Content

Odrzucone KP

KP Daren Lindo

KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 16:22

1.Nazwa Postaci:
- Imię: Daren
-Nazwisko: Lindo
2. Rasa: Człowiek
3.Profesja : Przemytnik
4. Data Urodzenia :
- 0ABY
5. Usposobienie :
Daren to człowiek generalnie opanowany, rzadko traci zimną krew, choć zdarzają mu się napady złości, kiedy ulega swoim emocjom. Nie lubi bezsensownej przemocy i zabijania, często woli ogłuszyć przeciwnika niż pozbawić go życia, jednak, kiedy nie ma innego wyjścia, pociąga za spust swojego blastera bez mrugnięcia okiem.Daren posiada duże poczucie humoru, w sytuacjach kryzysowych często trzyma się go tzw "czarny" humor. W trudnych sytuacjach potrafi zachować chłodną głowę.
6. Wygląd
Daren Lindo.jpg
wygląd bohatera
Daren Lindo.jpg (12.4 KiB) Obejrzany 2776 razy
1.

delikatny zarost, brązowe oczy, czarne włosy, charakterystyczny kapelusz, Wysoki , szczupły , blizna na ramieniu, prosty nos, wąskie usta, wokół których, widnieją dołeczki - widać gdy się uśmiecha.
7.Umiejętności
- ma naturalny talent pilotażu mimo braku doświadczenia
- genialny tropiciel
-genialny taktyk
8.Ekwipunek
- Cyfronotes
- dziwny zielony kryształ
- blaster Blas-Tech 44
- worek na kredyty
- Nóż
-racje żywnościowe
-manierka z wodą
9. środki komunikacji
YT-1300 :
Jednostki tego typu były bardzo łatwe w modyfikacji i dlatego zyskały sobie duże uznanie wśród przemytników i innych użytkowników prywatnych. Okrągły i spłaszczony kadłub był typowy dla serii YT. Standardowo YT-1300 uzbrojony był w dwie wieżyczki, podwójne działka laserowe, umieszczone na górze i spodzie kadłuba. Dawało mu to, nawet bez modyfikacji, znaczną siłę ognia.
10: Historia "
Narodziny:
Daren Lindo urodził się w 1 ABY na planecie ord mantell . Matka Magdalanna poczęła go w swoim domu, by potem umrzeć. Pod opiekę wziął go wuj.
Okres Dorastania:
Daren kończąc 5 lat zaczął się szkolić u wuja na jego statku YT-1300, Free Eagle (którego potem odziedziczy). Młody Lindo był świetnym pilotem i doskonałym taktykiem. Wuj dostrzegł to, postanowił mianować go spadkobiercą i Zastępcą Kapitana Free Eagle'a. Pewnego ranka Daren poszedł do kabiny wuja, gdzie znalazł go martwego. Cała załoga oddała hołd zmarłemu kapitanowi i pochowała go na Naboo. Tam młody Lindo udał się do baru. Gdy podeszła do niego kelnerka poprosiła o zamówienie i spytała się o nazwisko. "Daren Lindo, kapitan Free Eagle'a ". Kelnerka osłupiała gdy usłyszała to nazwisko. Powiedziała Darenowi, że znała jego ojca ,gdy jako Jedi podczas częstych wizyt na Naboo przychodził tutaj na drinka. Daren nie mógł uwierzyć że jego ojciec był Jedi. Daren po wizycie na Naboo udał się na Corusant, gdzie miał zamiar dowiedzieć się czegoś o swoim ojcu.
Okres na Corusant:
Jest rok 17 ABY. 16-letni Lindo podczas podchodzenia do lądowania w stolicy Republiki ,został zaatakowany przez dwa nieoznakowane myśliwce, które uszkodziły napęd nadprzestrzenny. Daren uciekł i wylądował na publicznym lądowisku po czym uiścił opłatę. Potem rozmawiał z służbami CSB które wypytywały się o napastników starcia w przestrzenii stolicy.
Po naprawię statku udał się w okolicę świątynni by zaczepić jakiegoś Jedi i wypytać go o Witarik'a Lindo.Gdy Daren wędrował do świątyni zauważył że CSB szukają włamywacza. Młody Lindo podszedł i zaproponował swoją pomoc w zamian za kilka kredytów .Po wytropieniu włamywacza nasz bohater wyruszył dalej w kierunku świątyni . Daren dostrzegł rycerza Jedi który rusza w jego kierunku. Lindo nerwowo wyciąga blaster, ale Jedi (Luke Skywalker) mocą odrzuca broń i mówi:
