Content

Odrzucone KP

[Wpis] Ossdo Libyd

[Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 13:35

Imie i Nazwisko : Dariusz Ossowski
Nazwa Postaci : Ossdo Libyd
Rasa: Twilek
Profesja: Pilot Frachtowca ( brak lotów bojowych )
Data Urodzenia: 5 ABY
Usposobienie : Ossdo jest duszą towarzystwa , lubi porozmawiać na tematy takie jak polityka , Nowinki Techniczne , a także stara się nie oceniać osób po ich czynach i wyglądzie , jest pomocny , dżentelmeński a także opanowany jeśli trzeba
Wygląd : Link do zdjecia - http://www.google.pl/imgres?q=twilek+ma ... 0,s:0,i:70
Opis wyglądu - Ma zielony odcien skóry , charakterystyczne czerwone spodnie żółtymi wzorami rekawice z skóry , skórzane buty , zazwyczaj odkryta klatka piersiowa i nigdy nie rozstaje się z blasterem .
Umiejętności : Ossdo jest świetnym pilotem , jest atletyczny , i świetnie walczy wręcz , jest sprytny lecz czasami działa pochopnie , co nie umniejsza jego atutów . Potrafi się świetnie zakamuflować
Ekwipunek : Ossdo pamieta o tym ze w galaktyce istnieją łowcy nagród i są dobrze uzbrojeni , jako pilot małego frachtowca nosi ze sobą pancerz Bojowy który nie jest zbyt wysokiej jakości , ciężki pistolet blasterowy typu BlasTech DL-44 noszony w ładnym skórzanym futerale , Wibroostrze , a także często korzysta z cyfronotesu , zapisując tam wszystkie zlecenia którymi się zajmuje
Środki komunikacji :pełna nazwa: Gozanti Cruiser producent: Corellian Engineering Corporation
polska nazwa: Frachtowiec eskortowy typu Gozanti w slangu: -
prędkość: 2 wytrzymałość: 180
w atmosferze: 400 km/h osłony: 30
hipernapęd: 3 zwrotność: 21
uzbrojenie:

2 poczwórne baterie działek laserowych o mocy 150
2 baterie działek laserowych o mocy 120
1 wyrzutnia torped protonowych (8 pocisków) o mocy 270

długość: 41.8 m
załoga: 12
pasażerowie: 12
ładowność: 75 t
Historia :Ossdo Libyd , Twilek urodzony 5 ABY na Ryloth . Syn Osswit'a i Lipstea'y . Jego Matka była spokrewniona z Ayala Secura . Od najmłodszych lat był szkolony na Pilota , na początku szkolił go ojciec potem zaś udał się do akademii Lotnictwa na Ryloth . tuż przed wstąpieniem do akademii umiera jego matka .W Akademii chodził na zajęcia pilota bojowego , mechanika frachtowców . Młody Ossdo po 3 latach szkolenia ,konczy akademie z wyróżnieniem dostając licencje Pilota (niestety nie obronił Licencji mechanika na egzaminie ) po czym wraca do domu by prowadzić wspólny biznes z ojcem . Ossdo pracował u ojca na pokładzie jako pilot przez okolo 5 lat . Ojciec współpracował z Rodianinem Helhenem Fordem i kobietą rasy miraluka której na imie było Dakonja . 1 Oficerem na Light Eagle'u był Wokiee imieniem Darcarr
Przez 10 lat podróżówał po galaktyce , zwiedził między innymi Tatoinne , Dantoinne , Koribban , Corusant , Felucie , Mon Cale , Telos , Yavin IV , Naboo , Alderaan ,Endor , Kashyyk( ... ) . Pewnego razu gdy trafił na Tatoinne gdy jego ojciec wywiązywał się z zlecenia u rodziny Huttów . młody Ossdo wraz z Darcarrem pilnował statku na lądowisku w Ancorhead . Helhen i Dakonja niesli cialo jego ojca . Dowiedział się ze umowa została zerwana i druzyna Light Eagle'a straciła licencje Huttów . Drużyna wyruszyła na Ryloth i pochowała Osswit'a po zebraniu zapasów , spłaceniu długów i napraw frachtowca wyruszyli na Kashyyk i zostawili tam Darcarra który z powodu kryzysu i braku płacy w galaktyce wrócił na rodzimą planete . potem reszta drużyny udała się Felucie gdzie odłaczył się Helhen . Ossdo i Dakonja wyruszyli na Corusant gdzie zacznie się całkiem nowy epizod w ich życiu ......
życie na Corusant - Na Corusant mieszkał w dolnych partiach miasta z Dakonja ożenił sie i pracował w sklepiku z częściami do droidów . Został szanowanym się właścicielem sklepu z droidami . Wielu ludzi z Courusant i reszty galaktyki zamawiało u niego droidy astromechaniczne , protokolarne , rzadko kiedy sprzedawał droidy bojowe które głownie trafiały do łowców nagród ( zazwyczaj były to prototypy ) . Zajmował się także sprowadzaniem i sprzedażą Blasterów , materiałów wybuchowych a także na Felucii miał siedzibe , w której sprzedawał głownie małe frachtowce typu yt-300 , konstruował także śmigacze , transportery , czasami nawet pancerze , i hełmy .Po 2 latach
życia na Coruscant Dakonja została zesłana na Nar Shadda do obozu niewolników za długi w które popadła , (rodzina Huttów osądziła ją na Nal Hucie . została odnaleziona przez łowców nagród ) . Ossdo tak zaniepokojony losem żony , nie mógł odwiedzać jej wiecej niż raz na kilka obiegów księżyca . Pewnego razu gdy przyleciał stęskniony , nie zastał już Dakonji . Została zamordowana .Samotny sprzedał wszystko co przypominało mu życie na Courusant i pewnego razu gdy wylądował na Kashyyk by odwiedzic Darcarra znów spotkało go cierpienie. Wokiee pochowali swojego brata Darcarra i przekazali młodemu Twilekowi testament Darcarra w ktorym przepisał mu futerał w ktorym natomiast było Ogniwo energetyczne , jakieś metalowe części i Dziwny świecący pomarańczowy kryształ .Znajdował się tam także list w którym napisane było że musi odebrac od Hallena jakąś Baterie i zabrac to do świątynni istot strzeżących pokoju i pójść ich scieżka. Ossdo chciał zaznać spokoju umysłu , wtedy dowiedział się o mgławicy mocy i rycerzach jedi tam uczących postanowił ich odnalezć by móc osiągnąć spokój ducha, poznac swoją drogę którą wyznaczyła mu moc i pomagać tym którzy potrzebują pomocy . Zanim Ossdo wyruszyl na poszukiwanie Mgławicy Mocy odebrał tajemniczą Baterie od Hellena który przekazał mu ją na łożu śmierci.Po pogrzebaniu swego przyjaciela został sam na świecie i wyruszył na poszukiwanie owej świątynii zwaną Mgławicą Mocy . Ossdo po kilku latach tułaczki w roku 26 ABY jako młody lecz dojrzały człowiek znalazł mgławice mocy , wylądował na lądowisku i stanął przed drzwiami świątynni ( które między innymi przekraczał Peter Covell ) przed nowym epizodem swojego życia .
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Thrak Skirata » 8 Maj 2012, o 13:52

