Content

Odrzucone KP

[Wpis] Gilad Madine

Re: [Wpis] Gilad Madine

Postprzez Thrak Skirata » 3 Lut 2012, o 23:25

Pozostało mi wrednie zarechotać bo:
A) Wedle tego tematu, cała jedna eskadra w której latają gracze, jest złożona z X-Wingów właśnie.
B)Wedle Wookiepedii krótko PRZED wojną z Yuuzhan Vongami wystawił wersje J X-Wingów, by uzupełnić braki wywołane tym że E-Wingi były za drogie. Dodatkowo wspomnę własną wiedzę z Wektora Pierwszego gdzie Kyp Duron który nie miał pojęcia o tym że Vongowie przylecieli, został zaskoczony, przez Skoczki Koralowe i jego statek został zniszczony a wszyscy, prócz Kypa(I jego ucznia Miko), członkowie eskadry Tuzina i Dwóch Mścicieli, która była złożona z X-Wingów (Prawdopodobnie XJ ale nie jestem pewien) zostali zabici. (Fajny słowotok ale nie umiem tego inaczej ująć.)[/justify]

Bronić się umiesz. XJ były wyposzczone na początku wojny. Wszystko to kwestia źródeł i pomysłów różnych autorów.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: [Wpis] Gilad Madine

Postprzez Dune Sibarr » 3 Lut 2012, o 23:45

Thrak Skirata napisał(a):Bronić się umiesz. XJ były wyposzczone na początku wojny. Wszystko to kwestia źródeł i pomysłów różnych autorów.

Jeśli zostały wypuszczone, nawet w czasie wojny, niech stracę, to prace nad nimi mogły trwać jeszcze wcześniej. A wojna z Vongami tylko przyśpieszyła ich wypuszczenie do służby. Tak więc, jest już kilka lat po czasie w którym miała się odbyć inwazja. Więc wielce prawdopodobnym jest że XJ latają i mają się świetnie. Ale, w sumie po co nadal się spieram. Własną wizje, jak widzę, już macie i Krzyżoskrzydły u was stoją zapomniane w hangarach.

Po za tym, polecam już odnieść ten temat do niezaakceptowanych bo mój ,,Honor"(Swego rodzaju) nie pozwala mi pozostawiać odpowiedzi bez odpowiedzi( ;) ), a dyskusja może jeszcze trochę potrwać.
Dune Sibarr

GG: 32915001
Piszesz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
Dune Sibarr
New One
 
Posty: 57
Rejestracja: 1 Lut 2012, o 21:40
Miejscowość: Pustka

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP

cron