Content

Odrzucone KP

Aris Karr'el

Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 8 Gru 2012, o 12:33

0. Typ Postaci: Postać główna

1. Nazwa postaci: IG-46 "Aris"

2. Typ: Droid Zabójca, Syntetyk

2b. Producent/Planeta Producenta: Labolatorium Bastionu - Sekcja Badań Wojennych/Planeta bliżej nie znana.

3. Profesja: Poszukiwacz-Szuka przedmiotów i wykonuje zlecenia z nimi związane od szefostwa Bastionu.

4.Data Urodzenia: nieznana.

4a.Wiek:
5. Usposobienie: Aris jako droid zabójca, została zaprogramowana tak, by pokazywać mimikę, ale jako aktorstwo. Mówi z odpowiednim dla sytuacji tonem, a honor, lojalność i prawdomówność są dla niej ważne. Jako Syntetyk, umie naśladować wszystkie cechy kobiety, nawet intymne, z czego komendny bastionu nie omieszkał korzystać.

6. Wygląd: Aris wygląda na młodą, 19 letnią dziewczyną, o smukłej sylwetce i długich białych włosach.Ma ona hipnotyzujące spojrzenie. Posiada naturalny średniej wielkości biust. Na co dzień nosi białą koszulkę i czarne spodnie z czarną skórzaną kurtką bez rękawów. Przez plecy, ma przerzucone obustronne wibroostrze. Jako strój wyjściowy, nosi ona długą czarną suknię z odsłoniętymi plecami i małym dekoltem. Nosi jeszcze wiele innych ciuchów, o których można by mówić godzinami

7. Umiejętności:
Pilotowanie(zaprogramowane)
Walka obustronnym wibroostrzem(zaprogramowane)
Akrobatyka(zaprogramowane)
Hackowanie zabezpieczeń(wgrane)

[b]
8. Ekwipunek:

Komunikator
Obustronne wibroostrze
Urządzenie do przeglądania Holonetu
identyfikator imperium.

9. Środki komunikacji:

Image
Mściciel 1.
10. Historia:

Zadanie Testowe

Kolejny zwykły dzień w... Co ja gadam!! To był IDEALNY dzień dla naukowców. Po sukcesie, jakim był jeden z syntetyków - droidów zabójców, stworzono następnego. Miał on wyglądać jak kobieta i mówić jak kobieta. Nadano jej numer seryjny IG-46. Imię zaś, Aris. Droid miał białe włosy. Był zaprogramowany do zabijania i ochrony dowódcy bastionu. Czasem mógł się zmierzyć z Jedi. Ale to nie było konieczne. Bastion wydał nowe polecenia: Wysłać IG-46 do testów. IG przybyła do Komnaty nowego dowódcy Bastionu.

-Witaj.
-Witaj.
Odpowiedzieli sobie chłodnym tonem. Aris miała długie, białe włosy i średniej wielkości biust. Nosiła w tym momencie typowe ubranie dla oficera marynarki imperialnej, by nie być nago.

-Mam dla ciebie zadanie, IG.
-Nie jestem IG. Nazywam się Aris, Komandorze.
-Ah, wybacz Aris. Dobrze. Więc tak...

Komandor wyjaśnił jej zadanie. Było to zdobycie holokronu Sitha zwanego Darth Bane. Ten legendarny Sith, ukrywał holokron przez następne pokolenia swych uczniów. Komandora interesował nie tyle Bane co sam holokron. Zawierał jego nauki oraz sekret wiecznego życia.

-Rozumiem. Udam się niezwłocznie.
-Cieszę się. I jeszcze jedno. Raportuj, gdy znajdziesz coś ciekawego
-Tak jest.
-Oficer Kennedy da ci niezbędną garderobę, broń i statek
-Dziękuję, komandorze

Wyszła z komnaty wprost do wspomnianego oficera. Bastion pełen jest korytarzy. A jeden z nich, zaraz po wyjściu z komnaty i otrzymaniu statku oraz ubioru, wyszła nim na hangar. Tam czekał już na nią Avenger 1. Spersonalizowana i wyprodukowana w Bastionie jednostka z podrasowanymi sprzętami, bazowany na X-70b Phantom. Jest jednak szybsza i ma generator niewidzialności. Może pomieścić 12 rakiet i ma 2 działka laserowe. + 2 silniki jonowe. Na dodatek jest dobrze opancerzoną jednostką.