"Spokojnie wiem że szukasz informacji o swoim ojcu, opowiem ci o nim ,ale najpierw daj sobie postawić obiad ".
Jedi usiadł zamówił posiłek dla Kapitana i mówi: " Jestem Luke Skywalker i wiem, że ty jesteś Daren Lindo syn mojego ucznia Witarik'a ".
Bohater Republiki opowiada Darenowi o jego ojcu o tym jak trafił do zakonu i jak został wspaniałym rycerzem Jedi który był gotów oddać życie za Republikę.
Powiedział mu tak: " Ojciec twój zginął z ręki Dartha Callenusa, tego Dartha Callenusa który przysiągł zabić wszystkich Lindo". Młody Daren poprosił go by nauczył go bronić się przed Callenusem. Mistrz odpowiedział mu: " jedyny sposób to zostać rycerzem Jedi, ale żeby się nim stać udaj się do Mgławicy Mocy, tam Jedi wyszkolą cię na prawdziwego obrońce Republiki i całej Galaktyki ".
Tak więc młody Daren udał się na poszukiwanie Mgławicy Mocy by tam wyszkolić się na Jedi i bronić galaktyki przed Darthem Callenusem.....
Wizyta w układzie Abregado:
Daren podczas poszukiwania Mgławicy Mocy musiał uzupełnić paliwo, dlatego wylądował na Abregado.
Młodego Lindo czekała nieprzyjemna niespodzianka. Gdy wylądował służby porządkowe zgarnęły Darena i zabrały go.
Jednak nie został zabrany do więzienia. Przekupieni strażnicy zabrali go do siedziby łowcy nagród Karrana Husterna. Hustern chciał się poznęcać nad młodym Lindo, lecz Daren wyciągnął blaster i otworzył ogień w kierunku strażników, następnie udało mu się
ogłuszyć Karrana, schował blaster i zaczął okładać łowcę nagród. Niestety Hustern odepchnął młodego Lindo i strzelił w jego kierunku serią z blastera, ale Daren uniknął ataku.
Chwycił za Blaster i trafił prosto w głowę Karrana Husterna. łowca nagród padł martwy.
Daren przeszukał zwłoki i zabrał kredyty. Daren opuścił mieszkanie łowcy nagród i udał się do lądowiska.
Kapitan uruchomił silniki i wystartował opuszczając układ Abregado.
Lądowanie w systemie Onderon i atak mrocznego jedi:
Młody Lindo wylądował i uiścił opłatę, następnie wyruszył w kierunku przedmieść Onderonu, by odszukać tam swojego przyjaciel
Gdy dotarł na miejsce dowiedział się Cassus Leksian nie żyje.
Przybity Daren ruszył w kierunku lądowiska gdy nagle zaatakował go zakapturzony gość
z czerwonym mieczem świetlnym. Młody Lindo domyślił się, że był to jeden z mrocznych Jedi przed którymi przestrzegał go Mistrz Skywalker. Daren chwycił za blaster, lecz momentalnie mroczny Jedi przy użyciu mocy odrzucił broń. Upadły Jedi już chciał uśmiercić młodego Lindo, ale znikąd pojawił się rycerz Jedi i rzucił mieczem świetlnym w kierunku przeciwnika zabijając go. Zaraz potem odszedł nie mówiąc ani słowa.
Daren ruszył dalej w kierunku lądowiska na którym zostawił statek.
Kapitan opuścił planetę by szukać Mgławicy Mocy.
Odnalezienie Mgławicy Mocy.
Młody Lindo uradowany, że znalazł miejsce o którym mówił mu Mistrz Skywalker, wylądował i udał się przed drzwi świątynni. Co czeka Darena ? Czy zostanie Jedi ?
Czy może Mgławica Mocy powierzy mu inne zadanie ?
Dalszej historii nie jest nam znana lecz może spotkamy kiedyś na swojej drodze Darena
który opowie nam jej 2 część ? Moc wie wszystko, to ona nas prowadzi...
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Thrak Skirata » 1 Paź 2012, o 17:31

