Content

Odrzucone KP

Cade Jones

Cade Jones

Postprzez Piotresiek » 21 Paź 2011, o 18:55

1.Nazwa postaci: Cade Jones
2.Rasa: Człowiek
3.Profesja: Łowca nagród
4.Data urodzenia:3 ABY
5.Usposobienie:
Egoista.Najważniejszą dla niego osobą jest on sam,nie lubi jak ktoś zwraca mu uwagę na temat zachowania przy stole,słownictwa itd. lubi duże nagrody oraz potężna broń,szybki śmigi i statki.Lubi też różnego rodzaju przekleństwa i obelgi(jeśli nie są używane przeciwko niemu).
6.Wygląd:
Jego skóra ma dość jasną karnacje,jest krótko ściętym brunetem,koło prawego oka ma duża bliznę po mieczu świetlnym.Cade ma dość umięśnione ciało,oraz protezę prawej dłoni,na jego twarzy widnieje tatuaż,tatuaż przedstawiający logo starych sithów zaś na klatce piersiowej widnieje tatuaż przedstawiający rozpadającą się planetę.
7. Umiejętności:
Z racji tego że jest łowcą nagród potrafi obsługiwać rożnego rodzaju broń palną,białą oraz jest bardzo utalentowanym pilotem,zna starożytną sztukę walki Teräs Käsi,oraz jest świetnym mechanikiem,potrafi walczyć naręcznym wibroostrzem oraz wibromieczem.
8.Ekwipunek:
-karabin blasterowy EE-3
-pistolety blasterowe Westar-43
-wibromiecz z cortosis
-wibroostrze naręczne
-cyfronetes
-kompletna mandaloriańska zbroja
-kredyty
9.Środki komunikacji:
Jones używa zmodyfikowanego promu Lambda,lepiej go uzbroił(wyrzutnie torped protonowych) trochę powiększył go by móc trzymać swe swoopy.
Właśnie o nich mowa,Cade posiada na dwa swoopy(także zmodyfikowane) dokładnie to większa ilość uzbrojenie oraz ulepszenia silnika.
Zaś wracając do lambdy dodał cieższe opancerzenie płytowe,dodatkowe dwa generatory osłon.
10.Historia:
Cade nie pamięta gdzie się urodził i kto był jego ojcem,stracił pamięć w wyniku kraksy swego statku spowodowanym atakiem myśliwców republiki których piloci uznali go za wroga.Cade pamięta jedynie że urodził się w 3 ABY,w wieku 20 lat zakochał się w Khali Dyke,która zginęła z ręki nieznanego jedi,Cade zdążył uśmiercić rycerza lecz nie uratował już Khali,popadł w depresję i postanowił tępić jedi,ten stan towarzyszy mu do dziś,jedi mówią o nim smutny tępiciel.Na jego koncie jest obecnie 30 jedi,dodatkowo zbiera on ich miecze,spotkał raz Kyle'a Katarna lecz potyczka zakończyła się remisem.W wieku 25 lat spotkał Boba Fetta,z którym zaprzyjaźnił się,wiedział że jeśli chce zniszczyć jedi musi zabić Luke'a Skywalkera.Do dziś prowadzi swą wojnę z jedi,mówi o sobie ponury lub smutny żniwiaż.

P.S Proszę nie czepiać się błedów ortograficznych itd. jestem dyslektykiem,miłego czytania.
Załączniki
Old_Sith_Logo.jpg
Tatuaż umieszczony na twarzy Cade'a
Old_Sith_Logo.jpg (7.66 KiB) Obejrzany 3078 razy
Swoop.jpg
Jeden z dwóch śmigaczy Cade'a
Swoop.jpg (18.23 KiB) Obejrzany 3078 razy
KotoR___Rohlan_Dyre_by_SteveArgyle.jpg
Cade w zbroi
KotoR___Rohlan_Dyre_by_SteveArgyle.jpg (23.5 KiB) Obejrzany 3078 razy
Honor to nagroda dla głupców a chwała nie przyda się umarłym.
Piotresiek
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 19 Paź 2011, o 18:23

