Content

Odrzucone KP

[NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

[NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Ad'arenn » 6 Mar 2012, o 19:05

1.Nazwa postaci: Ad’arenn
2.Rasa: twi’lek
3.Profesja: Najemnik, specjalizuje się raczej w przewożeniu towarów, osób oraz ochronie zleceniodawcy niż w zabójstwach (co nie znaczy, że takowych zleceń nie przyjmuje).
4.Data urodzenia: 5ABY (21 lat)
5.Usposobienie:
6.Wygląd:
7.Umiejętności:
8.Ekwipunek:
9.Środki komunikacji:
10.Historia:

Karta wciąż uzupełniana.
Ad'arenn
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 1 Mar 2012, o 19:28

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Mistrz Ind'yk » 6 Mar 2012, o 19:23

Nie powiem, jestem zupełnie i totalnie zaskoczony. Mam nadzieję, że to jakiś żart i nie masz zamiaru wklejać każdego akapitu osobno do tematu. W sumie to musi być jakiś wielki żart ;) .

2.Rasa: twi’lek


Twi'lek - nazwy ras i mieszkańców konkretnych planet zapisujemy z dużej.
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Kelan Navarr » 6 Mar 2012, o 19:30

Gdyby mi Qultist nie pisał w sprawie Twojego avatara, to też uznałbym, że to jakaś kpina. Po jaką cholerę wklejać coś takiego, naprawdę nie rozumiem. Ode mnie NIE za całokształt. Nie kłopocz się z wklejaniem reszty.

To jest poziom karty "pies13"
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Dorhian Q'nirr » 6 Mar 2012, o 19:32

nie troluj widać brak stronniczości i profesjonalizm
och szkoda że ja wtedy przyznałem się do błędu i napisałem przeprosiny, już tego żałuję,
Postać Główna
Image
//Sometimes the hardest battle is against yourself...//
Awatar użytkownika
Dorhian Q'nirr
New One
 
Posty: 225
Rejestracja: 20 Sie 2010, o 02:09

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Jack Welles » 6 Mar 2012, o 19:45

@ Qultist Korr

Szanowny kolego - dział ten nie służy do tego by tworzyć sobie notatki, brudnopisy czy coś w tą deseń, tylko do wklejania kompletnej karty postaci, którą można by było ocenić. Dlatego więc, ten temat zaraz przeniosę do odrzutów. Co do Twojej wypowiedzi - takie uwagi następnym razem przesyłaj poprzez PMa, a nie wypisuj w miejscu ogólnodostępnym, gdyż właśnie takie zachowanie jest oznaką braku profesjonalizmu.

Co do samej karty - ja bym chętnie przeczytał, ale od razu kompletną, a nie po kawałku. Co do permanentnego odrzutu pozostawiam to dla Zielonych.

Edit
Ze względu na to, że mogły się pojawić wątpliwości co do zasadności odrzucenia tej karty oraz tego czy można w ogólności wklejać niekompletną KP spieszę z cytatem z regulaminu forum:
Akceptacja i dodanie do Bazy Danych

1. Po stworzeniu tematu „[Wpis] Imię Twojej Postaci” w dziale „Punkt Nowoprzybyłych”, musisz uzyskać pięć głosów „na tak” od pozostałych użytkowników forum (w tym przynajmniej jeden ze strony Administracji), by móc rozpocząć rozgrywkę.


Z tego fragmentu wychodzi wyraźnie, że każda karta wklejona do "Puntu Nowoprzybyłych" podlega ocenie. Tak też się stało, co wyraziło się poprzez ocenę Kelana, który przy okazji jest administratorem naszego forum. Jako, że nasza administracja trzyma się zasady przemawiania jednym głosem nie istnieje możliwość by Peter czy Otorek podważyli ten negatywny głos. Oznacza to nie mniej nie więcej, że karta została po prostu odrzucona, gdyż nie istniała możliwość na uzyskanie zielonego TAKa. Gdyby jednak ktoś miał dalej jakieś wątpliwości co do mojej decyzji, proszę o kontakt przez PMa lub gg (mój numer znajduje się w sygnaturce).

Do autorki karty - to, że ten temat znalazł się tutaj jeszcze nic nie znaczy - możesz śmiało stworzyć nowy temat i wkleić do niego gotową kartę ;).
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Larisa Rayne » 6 Mar 2012, o 20:33

Nie znosze jak ktoś wkleja karte w ten sposób ... PO CO ??!! i na co ??!! Jak raz to dobrze !! eh...ode mnie masz NIE !!
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: [NIEDOKOŃCZONE]Ad'arenn

Postprzez Jack Welles » 6 Mar 2012, o 20:40

Temat zamykam i zapraszam do czytania Editu do mojego poprzednie postu ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn


Wróć do Odrzucone KP

cron