Content

Odrzucone KP

[wpis] DHOT nr 002.

[wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Reven Karioni » 17 Lip 2010, o 20:42

Zanim zacznę chciałbym uprzedzić, że będzie to dosyć drastyczna karta.




1. Nazwa, skrót oraz numer
: Droid Holograficzno-Obserwacyjno-Treningowy, DHOT, nr 002

2. Rasa
: Droid

3. Profesja: Brak, określony przez jawów: "Na sprzedaż"

4. data stworzenia
: 2 BBY

5. Usposobienie: Przez to, że jest droidem DHOT nie ma typowego "ludzkiego" charakteru, jednak jego zachowanie jest podobne do zachowanie droidów protokolarnych, jednak nie całkiem z powodu braku "pana" (przez co zachowuje się bardziej swobodnie :twisted: ) oraz zapisanego celu innego niż roboty dyplomatyczne.
Na ten dodatek jeśli wymaga tego misja może stać się samodzielny.

6. Wygląd: Jako, że jest robotem holograficznym niewielu widziało jego prawdziwy kształt, jednak ci, którzy zobaczyli go bez hologramu na nim mogliby go opisać tak: "Wysoki gdzieś na 1 metr i 75 centymetrów, wyglądał trochę jak te droidy protokolarne bez obudowy, tylko, że bez większości tych wszystkich kabelków i gdzieniegdzie pokryty metalem. No i obręcze. Obręcze emanujące fioletowym światłem wokół rąk, nóg, tułowia i szyi. A pod nią, po środku szybka świecąca to na złoto, to na srebrno".

7. Umiejętności: Wydawało by się, że skoro DHOT ma umiejętność zmieniania wyglądu nic więcej mu nie trzeba, jest jednak nieprawda. Droid umie posługiwać się jedynie blasterem o małej mocy oraz amatorsko wywijać wibromieczem. Dodatkowo przez mało znaną operację "CZYSTKA" DHOT stracił większość swoich zapisanych modułów holograficznych, pozostały mu jedynie dwa: Droid protokolarny w brązowej obudowie oraz szturmowiec imperialny. Jest jednak nadzieja, że bardziej doświadczony mechanik będzie mógł coś zmienić.

8. Ekwipunek: DHOT nie posiada nic ze swojego dawnego ekwipunku, czyli blaster o zmniejszonej mocy, oraz wibrosztylet, wszystko zostało mu zabrane przez jawów po jego wylądowaniu na Tatooine.

9. Środki komunikacji: -

10. Historia:
Początek


DHOT nr 002 powstał w roku 2 BBY jako jedna ze stu kopi Holodroida Proxy, który został zniszczony na Koreli. Jednak po śmierci Galena Mareka grupa naukowców Imperium odnalazła zwłoki droida, oraz rok po tym stworzyli jego sto kopi. Oni wszyscy zostali stworzeni aby rozpocząć operację "Wiedza", dzięki której Imperator miałby stu dodatkowych szpiegów o zdolnościach zmiany kształtu, głosu oraz charakteru. Zostały im również zaprogramowane umiejętności podstawowego posługiwania się blasterem oraz wibroostrzem. Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci Imperator zapragnął wiedzieć więcej o rebelii i tym samym uruchomił "Wiedzę".