blaster Blas-Tech 44


5. Usposobienie :
Daren to człowiek spokojny i opanowany. W trudnych sytuacjach potrafi zachować chłodną głowę. Uwielbia dobrą zabawę przy doborowym towarzystwie . Jest miły w stosunku do innych, nie potrafi patrzeć na cierpienie innych istot



Co z niego za przemytnik, skoro nie może znieść cierpienia innych? Samym swoim zajęciem , krzywdzisz istoty.


9. środki komunikacji
YT-1300 :
Jednostki tego typu były bardzo łatwe w modyfikacji i dlatego zyskały sobie duże uznanie wśród przemytników i innych użytkowników prywatnych. Okrągły i spłaszczony kadłub był typowy dla serii YT. Standardowo YT-1300 uzbrojony był w dwie, poczwórne działka laserowe, umieszczone na górze i spodzie kadłuba. Dawało mu to, nawet bez modyfikacji, znaczną siłę ognia. Ponad to, w skład arsenału pokładowego wchodziły dwie wyrzutnie torped.


Bez dodatkowego generatora nie pociągniesz, w takiej konfiguracji uzbrojenia.
Jak MG będzie miał twórczy nastrój to za te wyrzutnie torped, zgarną cię służby porządkowe.

Jest rok 17 ABY. 16-letni Lindo podczas podchodzenia do lądowania w stolicy Republiki ,został zaatakowany przez dwa nieoznakowane myśliwce ,które uszkodziły napęd nadprzestrzenny. Daren wylądował na publicznym lądowisku i uiścił opłatę.


Pomijając wiek pilota. Jeśli stoczyłeś walkę na orbicie 000, to jakim cudem po wylądowaniu nie odwiedzili cię smutni panowie z CSB?
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: KP Daren Lindo

Postprzez BE3R » 1 Paź 2012, o 17:54

<papug> Ładny Priest..

Usposobienia się nie czepiam bo go praktycznie nie ma

Umiejętności no chłopie żeś pojechał
- świetny pilot - czego? zakładam że mistrzowsko pilotujesz kontenerowce niech Ci będzie
- doskonale walczy wręcz - wow pilot karateka, ale czego się spodziewać jak się miało czarny pas w wieku 5 lat...
- łamanie zabezpieczeń - <papug> Z bańki albo z karata...
- naprawa statków kosmicznych - <papug> Kopnij go i powiedz Fiefrek, Zadziałało?
- genialny tropiciel - W gaciach ptaka znajdzie nawet po pijaku

Smutek straszny ogarnia me blaszane serce, albo ogarnąłby gdybym je miał. Robisz sobie super postać z umiejętnościami wyssanymi z palca które nie mają najmniejszego uzasadnienia w historii postaci. One nawet nie są dobrze opisane a co dopiero wpisane w postać.

Ekwipunek
- Cyfronotes
- dziwny zielony kryształ
- blaster Blas-Tech 44


Świetnie masz dziwny zielony kryształ, na bank kryptonit... Anyway gdyby nie to ekwipunek byłby przeszedł, przecież to nie mój problem że nie masz zestawu narzędzi czy terminala do hakowania. Chyba że hakujesz cyfronotesem wtedy szacun.