Ekwipunek : Ossdo nie jest tam jakiś łowcą nagród lecz pamieta o tym ze tacy w galaktyce istnieją i są dobrze uzbrojeni , jako pilot małego frachtowca nosi ze sobą pancerz Echanich , blaster ręczny , Wibroostrze , a także często korzysta z cyfronotesu , zapisując tam wszystkie zlecenia którymi się zajmuje.

Skąd cywilny pilot ma pancerz Echani. Te wredne istoty raczej nie udostępniają ekwipunku innym.
Rozwin określenie blaster ręczny. Podaj model, producenta itd.
Środki komunikacji :pełna nazwa: Dynamic-class Freighter producent: Core Galaxy Systems
polska nazwa: Lekki frachtowiec typu Dynamic
Nazwa własna : Light Eagle
prędkość: 4 wytrzymałość: 110
w atmosferze: 800 km/h osłony: 2
hipernapęd: 3 zwrotność: [18]
uzbrojenie:

To ja poproszę Drednot klasy Kandosii. Zmień frachtowiec bo ten jest trochę przestarzały i nie dostępny do kupna. 3 tysiące lat to nie mało.

Przez 10 lat podróżówał po galaktyce , zwiedził między innymi Tatoinne , Dantoinne , Koribban , Corusant , Felucie , Mon Cale , Mandalore , Telos , Yavin IV , Naboo , Alderaan ,Endor , Kashyyk( ... ) . Pewnego razu gdy trafił na Tatoinne gdy jego ojciec wywiązywał się z zlecenia u rodziny

Pojaw się w ekwipunku Echani na Mandalore, to skończysz jako przynęta na Aihwy.
Jestem na NIE.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 13:57

jak to pozmieniam bedzie ok ?
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Thrak Skirata » 8 Maj 2012, o 13:59

OssdoLibyd napisał(a):jak to pozmieniam bedzie ok ?

Rozbuduj historię, bo obecna jest za krótka.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 14:20

nie mam pomyslu na historiie dajcie mi troche czasu
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 15:21

jak dluga minimalnie musi byc ta historia
? bo kompletnie nie mam weny twórczej
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Mistrz Ind'yk » 8 Maj 2012, o 16:18

Usposobienie: Ossdo jest duszą towarzystwa, lubi porozmawiać na tematy takie jak polityka, nowinki techniczne, a także stara się nie oceniać osób po ich czynach i wyglądzie, jest pomocny, dżentelmeński, a także opanowany, jeśli trzeba.


