Content

Odrzucone KP

Hunter

Hunter

Postprzez Hunter » 24 Kwi 2011, o 15:27

Nazwa postaci: Kerim "Hunter" Jerhaker
Rasa: Ubesjanin
Profesja: Adept mocy- Komandos
Data urodzenia: 0 ABY
Usposobienie: Miły lecz poważny. Zawieranie przyjaźni nie przychodzi mu łatwo, ale gdy z kimś się zwiąże to jest przyjacielem na całe życie. Szczerze nienawidzi Sithów i Imperium. podziwia i szanuje Jedi którym zawdzięcza życie.
Wygląd: Jest dość wysoki nawet jak na Ubesjanina, jest atletycznie zbudowany co pomaga mu podczas jego zadań. Jego oczy wyglądają jak u ślepca... Tą pomyłkę wielu przypłaciło życiem. na twarzy ma wytatuowaną niebieską dłoń. Ciało ma okryte albo nie wyróżniającym się strojem, albo mundurem sierżanta rebelii( Nowej republiki), lub zmodyfikowanym pancerzem Katarn trzy. Przy szyi ma zawsze wzmacniacz głosu.
Image
Umiejętności: Style walki Jedi. Używanie broni blasterowej. Podstawowe moce Jedi. Pilotaż.
Ekwipunek: Pancerz Katar III zmodyfikowany tak by mógł używać mocy. Karabin DC-17m. Miecz Madorliański. wzmacniacz głosu.
Środki komunikacji: Korneliańska Korweta- Siedzi ba główna oddziału.
BARC- Swoop pochodzący z magazynu ojca.
YT- 2400- Transportowiec ojca.
Historia: Hunter urodził się na Tatooine. Jego ojciec był dostawcą broni dla miejscowego garnizonu. Posiadał czterech braci, z których był najstarszy. W bazie oprócz nich mieszkało koło dwustu pracowników ojca. Od kiedy skończył cztery lata uczył się walki i pilotażu.
W roku 6 ABY do bazy przybył Jedi Kerlis. Twi'lek wiedząc że ubasjanie niezbyt lubią się z Jedi wszedł do Bazy i zażądał spotkania z ojcem. Ojciec był zaskoczony zuchwałością Jedi więc spotkał się z nim. Kiedy Mistrz Kerlis powiedział mu z jakiego powodu przyszedł ten odmówił mu oddania syna lecz zastrzegł że nie pozwoli mu zostać sithem. Kerlis odszedł zadowolony.
W roku 16 ABY baza została zaatakowana przez Imperium pod dowództwem sitha. Oficer imperium zastrzelił ojca, a wtedy... A wtedy rospendało się piekło. Pięciu braci w pancerzach katarn trzy wybiło imperialny pluton szturmowców. Imperialni byli zaskoczeni skąd wzięli się ci ludzie o wyszkoleniu najlepszych komandosów. Jednak Imperiom zaczeło przytłaczać ich swoją liczebnością. Wtedy nadszedł on. Mistrz Kerlis z pięcioma Jedi wspomógł ostatnich ocalałych z ataku i zapił sitha.
Jedi razem z ocalałymi zabrali wszystko z magazynów bazy i odlecieli w stronę Floty Republiki. Hunter został przeszkolony przez mistrza, a potem razem z braćmi utworzył Drużynę Gwardyjską której zadaniem było likwidowanie sithów i mrocznych Jedi, oraz odnajdywanie zaginionych Jedi.
Taka właśnie jest historia Huntera.
Hunter
 

Re: Hunter

Postprzez Taan » 24 Kwi 2011, o 15:34

Nie chce wyjść na jakiegoś super-uber nie wiadomo kogo i wiem że sam nie dostałem akceptacji, ale...
To chyba jest prowokacja. Radziłbym przeczytać zasady :)
Awatar użytkownika
Taan
New One
 
Posty: 8
Rejestracja: 23 Kwi 2011, o 13:25

Re: Hunter

Postprzez Kelan Navarr » 24 Kwi 2011, o 16:48

Nie jestem w nastroju od czytania całości, bo ostatnie zdanie mi wystarczyło. Szkoda mi natomiast czasu na rozleglejszą recenzję powyższego tekstu, bo po co kopać leżącego. Naturalnie NIE
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Hunter

Postprzez Jack Welles » 24 Kwi 2011, o 16:58

Również na nie.

Zamykam i przenoszę wiadomo gdzie ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn


Wróć do Odrzucone KP

cron