środki komunikacji i kolejny koks
YT-1300 :
Jednostki tego typu były bardzo łatwe w modyfikacji i dlatego zyskały sobie duże uznanie wśród przemytników i innych użytkowników prywatnych. Okrągły i spłaszczony kadłub był typowy dla serii YT. Standardowo YT-1300 uzbrojony był w dwie, poczwórne działka laserowe, umieszczone na górze i spodzie kadłuba. Dawało mu to, nawet bez modyfikacji, znaczną siłę ognia. Ponad to, w skład arsenału pokładowego wchodziły dwie wyrzutnie torped.


Standardowo to YT 1300 miał jedną wieżyczkę na górze i to zwykłe działko laserowe a nie quada. Druga wieżyczka była opcjonalna, poczwórne działko zgarnia 4x więcej energii niż pojedyńcze i zużywa ją znacznie szybciej co w tej sytuacji oznacza że albo latasz albo strzelasz. Torpedy to fajna rzecz szkoda tylko że zajmują kupę miejsca i są nielegalne.
Podsumowując przerobiłeś starego YT na małą kanonierkę w dodatku lekko wadliwą konstrukcyjnie jak dla mnie może być. Te łzy w oczach gracza i bluzgi na SB, kiedy okazuje się że generator nie wyrabia są dla mnie niezwykle cenne.

Czepiać się mam jeszcze historii czy już wystarczy?

Karta jest do poprawy a w zasadzie do napisania od początku i tym razem z pełną i przemyślaną historią.

PS. Masz moje NIE
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 19:12

nie jestem maniakiem tylko zwykłym fanem i opis statku wyszukałem w bastionie polskich fanów sw więc nie orientuje się w statkach.... CSB ? Courusant w rękach nowej republiki ? statki nieoznakowane ? czyli nie wiadomo czyje ? fakt do usposobienia się nie przyłożyłem byłem zmęczony i mogę je poprawić. yyy eq zielony kryształ ( do miecza świetlnego) chciałem wprowadzić tajemniczość skąd Daren go wziął. od kiedy przemytnik krzywdzi innych ? ( aaaa masz na myśli awanturnika ? ) i chciałbym usłyszeć co wam się nie podoba w historii
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Thrak Skirata » 1 Paź 2012, o 19:19

DarenLindo napisał(a):nie jestem maniakiem tylko zwykłym fanem i opis statku wyszukałem w bastionie polskich fanów sw więc nie orientuje się w statkach.... CSB ? Courusant w rękach nowej republiki ? statki nieoznakowane ? czyli nie wiadomo czyje ? fakt do usposobienia się nie przyłożyłem byłem zmęczony i mogę je poprawić. yyy eq zielony kryształ ( do miecza świetlnego) chciałem wprowadzić tajemniczość skąd Daren go wziął. od kiedy przemytnik krzywdzi innych ? ( aaaa masz na myśli awanturnika ? ) i chciałbym usłyszeć co wam się nie podoba w historii


Co z tego, że statki nieoznakowane. Dochodzi do walki na Coruscant. To nie jest coś co może uniknąć wykrycia. Nawet przez fajtłapy z Republiki.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 19:24

dobra okej..... a co z moją historią ?
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 19:33

a i co z tego ze pilot młody... ile anakin miał lat jak brał udział w bitwie nad Naboo
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Thrak Skirata » 1 Paź 2012, o 19:35

DarenLindo napisał(a):a i co z tego ze pilot młody... ile anakin miał lat jak brał udział w bitwie nad Naboo



Tamten był jakimś tam wybrańcem wrednych jedi.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 19:40

rozumiem ale ja bym chciał zacząć szkolenie JEDI więc dlatego jest taki młody :d
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Kelan Navarr » 1 Paź 2012, o 19:44