Aris weszła na pokład. Piękny okręt, przystosowany specjalnie dla nie, oszołomił na 3 minuty. Potem rozpoczęła misję. Ubrała czarne spodnie, białą koszulkę z odsłoniętym dekoldem i czarne spodnie. Także założyła czarną kamizelkę bez rękawów, dzięki czemu wyglądała jak szmugler. Jej zadaniem było odnalezienie holokronu Dartha Bane'a, a z ostatnich zapisów wynika, że znajdował się on na Cituric IV i na Ambirii. Po skoku, orbitowała na zewnętrznych rubierzach, na Cituric IV. Z cyfronotesu, którego naukowcy bastionu odzyskali informacje o planecie, Bane mieszkał niedaleko stolicy. Wylądowała tam. Była tam jednak ruina. Wejście tam, mogło skończyć się śmiercią. IG-46 wywarzyła drzwi kopnięciem na tyle mocnym, by poleciały do końca ściany. Dom był w ruinie a po krótkim poszukiwaniu, nie było tam śladu. Nawet śladu Holokronu Dartha Bane'a.
-Aris do Bastionu. Odbiór.
-Słyszymy cię.
-Dobrze. Nie ma tu holokronu. Cituric IV zostało dawno opuszczone przez Dartha Bane'a.
-Leć na Ambirię. Wysłaliśmy tam ekipę szturmową. Powinni ci pomóc.
-Dziękuję. Bez Odbioru

Aris myślała cały czas nad tym, gdzie może się znajdować holokron. Możliwość odtworzenia klimatycznych utworów na okręcie, dawało jeszcze więcej swobody. nagle. bum! Cholerni piraci przerwali medytację.

-R4 zwiękrz moc silników!

Transportowiec Avenger 1 wpadł w zasadzkę. Działa atakowały Mściciela 1 ale statek był zwrotniejszy od ciężkich krążowników. 2 rakiety z dymem, wystrzelono w mostek jednej z fregat piratów Konsorcjum. To dało jej możliwość skoku w nadprzestrzeń i na Ambirię.

-Bastion, tu Aris. Jestem na orbicie Ambirii
-Dobrze. Grupa została poinformowana o twym przybyciu.

Wylądowała i ruszyła na zwiady. Po krótkiej wędrówce, doszła do starej już chaty uzdrowiciela, Caleba. Weszła do niej ale tam też nie było Holokronu

-Nie ma go.
-Czyli Komendant nie dostanie Holokronu?
-Na to wygląda. Ruszamy.

Lot powrotny na Bastion był nieowocny. Spodziewała się, że zostanie ukarana za swoją porażkę...


[...]

Dalsze poszukiwania holocronu zostały wznowione, a znaleziono go na Mustafar. Zakopane pod wulkaniczną glebą holokornu, które były przykrywką, odkryto jeden, od którego pulsowała wręcz ciemna strona. Zaniesienie go było kwestią czasu. Misja mogła się wypełnić, i Aris miała możliwość nawet awansu. Po lądowaniu na Bastionie, Wręczyła Komendantowi placówki Holokron i poszła do swojego pokoju. Nagrodą faktycznie był awans do stopnia oficera.

[...]

Dalsze losy Aris są nieznane.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez BE3R » 8 Gru 2012, o 19:56

Ta karta to tak na poważnie?

<papug> Petera nie ma to z nudów jaja sobie robią...
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Aris Karr'el

Postprzez David Turoug » 8 Gru 2012, o 20:11

Jestem na nie choćby ze względu na błędny wzór Karty Postaci, który znajdziesz tutaj - klik.

