wikia.com/wiki/Clone_trooper

Napisane nie jest źle, ale sądzę że autor ma błędne wyobrażenie o postaci, którą chciałby odgrywać. I historia stoi całkowicie bokiem do kanonu. Imo do napisania raz jeszcze, na spokojnie, całkiem od nowa.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Alawar » 14 Mar 2011, o 23:07

Ojeju... Przecież jest w historii napisane, że ma defekty przez awarie no i był zamrożony, czyli proces starzenia się zatrzymał.
Alawar
 

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Dorhian Q'nirr » 14 Mar 2011, o 23:09

Nie znajomy, to raz

ja ostatnio zmęczony już sprawdzaniem kp jestem tak szczerze, najbardziej rzuciło mi się w oczy tylko to...

(poprawiaj sobie zdanie po zdaniu dłuuugaśne kp na innych forach pamiętając o realiach świata i zasadach pbfów na jakich są to się przekonasz, jaka to katorga ^^)

a argument o wieku mnie nie przekonuje.... zresztą ostatnio sam zauważyłem, że userzy piszą kp sprawozdaniowe, a nie opowiadania. Co też mnie nieco wpienia...
Ale to nie miejsce na dyskusje... Niech poprawi i rozwinie, wtedy dam approve...
Postać Główna
Image
//Sometimes the hardest battle is against yourself...//
Awatar użytkownika
Dorhian Q'nirr
New One
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2010, o 02:09

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Kelan Navarr » 14 Mar 2011, o 23:12

Niech poprawi i rozwinie, wtedy dam approve...

Przecież już dałeś. Namawiałeś zresztą innych do głosowania, więc nie rozumiem

a argument o wieku mnie nie przekonuje

To nie był argument. Po prostu napisałem, że podobną kartę ostatnio odrzuciliśmy, więc trudno żeby ta przeszła.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Dorhian Q'nirr » 14 Mar 2011, o 23:19

tylko krowa nie zmienia zdania ^^
skoro Tau ładnie błędy wytknął, to moje 'tak' będzie poprawi...
ale chyba się przestraszył albo coś... a zachęcałem bo PBF-y to świetna zabawa, ale nowym trzeba pomagać, żeby się wczuli ... fachowo: "złapali bakcyla" no nie? dzięki temu nie upadają fora... my odratowaliśmy PR ostatnio bo zaczął podupadać aktualnie tam też kp sprawdzam....



//jak ktoś gra na PathRed. to pozdrawiam, tu Inubis ^^//
Postać Główna
Image
//Sometimes the hardest battle is against yourself...//
Awatar użytkownika
Dorhian Q'nirr
New One
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2010, o 02:09

Re: Alawar T - 5720

Postprzez David Turoug » 14 Mar 2011, o 23:23

Alawar napisał(a):Nie chce mi się.



Jestem na nie. Moim zdaniem do zamknięcia...
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Alawar T - 5720

Postprzez Peter Covell » 14 Mar 2011, o 23:26

Przecież jest w odrzuconych jeszcze zanim Q napisał posta...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem


Wróć do Odrzucone KP