Content

Odrzucone KP

[WPIS] Gallen Karath

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Kelan Navarr » 24 Gru 2012, o 15:54

Ta karta nie przejdzie. Jeśli chcesz, napisz nową.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Gallen Korr » 24 Gru 2012, o 17:21

Ale po co mam pisać to samo drugi raz =,=
Image
Gallen Korr
New One
 
Posty: 21
Rejestracja: 30 Lis 2012, o 16:06

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Thrak Skirata » 24 Gru 2012, o 21:06

Gallen Korr napisał(a):Ale po co mam pisać to samo drugi raz =,=


Napisz nową kartę. Proponuje jakiegoś miłego Mando.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Kirył » 24 Gru 2012, o 21:14

Popieram Thraka.
Wyjaśnię zaś za wszystkich, o co nam chodzi, a mianowicie: jak człowiek wchodzi i widzi 3 strony postów, które nakazują poprawki, po czym dwa posty po odpowiedzi zapewniającej o poprawieniu KP, dalej wytyka się TE SAME błędy! to się odechciewa kartę czytać... Napisz nową, jeśli, jak mówisz, umiesz pisac posty choćby i na kilka stron A4, to wątpię, by napisanie nowej KP sprawiło Ci problem.
Ode mnie masz wigilijne NEIN.

PS. Pozbądź się nawyku pisania 2-3 postów pod rząd, polecam opcję "EDIT" (Ktoś mądry po coś taką funkcję wymyślił).
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Gallen Korr » 24 Gru 2012, o 21:23

Przecież wiem co to za opcja, ja ciągle edytuję jak znajduję jakieś błędy, ale po prostu nie mam już pomysłów, poprawiłem to co się dało, nawet nie wiedziałbym jak zacząć z Mando ;/
Image
Gallen Korr
New One
 
Posty: 21
Rejestracja: 30 Lis 2012, o 16:06

Re: [WPIS] Gallen Karath

Postprzez Kirył » 24 Gru 2012, o 21:32

Mówisz, że wiesz do czego służy ta opcja, jednak nie korzystasz z niej zbyt często, samą Kartę edytujesz, ale w temacie jest 20 innych Twoich postów. Niektóre są seriami, 3 pod rząd.
Jeśli chodzi o Mando, polecam po prostu przeczytać jedną z książek serii "Komandosi Republiki", to powinno wystarczyć. A jak nie masz książek, to chociaż przeczytaj o Mando na wookiepedii.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP

cron