Content

Odrzucone KP

Wild Thunder

Wild Thunder

Postprzez Piotresiek » 21 Paź 2011, o 16:17

Imię i nazwisko-Wild Thunder
Rasa-Człowiek
Profesja-łowca nagród
Data urodzenia-3BBY
Charakter-honorowy,uczciwy,czasem wredny,mówiąc prościej w głębi duszy dobry człowiek
Wygląd-umięśnione ciało,krótko ścięte włosy,niebieski oczy,twarz pełna blizn,prawa dłoń zastąpiona protezą,
Umiejętności-otwieranie zamków,podnoszenie ciężarów,pilotaż,walka wręcz,obsługa broni palnej i białej,umiejętność "ubijania"interesów,umiejętności przetrwania na pustyni nabyte w czasie pobytu wśród tuskenów
Ekwipunek-plecak rakietowy,wibroostrze naręczne,wibromiecz z cortosis,blastery westar-43,blaster EE-3,miotacz ognia(naręczny),zdobyczna zbroja mandaloriańska,medpakiety,granaty jonowe,plazmowe i zwykłe termodetonatory
Środek transportu-zmodyfikowany prom Lambda(dodatkowe uzbrojenie),nazwany Gwiezdny Grom, parę śmigaczy imperialnych(zdobyczne)także zmodyfikowane
Historia-Wild urodził się w 3BBY na Tatooine był synem Jake'a i Satele Thunder.Ojciec uczył go o zwyczajach,w wieku 18 jego rodzice zginęli w burzy piaskowej,zaś Wild'a znaleźli tuskeni,gdy przeszedł ich próby stał się jednym z nich,w końcu stał się liderem jednego z plemion,po 5 latach odszedł i rozpoczął karierę łowcy nagród,nigdy nie zapomniał o tym o czym uczył go jego ojciec,honor przede wszystkim.Przez kolejne 6 lat był łowcą nagród,w końcu poznał i zakochał się łowczyni nagród Jane Karter,lecz ta zginęła z ręki rycerza jedi Jadena Korra.Wtedy Wild znienawidził jedi i poprzysiągł zemstę na Jadenie,spotkali się parę razy lecz walki kończyły się remisem,do dziś Thunder nie wybaczył Jadenowi,lecz nie zapomniał o tym że honor przede wszystkim.
Honor to nagroda dla głupców a chwała nie przyda się umarłym.
Piotresiek
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 Paź 2011, o 18:23

Re: Wild Thunder

Postprzez Larisa Rayne » 21 Paź 2011, o 16:23

jak ja dawno nie oceniałam karty postaci....

szkoda, że właśnie na taką natrafiłam...

kochaniutki, spójrz sobie na inne KP i sam sobie zadaj pytanie... o co mogłabym się czepić ;) ??

Chociaż znając moich kolegów i tak pewnie sam zaraz zobaczysz;)
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: Wild Thunder

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 16:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... NIE dla Luka Fett.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Wild Thunder

Postprzez Tzim A'Utapau » 21 Paź 2011, o 16:37

Wtedy Wild znienawidził jedi i poprzysiągł zemstę na Jadenie,spotkali się parę razy lecz walki kończyły się remisem,do dziś Thunder nie wybaczył Jadenowi,lecz nie zapomniał o tym że honor przede wszystkim.


Ok, honor [jakieś orzeczenie?] przede wszystkim, byle nie przed ortografią i interpunkcją. I logiką. I czasownikami. I własną inwencją w pisaniu historii postaci.

NIE

To drugie podejście autora, ja nie widzę dla niego szans, by mógł się tu dobrze bawić, a my z nim.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Wild Thunder

Postprzez Kelan Navarr » 21 Paź 2011, o 16:48

czasem wredny,mówiąc prościej w głębi duszy dobry człowiek


Wreszcie ktoś przedstawił w prosty sposób mój rys psychologiczny :D

...nie
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Wild Thunder

Postprzez Kamuro Rushi » 21 Paź 2011, o 17:17

Ta karta zniszczyła mój światopogląd i RPG'owską niewinność. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny!
Idę do psychologa :(
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Wild Thunder

Postprzez Jack Welles » 21 Paź 2011, o 17:29

Cóż... Nie. Przenoszę i zamykam.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn


Wróć do Odrzucone KP