Wiedza


Przez dwa lata DHOT-o miał za zadanie szukać śladów rebeliantów w Przestworzach Huttów. Niestety jego pierwszy rok poszukiwań spełzł na niczym, był wtedy robotem protokolarnym u Hutta Warra, jednego z najlepiej w tych czasach poinformowanych członków klanu Irrunna. Po dwóch miesiącach drugiego roku na Nar Shadaa, tłumaczył rozmowę hutta z pewnym członkiem rebelii, który zaproponował Warrze handel bronią, to wprowadziło go na trop. Nieważne dla niego było to, że cztery dni po tej rozmowie jego "właściciel" został zabity zapewne przez lokalnych łowców nagród, ponieważ klanowi Desilijic nie podobało się jego dojście do informacji. Podczas tego śledztwa użył jednego z dwustu dwunastu wcieleń różnych ludzi, oraz przedstawił się wtyce rebelii jako Irran Gennedi bogaty handlarz wszystkim, od roślin po przyprawę i broń. Po uzgodnieniu umowy postanowili, że udadzą się do "domu" DHOT-a aby ją zapisać, ten zaś zaprowadził agenty w jeden z ciemnych zaułków, których na planecie nie brakowało, i wtedy wystarczył jeden celny strzał, który jednak droidowi się nie udał. Promień lasera trafił w prawy bok, zaś rebeliant, dzięki specjalnej kamizelce, zdołał trafić w robota zanim umarł. Później to trafienie zaowocowało pewną zmianą w osobowości DHOT-o, ale przynajmniej możliwość wsparcia rebelii została uśmiercona już w zarodku. Pracując tak, oraz szpiegując rebelię, a potem Nową republikę cała setka droidów zmieniała się regionami co dwa lata, zaś operację mógł przerwać jedynie przywódca Imperium. Przez siedemnaście lat ciągłej pracy DHOT-o został, oprócz wypadku na Nar Shadaa, trzy razy trafiony: dwa razy w nogę( w tym raz w obręcz) oraz raz w rękę. W roku 19 ABY cała setka miała udać się do bazy z powodu "Traktatu Imperium-Nowa Republika", wtedy też cały "Holowywiad" miał za zadanie wykonać następną operację.

Potop


Operacja "Potop" wprowadziła do poprzedniej dwie nowości:
1.Jedynie główny naukowiec mógł zatrzymać operację.
2.Mógł to zrobić jedynie uruchamiając operację "czystka".
Dodatkowo prawie nikt już z galaktyki nie wiedział o operacji "Wiedza", ponieważ jedynymi którzy wiedzieli byli Imperator, który zresztą zginął, oraz naukowcy którzy od rozpoczęcia projektu żyli w Bazie.Dla wywiadu robotów nie robiło to zbytniej różnicy, ponieważ mieli nadal wykonywać swoją pracę. Przez następne pięć lat DHOT wykonywał swoje obowiązki, w których była przygoda na Korelii, kiedy to spotkał się w jednej z kantyn z czterema przedstawicielami Nowej Republiki. DHOT uświadomił sobie wtedy, że nie może wygrać tego jedynie walką. Zaproponował po nocy jednemu z nich jako młoda kobieta "lepsze poznanie", nic więcej nie było trzeba. Po prostu użył tego samego schematu co na Nar Shadaa tylko, że tym razem z wibrosztyletem, wystarczyło jedynie szybko podejść do przeciwnika i zatopić w nim sztylet prosto w serce. Ofiary nawet nie krzyczały... nie miały czasu. Nazajutrz pojawił się u reszty jako tamten kompan, następnie powtarzał wcześniejsze doświadczenie na dwóch następnych, usprawiedliwiał nieobecność reszty nagłą śmiertelną chorobą. Kiedy pozostał już tylko ostatni, starzec, zawsze najlepiej przygotowany zdecydował, że zostawi go jako możliwe łatwe dojście do informacji. W roku 24 ABY nagle cała setka, tak jak pięć lat temu zostali wezwani do bazy.

Czystka


Ostatnia operacja była dość prosta. Wysyłało się całą setkę w zamkniętych na wieczność kapsułach na najbardziej nieprzyjazne planety. Wszystko się dziać mogło tylko z jednego powodu: Jeden z Holodroidów został wykryty, i chociaż każdy robot miał rozkaz autodestrukcji po zdemaskowaniu, to ostrożności nigdy za wiele. Z jednego z budynków na zapomnianej planecie głębokiego jądra wystrzeliło sto kapsuł zmierzających w różnych kierunkach. Jedna z kapsuł oznaczona numerem 002, udała się na Tatooine, gdzie po roku leżąc tam odnaleźli ją Jawowie...

