Content

Odrzucone KP

Albert Lionel

Re: Albert Lionel

Postprzez Kelan Navarr » 30 Mar 2011, o 15:51

Ale poprawiasz tą KP, czy tylko wprawiasz w ruch powietrze?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Albert Lionel

Postprzez Albert Lionel » 30 Mar 2011, o 20:21

Poprawiam, dzisiaj nad tym siądę, bo niestety natłok zajęć w ostatnie dni mi na to nie pozwolił i mam nadzieję, że już dzisiaj uda mi się ją również skończyć (tak jak zresztą pisałem już w poprzednim poście, więc nie rozumiem po co to pytanie).
Albert Lionel
 

Re: Albert Lionel

Postprzez Albert Lionel » 30 Mar 2011, o 23:36

Poprawiłem. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to historia idealna i zapewne ma wiele błędów dlatego mam nadzieję, że mi je wskażecie i pomożecie jeszcze ją udoskonalić, ale dzisiaj to ja już nic nie wymyślę :).
Charakterystykę również poprawię najszybciej jak się da :).
Albert Lionel
 

Re: Albert Lionel

Postprzez Tzim A'Utapau » 31 Mar 2011, o 12:12

niechcąc

nieodzywał się

niemogąc

wyjątkowe predyspozycję

niesamowity dar przewidywania tego co się wydarzy. Wielokrotnie ratował sobie i ojcu życie przeczuwając co się wydarzy.

co raz trafniej

niewychodziło


To jest mniej więcej połowa historii. Druga połowa ma tak straszną składnię, że chwilami miałem ochotę przerwać czytanie. Skoro to jest poprawiona wersja, to autor niestety nie będzie w stanie się dobrze bawić na pbfie, a ilość błędów w postach doprowadzi Mistrza Gry do grobu. Część tego co zostało wskazane wcześniej z niedociągnięć w zapisie, nie zostało nawet wzięte pod uwagę.

Zdecydowane NIE.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Albert Lionel

Postprzez Albert Lionel » 31 Mar 2011, o 17:37

Wybaczcie mi błędy, ściągnął sobie właśnie firefoxa więc mam nadzieję, że rozwiąże to sprawę z błędami. Co do składni to przejrzę to dzisiaj i poprawię. Ja wiem, że mnie to nie tłumaczy, ale po prostu chęć jak najszybszego rozpoczęcia gry spowodowała, że pisałem tą kartę w pośpiechu mając nadzieję, że tym razem ją zaakceptujecie i będę mógł wreszcie rozpocząć zabawę na tym forum.
Albert Lionel
 

Re: Albert Lionel

Postprzez Lasha Retta » 31 Mar 2011, o 19:25

ale po prostu chęć jak najszybszego rozpoczęcia gry spowodowała, że pisałem tą kartę w pośpiechu

Znowu? Człowieku, zobacz ile czasu już zmarnowałeś. Gdybyś usiadł i poświęcił trochę więcej czasu na samym początku pewnie zdobyłbyś już akceptację. Trochę cierpliwości. Nie od razu Rzym zbudowano.

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to historia idealna

Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Tym bardziej ubolewam nad tym, że jej nie poprawiłeś.
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

Re: Albert Lionel

Postprzez Albert Lionel » 31 Mar 2011, o 20:43

Dobra to na razie olejcie tą kartę i jak uznam, że jest ok to napiszę i wtedy ocenicie :) Zrobię to jak najszybciej...
Albert Lionel
 

Re: Albert Lionel

Postprzez Chmura » 31 Mar 2011, o 21:10

Rada na przyszłość - przeczytaj jakieś sześc razy to co napisałeś, zanim wyślesz.
Image
Awatar użytkownika
Chmura
New One
 
Posty: 72
Rejestracja: 21 Sty 2011, o 23:14

Re: Albert Lionel

Postprzez Kelan Navarr » 31 Mar 2011, o 23:45

Lasha uwielbiam Twoje posty :P Miejscami jakbym siebie czytał, tylko w trochę delikatniejszej wersji :)

Do autora tematu: daj sobie spokój i nie marnuj swojego i naszego czasu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Albert Lionel

Postprzez Albert Lionel » 1 Kwi 2011, o 00:19

Nie mam zamiaru dać sobie spokoju, bo nie ma drugiego tego typu forum osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen. Przykro mi ale chyba jednak pomarnuję trochę swojego czasu, aczkolwiek miło, że tak się martwisz o mój cenny czas...
Albert Lionel
 

Re: Albert Lionel

Postprzez Tzim A'Utapau » 1 Kwi 2011, o 00:41

Kelanowi chyba jednak chodziło o akcent na końcówkę jego wypowiedzi... :)

Chęci są. Brakuje dobrej kp. I umiejętności poprawnego i/lub ciekawego pisania. I czytania ze zrozumieniem wypowiedzi innych. I dobrego pierwszego wrażenia.

Zrobię to jak najszybciej...


Odradzam, bo jeszcze trochę i zwyczajnie zabraknie chętnych do czytania kolejnej próby. Ja bym podpowiedział tak: niech autor weźmie sobie do ręki (lub na monitor) opowiadanie Żeromskiego*, prawdopodobnie największego prozaika-wirtuoza naszego języka, do poziomu którego późną starością dojdę na tyle, by czyścić mu buty - jak się uda. Choćby szkolne lekkie coś, niemęczące: "Legendę o bracie leśnym" albo jakąś "Puszczę Jodłową". Tam można zobaczyć, do czego każdy zdrowy Polak powinien dążyć z warsztatem literackim.
Dalej, radzę wejść na wookiepedię i znaleźć biografię jakiegoś bohatera ze Star Wars. Jak uda się połączyć jedno z drugim, mamy gitową kartę postaci. Z takim tutorialem jesteś urządzony.



*Panie, daruj że śmiem pisać jego nazwisko.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Albert Lionel

Postprzez Kelan Navarr » 1 Kwi 2011, o 01:42

Nie mam zamiaru dać sobie spokoju, bo nie ma drugiego tego typu forum osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen


Są, ale nie ma drugiego tak dobrego
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Albert Lionel

Postprzez Fenn Mereel » 1 Kwi 2011, o 19:43

Bo to jest zdecydowanie najlepsze <duma, że może być małym i nic nie znaczącym trybikiem w świecie MM>
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Albert Lionel

Postprzez Jack Welles » 9 Cze 2011, o 21:24

Brak akceptacji - zamykam i przenoszę.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP

cron