Re: Cade Jones

Postprzez Larisa Rayne » 21 Paź 2011, o 19:02

30 jedi na koncie ???

nieźle...czyli to oznacza, że gdzieś tam może trzymać 30 mieczy świetlnych

eh.... kolejny który próbuje a mu nie wychodzi :/... powtórze jak z Twym poprzednikiem...najpierw zobacz inne KP a potem zastanów się co jest z Twoją nie tak

NIET!!
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: Cade Jones

Postprzez Jack Welles » 21 Paź 2011, o 19:06

Drogi Piotrku,

Dysleksja nie jest żadnym usprawiedliwieniem w dobie procesorów tekstu typu Microsoft Word. Ponadto ortografia jest Twoim najmniejszym zmartwieniem. Nie będzie przesadą jeśli stwierdzę, że Ty po prostu słabo piszesz, i właśnie to jest głównym powodem braku akceptacji z naszej strony. Ponadto Twoje karty są wręcz przesycone overpowerem, czego szczerze nienawidzimy. Dodamy jeszcze do tego skrótowość Twoich kart i mamy klasyczny przykład karty na NIE, którego to nie trzeba uzasadniać. Jeśli chcesz się z nami pobawić to, przepraszam że tak brutalnie, naucz się najpierw pisać.

Pozdrawiam,
J.F.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Cade Jones

Postprzez Thrak Skirata » 21 Paź 2011, o 19:28

Miałem nic nie pisać ale jak zobaczyłem Beskar'gam Rohlana, to się nie mogłem powstrzymać. Jakim cudem postać ma pancerz wzór Krzyżowiec?? Do tego przyjacielskie spotkanie Fett'em.
Do póki nie uregulujesz wątków mandaloriańskich i poprawisz błędów, jest NIE.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Cade Jones

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 20:08

Ciągle ta sama karta, zmienione troche tu, dodane trochę tam. A dyslekcja jak już to mój światły kolega zaznaczył to nie powód by walić takie błędy. Zresztą jak to mój znajomy polonista powiedział: Nie ma czegoś takiego jak dyslekcja, są tylko leniwi ludzie.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Cade Jones

Postprzez Nikh » 21 Paź 2011, o 20:11

No no... 30 Jedi... kosior normalnie. Strach się bać. Co do dyslekcji, ja ją też "mam" ale jak się pisze w wordzie lub posta (ja mam np. mozillę) to podkreśla błędy. Ale że stawia się spacje po przecinku to chyba dyslektyk wie?


Zastanawia mnie skąd zna Terra Kasi skoro to forma walki mocowładnych. Wiem że istnieje odmiana do walki wręcz ale w tej kp nie ma o tym nawet wzmianki.

Poza tym, nawet gdyby nie było błędów i prób kokszenia kiepskiej postaci to historia postaci jest... powiem słaba, żeby nie obrazić autora.

Logo starych sithów... tego nie skomentuje.

Do tego mam rozumieć że to "logo" to ma wydziarane na środku czoła?

Broń palna... misiu złoty, w uniwersum SW trudno znaleźć broń palną. Raczej blasterową.


Przytoczę tu jednego z adminów z forum na którym grałem jakiś czas temu: "nie grasz kotletem, poświęć czas na opis wyglądu, charakteru oraz rozpisanie historii" -Takie podejście do sprawy ułatwi grę nie tylko tobie ale i MG który będzie cie prowadził.

Szkoda że nie napisałeś że już dorwał Skylwakera, bo to by do całokształtu pasowało.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Cade Jones

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 20:19

Nikh napisał(a):Zastanawia mnie skąd zna Terra Kasi skoro to forma walki mocowładnych. Wiem że istnieje odmiana do walki wręcz ale w tej kp nie ma o tym nawet wzmianki.