A w tym miejscu masz poradni tworzenia postaci od BE3R'a.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Aris Karr'el

Postprzez Kirył » 8 Gru 2012, o 21:01

Ogólnie jestem na NIE, też uważam to za żart.
David, nie ma przymusu robienia karty pod wzór... Przynajmniej ja tak słyszałem, przechodzi wiele kart, które się do niego nie stosują.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Re: Aris Karr'el

Postprzez Throul » 8 Gru 2012, o 21:10

Nie wiem czy jako nowy moge sie tu udzielać, ale jestem na NIE. Dane osobowe OK, aparycja, OK charakter OK Historia? JAKA HISTORIA DO CHOLERY?! TU NIE MA HISTORII!!


Edit down: Dobre chęci.
Awatar użytkownika
Throul
New One
 
Posty: 13
Rejestracja: 7 Gru 2012, o 23:02

Re: Aris Karr'el

Postprzez Thrak Skirata » 8 Gru 2012, o 21:25

Throul napisał(a):Nie wiem czy jako nowy moge sie tu udzielać, ale jestem na NIE. Dane osobowe OK, aparycja, OK charakter OK Historia? JAKA HISTORIA DO CHOLERY?! TU NIE MA HISTORII!!


Ne masz akceptacji i już oceniasz...
Nie wiem czy to była próba trollowania czy tylko dobre chęci.

Jestem na Nie.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Aris Karr'el

Postprzez David Turoug » 8 Gru 2012, o 22:01

Tex Arvo napisał(a):
Ogólnie jestem na NIE, też uważam to za żart.
David, nie ma przymusu robienia karty pod wzór... Przynajmniej ja tak słyszałem, przechodzi wiele kart, które się do niego nie stosują.


Po coś mamy nasz szablon. A to, że Tau przemycił swoją KP to fakt, nie mniej nie widziałem "wielu" kart postaci nie będących zgodnymi z przyjętą przez nas charakterystyką.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 9 Gru 2012, o 13:38

myślałem o postaci poważnie. Przytoczyłem trochę pomysł od Foremana z rozbitym statkiem i przerobiłem go. On dostał "tak" a ja "nie" na miejscu
JAKA HISTORIA DO CHOLERY?! TU NIE MA HISTORII!!
jest historia patrz w wzór - punkt 10. za chwilę niektóre rzeczy zmienię. Czemu niby moja postać nie ma być wychowywana przez wookie w formie rodziny zastępczej? coś takiego może istnieć.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez Kamuro Rushi » 9 Gru 2012, o 13:50



NIE!
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Aris Karr'el

Postprzez Alice » 9 Gru 2012, o 14:09

Nie. Zapraszam z całą, dobrze napisaną kartą, a nie skrawkami, które chcesz uzupełniać.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 9 Gru 2012, o 15:07

Dlaczego się śmiejecie, jak pewnie też gdzie indziej przez to samo przechodziliście. Ja ostatnio z formy wypadłem. KP została CAŁKOWICIE zmieniona. Ten śmiech to była próba wkurzenia mnie czy może trolling??Nie mniej jednak... Staram się napisać jak najlepszą kartę. Powiedzcie co jest źle i z uzasadnieniem a nie od razu nie, bo taka wola ludu. To się wkurzające zaczyna robić. Mówcie otwarcie, czemu a nie od razu nie, bo inni mówią nie.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 9 Gru 2012, o 15:21

Dlaczego się śmiejecie, jak pewnie też gdzie indziej przez to samo przechodziliście. Ja ostatnio z formy wypadłem. KP została CAŁKOWICIE zmieniona. Ten śmiech to była próba wkurzenia mnie czy może trolling??Nie mniej jednak... Staram się napisać jak najlepszą kartę. Powiedzcie co jest źle i z uzasadnieniem a nie od razu nie, bo taka wola ludu. To się wkurzające zaczyna robić. Mówcie otwarcie, czemu a nie od razu nie, bo inni mówią nie.

EDIT: Alicio. wysłałem ci wiadomość na GG. powinniśmy pogadać w 4 oczy o mojej karcie postaci.

