Content

Odrzucone KP

Aris Karr'el

Re: Aris Karr'el

Postprzez Shas » 11 Gru 2012, o 16:32

IG-46 napisał(a):Tak to jest z dzisiejszymi ludźmi. Ktoś jest lepszy od nich i to widzą, i potem zaniżają jego poziom, by nie wybił się z grupy. Tak to wszystko widzę. Decyzja do waszego wglądu...

Przepraszam, że tak wtrącę, jeśli oczywiście dobrze zrozumiałem. Wedle twojego "widzenia" twoja karta jest epicka i przyćmiewa swoją epickością wszystkie poprzednie. Pod względem merytorycznym bije na głowę wszystko, co do tej pory pojawiło się na Mgławicy, jest tak doskonale wykonana, że jej wydanie w formie powieści to tylko kwestia czasu. Jednak wszystkie te miernoty, które tutaj grają patrzą na ciebie i twoje dzieło z tak zażartą zazdrością, że robią wszystko byś tylko nie przeszedł przez system rekrutacji gdyż przyćmisz swoimi postami, wiedzą na temat universum i wrodzoną elokwencją ich najlepsze próby jakiegokolwiek pisania?

Zgadza się?
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Aris Karr'el

Postprzez Alice » 11 Gru 2012, o 17:04

Ja prosiłabym o zamknięcie tego tematu, przeniesienie karty do odrzuconej. Zbyt wiele niepotrzebnego spamu znalazło się w niej, nie związanego dla mnie z samą merytoryką postaci, a dyskusjami między sprawdzającymi a nowym. Mnie to odstrasza od sprawdzenia karty.
IG-46 zaś prosiłabym o zrobienie nowego tematu (jeśli chce podejść ponownie do zapisów) z już dobrą i konkretną historią oraz postacią. Oczywiście jeśli moderacja albo administracja przystanie na proponowane przeze mnie rozwiązanie.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 11 Gru 2012, o 17:38

Nie. Chciałem przytoczyć tu coś, co kiedyś powiedział nauczyciel od PO(nie jest to partia polityczna). Wiem iż mój poziom pisana jest jak i 3 latka. Nie. nawet 3 latek napisałby lepszą historię, prawda? Nie jestem obrażony ale jestem już wszystkim zmęczony. Wypadłem z formy. Kiedyś robiłem epickie karty postaci a teraz... sami widzicie. No nic. Chyba nie potrzebnie się rejestrowałem.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez Jack Welles » 11 Gru 2012, o 20:21

IG-46 napisał(a):myślałem o postaci poważnie. Przytoczyłem trochę pomysł od Foremana z rozbitym statkiem i przerobiłem go. On dostał "tak" a ja "nie" na miejscu


Eeeee... Co?

A tak poza tym to myślę, że nie ma co tutaj dyskutować już, bo akcepta dla tej karty nie będzie raczej.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Odrzucone KP

cron