Uoohhhhhoooo ... toś rogaczu dosunął. Teras Kasi to sztuka walki opracowana DO walki z mocznymi. I to jest jedynie sztuka walki wręcz, nie ma innej odmiany ponad nią.

Nikh napisał(a):Broń palna... misiu złoty, w uniwersum SW trudno znaleźć broń palną. Raczej blasterową.

Misiu przekudłaty, broni palnej czyli w ogólnie pojętym mniemaniu miotającej pociski nieenergetyczne w SW jest sporo. Stricte palnej, mniej ale też są popularne. Mianem broni palnej w SW określa się mianem slugthrowerów.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Cade Jones

Postprzez Nikh » 21 Paź 2011, o 20:34

Terra kasi było też wersją na miecz świetlny, właśnie Maul- rogacz pokrewny- takim się posługiwał.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Cade Jones

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 20:38

Bynajmniej, Maul posługiwał się Teras Kasi w czasie walki mieczem. Nie myl stylu walki mieczem ze sztuką walki wręcz, to że jakiś Charli potrafi cię wypatroszyć kataną nie znaczy że przy okazji nie sprzeda ci kopa w nochala w stylu Aikido czy innego tam -do.

Teras Kasi jest sztuką walki wręcz i tylko nią.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Cade Jones

Postprzez Nikh » 21 Paź 2011, o 20:41

Przypuśćmy że masz rację, tylko że dla czego w KP postaci nawet na Mgławicy terra kasi pojawia sie jako forma walki mieczem?
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Cade Jones

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 20:47

No widzisz ... bo to są wpisy dokonane przed erą Shasa, naczelnego zbrojmistrza mgławicy. :D
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Cade Jones

Postprzez Nikh » 21 Paź 2011, o 20:54

tam oj, tam oj :P
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Cade Jones

Postprzez Peter Covell » 21 Paź 2011, o 22:27

Znamienne jednak, że swego czasu rozwinęły się jej odmiany, przewidujące zastosowanie broni białej, a także mieczy świetlnych

Ossus

Some lightsaber duelists used Teräs Käsi techniques in combat, most notably Darth Maul. Jedi Master Anoon Bondara was also a master of Teräs Käsi techniques, which he coupled with his lightsaber ability to duel.

Wookiepedia

Mówiąc krótko - technika walki wręcz, której wariant pozwala również na chwycenie broni białej do łapy. Przynajmniej ja tak to rozumiem.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Cade Jones

Postprzez Shas » 21 Paź 2011, o 22:37

Ty mnie tutaj Ossusa Piotrze Przemysławowiczu nie wyciagajcie bo to jak szczelanie sobie w stope. ;)

Tutaj chodzi o to że Teras Kasi można wykorzystać podczas walki bronią białą jako element ogólnej techniki. Te całe wykopy i uniki Maula to była właśnie Teras Kasi. Chodzi tu o to Piter że walcząc w myśl szkoły itto-ryu nie oznacza to że nie możesz podczas tej walki nagle wyprowadzić ciosu ze szkoły aikido. Jedno nie wyklucza drugiego, jednak oba mogą współgrać w czasie jednej walki.

Nie zmienia to faktu że jedno to sztuka walki wręcz a drugie posługiwania się mieczem.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Cade Jones

Postprzez David Turoug » 21 Paź 2011, o 23:30

Piotresiek, to Twoja trzecia próba od 19 października i szczerze mówiąc brakuje sporo do przeciętności, nie mówiąc już o wyższych poziomach. To, że podejmujesz kolejne próby, znaczy iż chciałbyś tu pograć, ale chyba jeszcze będziesz musiał poczekać. Jestem na nie, ze względu na całokształt.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Cade Jones

Postprzez Jack Welles » 22 Paź 2011, o 09:17

Wszystko zostało już chyba powiedziane - zamykam i przenoszę.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn


Wróć do Odrzucone KP