EDIT2: Ja naprawdę się staram.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez Thrak Skirata » 9 Gru 2012, o 16:12

6. Wygląd: Aris jest młodą, 19 letnią dziewczyną, o smukłej sylwetce i długich białych włosach.Ma ona hipnotyzujące spojżenie. Posiada naturalny średniej wielkości biust. Na codzień nosi białą koszulkę i czarne spodnie z czarną skórzaną kurtką bez rękawów. Przez plecy, ma przeżucone obustronne wibroostrze z cortosis z technologią vibro. Jako strój wyjściowy, nosi ona długą czarną suknię z odsłoniętymi plecami i małym dekoltem. Karabin E-11 ma wsadzony w kaburę na broń. E-11 który jest w posiadaniu Aris, jest wydłużony i spłaszczony o 2 i 5 centymetrów. Czyni to tą wersję E-11 lepszą, szybszą i celniejszą dzięki dodatkowemu celownikowi laserowemu.


Broń nie może być, ot tak, wydłużona. Podaj jaki element uległ modyfikacji.
Wibroostrze.
Tu doszło do pewnego zagmatwania tematu. Wibracje są tu normalnym elementem systemu.
Nie stać cie na cortosis.


A-44 Atlas - rozbudowana wersja korwety Marauder - Do zdobycia w FABULE


Jak sobie wyobrażasz Maraudera?
Załoga liczy 129 osób.
Kontyngent 12 myśliwców i 2 promy.

Jeśli, chcesz latać po galaktyce korwetą, a nie jesteś piratem, to albo zakupiłeś/aś ją na demobilu, co jest mało prawdopodobne.

Jestem nadal na NIE.

Ps.
Jeśli chcesz grać, to poszukaj sobie jakiegoś frachtowca.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Aris Karr'el

Postprzez BE3R » 9 Gru 2012, o 17:50

Skoro to na poważnie.

Pilotowanie(wrodzone)
- Wrodzoną to możesz mieć wadę postawy, pilotaż to 99% umiejętności i technika oraz 1% talentu.

Samo powtarzalny Karabin blasterowy BlasTech E-11 -
tu gratuluję skilla, jak rozumiem broń jest
wydłużony i spłaszczony o 2 i 5 centymetrów.
czyli ma jakiś 1 do 2 cm grubości i około 50 cm długości co robi z niego świetny miecz do walki w zwarciu, wystarczy naostrzyć... Oczywiście możesz zmienić standardową broń do takich gabarytów, z pewnością jednak odbije się to na jej osiągach, szybkostrzelności etc, w skrócie szajs..

Obustronne wibroostrze z cortosis z wbudowaną technologią Vibro
- Fajna sprawa, zabójca jedi etc... Pod warunkiem że Jedi jest kretynem, <papug> to akurat nie trudne, pozbawionym mocy <papug> tu już gorzej, oraz zaatakowanym z zaskoczenia. <papug> Kidding me?! Broń z pewnością jest warta małą fortunę a jako że jej posiadaczka to 19 w sumie ładna dziewczyna to jest spora szansa że Cie bardzo nie zmasakrują jak po nią przyjdą. <papug> Thrak i jego mando chyba kobiet nie biją...

A-44 Atlas - rozbudowana wersja korwety Marauder - Do zdobycia w FABULE
- Chciałem zauważyć że to coś wymaga licznej załogi i kupy kasy na utrzymanie, ale Thrak zrobił to za mnie

Zobaczyłem historię postaci, gdyż chciałem się dowiedzieć co takiego robiła że potrafi posługiwać się wibroostrzem, i naszła mnie taka refleksja "Polska język, trudna język." Nauczysz się pisać poprawnie to pogadamy...

<papug> NIE
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 10 Gru 2012, o 15:41

Nie chciałem robić zabójcy - to raz. dwa? chciałem stworzyć gladiatora, który potem zostałby Jedi/Sith. Oczywiście wcześniej musiało by się coś rozegrać, by odkryć wrażliwość na moc.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez Thrak Skirata » 10 Gru 2012, o 20:41

IG-46 napisał(a):Nie chciałem robić zabójcy - to raz. dwa? chciałem stworzyć gladiatora, który potem zostałby Jedi/Sith. Oczywiście wcześniej musiało by się coś rozegrać, by odkryć wrażliwość na moc.