Chwilowo świątynia jest atakowana przez siły imperialne, także może wyjść, że nie będzie Cię miał zbytnio kto szkolić. Polecam zmianę planów względem swojej postaci.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 1 Paź 2012, o 19:46

poczytam sobie kp zaakceptowane i zobacze jak się wstrzelić w temat :D
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Darth Slotharius » 1 Paź 2012, o 20:20

Po wytropieniu włamywacza nasz bohater wyruszył dalej w kierunku świątyni . Daren widzi rycerza Jedi który rusza w jego kierunku


Radzę zdecydować się na jeden czas.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: KP Daren Lindo

Postprzez DarenLindo » 2 Paź 2012, o 16:01

po editowałem postarałem się usunąć wszystkie znalezione błedy . jakby co piszcie bo ja wybitnym humanista nie jestem ja bardziej ścisłowiec
DarenLindo
New One
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 Wrz 2012, o 21:01

Re: KP Daren Lindo

Postprzez Darth Slotharius » 2 Paź 2012, o 19:54

Wprowadzanie poprawek do TEJ historii... a raczej do tej KP nie ma kompletnie żadnego sensu. Wraz z każdą zmianą historia twojej postaci robi się coraz bardziej bezsensowna.

Po wytropieniu włamywacza nasz bohater wyruszył dalej w kierunku świątyni . Daren dostrzegł rycerza Jedi który rusza w jego kierunku. Lindo nerwowo wyciąga blaster, ale Jedi (Luke Skywalker) mocą odrzuca broń i mówi:


Tak jak już wcześniej pisałem, przepisz całą historię używając jednego czasu. Najlepiej jeżeli będzie to czas przeszły.

Tak więc młody Daren udał się na poszukiwanie Mgławicy Mocy by tam wyszkolić się na Jedi i bronić galaktyki przed Darthem Callenusem.....


Widzę że strasznie się uparłeś na to poszukiwanie Mgławicy... Pomimo rady Kelana dalej podkreślasz na każdym kroku że przeznaczeniem twojej postaci jest zostanie rycerzem jedi.

Gdy wylądował służby porządkowe zgarnęły Darena i zabrały go.
Jednak nie został zabrany do więzienia. Przekupieni strażnicy zabrali go do siedziby łowcy nagród Karrana Husterna. Hustern chciał się poznęcać nad młodym Lindo, lecz Daren wyciągnął blaster i otworzył ogień w kierunku strażników


Został aresztowany ale nie odebrano mu blastera?

Przybity Daren ruszył w kierunku lądowiska gdy nagle zaatakował go zakapturzony gość
z czerwonym mieczem świetlnym. Młody Lindo domyślił się, że był to jeden z mrocznych Jedi przed którymi przestrzegał go Mistrz Skywalker. Daren chwycił za blaster, lecz momentalnie mroczny Jedi przy użyciu mocy odrzucił broń. Upadły Jedi już chciał uśmiercić młodego Lindo, ale znikąd pojawił się rycerz Jedi i rzucił mieczem świetlnym w kierunku przeciwnika zabijając go. Zaraz potem odszedł nie mówiąc ani słowa.


Mój ulubiony fragment... Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.

Odnalezienie Mgławicy Mocy.
Młody Lindo uradowany, że znalazł miejsce o którym mówił mu Mistrz Skywalker, wylądował i udał się przed drzwi świątynni. Co czeka Darena ? Czy zostanie Jedi ?
Czy może Mgławica Mocy powierzy mu inne zadanie ?
Dalszej historii nie jest nam znana lecz może spotkamy kiedyś na swojej drodze Darena
który opowie nam jej 2 część ? Moc wie wszystko, to ona nas prowadzi...


Z założenia ten fragment ma chyba dodawać "smaczku" całej historii. W efekcie brzmi to jednak jak zakończenie odcinka serialu animowanego.

Podsumowując jakiekolwiek zmiany, jeżeli w ogóle dają się zauważyć, wydają się mocno wymuszone. Niestety obawiam się że tak samo będą wyglądać twoje posty w questach.

Jestem na NIE.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54


Wróć do Odrzucone KP

cron