Nie dość, że w usposobieniu spłodziłeś tylko jedno zdanie, to jeszcze wyplułeś z siebie tyle błędów podczas jego kreowania. Tak właściwie, to trochę nie mogłem uwierzyć na początku.


Właściwie chciałem cytować więcej, ale to nie ma sensu. Powiem krótko: KP wygląda na wymiociny po ostrej balandze, która trwała co najmniej kilka dni i kilkanaście rodzajów alkoholu - to żaden komplement. Piszą krótko: NIE stawiamy spacji przed przecinkami i kropkami, a także średnikami i dwukropkami, NIE piszemy niektórych, wybranych losowo rzeczowników z dużej litery, NIE zaczynamy nowego zdania bez kropki, NIE kończymy zdania bez kropki, NIE tworzymy jednozdaniowych molochów, które mają zająć cały podpunkt KP, NIE zaczynamy zdań z małej litery, NIE zmieniamy sposobu edycji tekstu w jego połowie (nawet jeśli wygląda strasznie), NIE stawiamy znaków interpunkcyjnych w nowej linii i NIE...
Sądzę, że już zrozumiałeś moją ocenę ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 16:32

Dysleksja :( no cóż widać Mgławica Mocy to upierdliwi nauczyciele , którzy spełniają się w zawodzie w internecie
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 16:33

DO WIDZENIA
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Mistrz Ind'yk » 8 Maj 2012, o 16:35

Kurczę, trochę jednak nie trafiłeś, ani w nauczyciela, ani w dysgrafię - bo moim zdaniem piszesz całkiem ładnie, czcionka taka sama jak np. u Petera czy Davida :) . A jeśli zechcesz się poprawić i wstawić dysleksję, to wiedz, że nie jesteś jedyny z takową przypadłością. Ci się po prostu nie chce ;) .

EDIT: DO WIDZENIA pisze się osobno, nawet jeśli piszesz całość wielkimi literami ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez OssdoLibyd » 8 Maj 2012, o 18:21

denerwuje mnie to .... to ma byc rozrywka, pasja która dotyczy SW a nie jakieś pisanie wypracowań .
OssdoLibyd
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 8 Maj 2012, o 12:17

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Kelan Navarr » 8 Maj 2012, o 18:51

Jasne. Więc miejmy głęboko w d pozostałych graczy i piszmy jak analfabeci. W końcu polska język bardzo trudna. W erze edytorów tekstu, przeglądarek podkreślających błędy i wszelkiego typu materiałów, które nie wymagają od ciebie sięgania po słownik, średnio mnie rusza czy masz dysgrafię, dysleksję, czy suchoty. Po prostu ci się nie chce i nie potrafisz tego nawet przyznać. Nie łapiesz się nawet w pobliże punktu, gdzie można byłoby nad kartą debatować, także jako jeden z "upierdliwych nauczycieli" życzę szczęścia w innym miejscu, gdzie wymagania są sporo niższe.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Nikh » 8 Maj 2012, o 19:07

Na Mgławicy każdy przechodził rekrutację. Admini i gracze dbają o to żeby w świecie gdzie coraz częściej używa się "kuchennej łaciny" nasz piękny język narodowy nie zaginął. A Błędy? Każdy je robi, tylko że kiedy dysponuje się dobrą przeglądarką, lub edytorem tekstu, poprawić je to nie problem.

Rozrywka ma być przyjemnością, ale nie tylko dla Ciebie, ale i dla innych, a czytanie postów gdzie jest byk na byku wcale nie sprawia przyjemności innym. Jeszcze jedno, na metry tu chyba się historii nie mierzy. Jak to mówią, liczy się jakość a nie wielkość. A w tym przypadku jakości nie ma a ilość jaka jest, każdy widzi. Na Mgławicy wiele osób dostało drugą szansę, po tym jak napisali kartę z błędami, lub po prostu nie trzymającą się kupy (i ja byłem wśród tych którym dano drugą szansę) więc widać że dla chcącego nic trudnego.

Pozdrawiam dysgrafik i dyslektyk z papierami.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Mistrz Ind'yk » 8 Maj 2012, o 19:53

Powiedz mi, czy na prawdę łatwiej jest wykłócać się o coś takiego, niż przestać stawiać spację przed kropką i przecinkiem? Przecież jakbyś tego nie robił, to byś miał mniej klikania :) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: [Wpis] Ossdo Libyd

Postprzez Jack Welles » 9 Maj 2012, o 00:26

A ja nie widzę tutaj miejsca na dalszą dyskusję - zamykam i przenoszę.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn


Wróć do Odrzucone KP

cron