Tak właściwie, jak sobie wyobrażasz grę?
Chcesz być jedi /sith... Dobra.

Zastosuj się do porady Davida. W innym przypadku nie ma sensu dalej ciągnąc tej KP.
Możesz na początek grać prostą i nieskomplikowaną postacią.
10. Historia:
[Wprowadź kod dostępu]
[Kod dostępu:****]
[Witaj, Anakinie Solo.]
[Odczytywanie Archiwów Mgławicy Mocy]
[Ładowanie pliku Aris Karr'el]
[Wczytano.]
[Rozszyfrowywanie danych zakończone.]
[Odtwarzanie]

Jak się nie mylę próbujesz nawiązać do Dziedzictwa Mocy.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 10 Gru 2012, o 21:54

hmm. Tak. tam chyba było rozszyfrowywanie plików archiwów. wziąłem to z innej karty postaci(patrz postać poboczna Jack Foreman). Chciałem zrobić prostą łowczynie nagród z Tatooine. Coś a'la Luke z Tatooine. I bardzo przerobione. A Anakin też z Tatoine był. jako dzieciak umiał tworzyć swoopy. A moja jest córką łowców nagród.
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez BE3R » 10 Gru 2012, o 22:33

<papug> coup de grâce

IG-46 sprawa jest dosyć prosta, próbujesz nas przekonać do postaci, dla której nawet napisać przyzwoitej historii nie potrafisz a tym bardziej grać postacią takową. Ja rozumiem jak to jest mieć pomysł który wydaje się fajny i próbować go realizować. A tu nagle ściana. Historia się kupy nie trzyma <papug> za to kupą trąci... Dodatkowo koncept jest z marszu zły. <papug>Sith/Jedi może jeszcze wrażliwy na moc Yuzhan Vong. Niestety nie ma Petera bo by wątek z marszu zamknął a chłopaki muszą być mili dla nowych, bo ktoś musi.
Są jednak takie dni w życiu człowieka, w których ktoś mu musi powiedzieć prawdę.

Twoja karta nie spełnia nawet zaniżonych kryteriów gry na mgławicy, odpuść ją sobie i pomyśl nad prostą i grywalną postacią nie posiadającą wrażliwości na moc. Pograj z rok, dopracuj warsztat i umiejętności pisarskie i wtedy stwórz nową postać.

Nikt nie wymiatał jak zaczynał przygodę z PBFami, jednak już po kilku miesiącach pisania sam zauważysz poprawę. Więc odpuść sobie forsowanie ambitnych projektów i zacznij od podstaw albo poszukaj innego forum na którym będziesz mógł grać Turbohiperduper zajebistym Sithjedi niszczycielem światów...

<papug>Over and Out
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Aris Karr'el

Postprzez IG-46 » 11 Gru 2012, o 15:41

Okazało się, że znam Galena Korra, który też złożył Kartę Postaci. Ja chyba się tu nie nadaję, bo moje wysiłki na nic, a ambicje idą na dno. Tak to jest z dzisiejszymi ludźmi. Ktoś jest lepszy od nich i to widzą, i potem zaniżają jego poziom, by nie wybił się z grupy. Tak to wszystko widzę. Decyzja do waszego wglądu...
IG-46
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 5 Gru 2012, o 20:07

Re: Aris Karr'el

Postprzez Kelan Navarr » 11 Gru 2012, o 16:13

Sugerujesz, że zaniżamy Twój poziom, lub robi to przytoczony Gelen Korr? Jeśli to nie on napisał Ci kartę, to nie rozumiem o co Ci chodzi.

Karta jest bardzo słaba - tak to wszyscy widzimy. Decyzja, czy napiszesz lepszą jest po Twojej stronie.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Następna

Wróć do Odrzucone KP

cron