11. Inne: Przez odniesione w przeszłości rany, może nagle zmienić charakter, a nawet stronę.

Dziękuję za przeczytanie.
Reven Karioni
 

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Avien Matiias » 17 Lip 2010, o 22:13

Jak dla mnie Łokej :D. Nie licz na to że inni będą tak dobroduszni
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Yarin Lanex » 17 Lip 2010, o 23:10

No to chyba będe miał ksywkę "justynian" za te czepianie się wyjustowania ;)
Więc Wyjustuj - będzie się lepiej czytało.
Jest trochę powtórzeń np.:
Jeden z Holodroidów został wykryty, i chociaż każdy droid miał rozkaz autodestrukcji po wykryciu, to ostrożności nigdy za wiele.

a także błędy interpunkcyjne np.:
prostu użył tego samego schematu co na Nar Shadaa, tylko, że tym razem z wibrosztyletem

Jeden z Holodroidów został wykryty, i chociaż każdy droid miał rozkaz autodestrukcji po wykryciu,

Resztę spróbuj znaleźć i poprawić.
Co do samej postaci i historii - dla mnie coś świeżego - niezłe wyzwanie dla GM oraz później ewentualnie dla Ciebie :D No i lubię Proxy'ego ;)
Popraw co trzeba i ja jestem skłonny dać TAK.
I po co ten "diabełek" w Usposobieniu? :|
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Peter Covell » 18 Lip 2010, o 11:11

Jednak po śmierci Galena Mareka grupa naukowców Imperium odnalazła zwłoki droida, oraz rok po tym stworzyli jego sto kopi.

Od kiedy po droidach zostają zwłoki? Zwłoki sa po żywym organizmie, a oni mogli znaleźć korpus, nieaktywnego droida, "tą kupę złomu" czy cokolwiek innego. Poza tym...
Wookiepedia napisał(a):Some time after Galen Marek's death, Juno Eclipse and Bail Organa journeyed back to Corellia onboard the Rogue Shadow to recover PROXY's remains. Despite the damage he suffered at Vader's hands, and the long period of corrosion in the harsh climate, PROXY proved intact enough to reactivate, being robust and durable enough to take a lightsaber in the chest. Informed of Galen Marek's death, PROXY presented his reassignment orders.[2] Just prior to the Corellian Treaty, Marek had informed PROXY that in the event of his death, he would become the property of Juno Eclipse

Wychodzi na to, że to Rebelianci przechwycili PROXY'ego, a nie Imperium Galaktyczne... Ja wiem, że jesteśmy dość niekanoniczni, ale dotyczy to przede wszystkim lat po 18 ABY, a także samej Czystki Jedi, którą przeżyło więcej osób niż w kanonie. Nie zmieniajmy historii każdego z bohaterów, jacy się pojawili. Będziesz musiał jakoś inaczej z tego wybrnąć.
Chyba, że znów o czymś nie wiem, bo w jakimś komiksie czy innym przekazie obrazkowym pojawił się wspomniany przez Ciebie program...

Przez odniesione w przeszłości rany, może nagle zmienić charakter, a nawet stronę.

Znowu - droid nie odnosi ran. On jest uszkadzany, niszczony, może mieć zarysowany lakier, ale nie odnosi ran ;)

Nie wiem, jakoś bez polotu, a drastyczności nie znalazłem w niej za grosz - spodziewałem się głów roztrzaskiwanych wibrotoporami, ciał rozrywanych seriami z ciężkich karabinów, przypalanych na żywym ogniu rebeliantów, a tutaj raptem kilka "czystych" zabójstw, bez szczegółów :P Popoprawiaj, co wskazano, a się zastanowimy.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Reven Karioni » 18 Lip 2010, o 17:43

No właśnie kiedy piszę mam pewne problemy z interpunkcją, dopiero kiedy kończę to poprawiam, ale czasami coś opuszczę. Czasami też powtarzam wyrazy, ale dzieje się to jedynie kiedy zapominam słowa(czyli nieczęsto ;) ).
A co do tych ran to zazwyczaj pisałem o żywych i się przyzwyczaiłem.
Peter Covell napisał(a):
Nie wiem, jakoś bez polotu, a drastyczności nie znalazłem w niej za grosz - spodziewałem się głów roztrzaskiwanych wibrotoporami, ciał rozrywanych seriami z ciężkich karabinów, przypalanych na żywym ogniu rebeliantów, a tutaj raptem kilka "czystych" zabójstw, bez szczegółów :P Popoprawiaj, co wskazano, a się zastanowimy.

Według mnie to nie było większego sensu aż tak rozwalać wrogów imperium skoro była to cicha operacja.

EDIT: Jest poprawione.
Reven Karioni
 

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Peter Covell » 19 Lip 2010, o 20:55

Poprawiłeś Ty to w ogóle? Mówię, że naukowcy Imperium nie mogli się do tego dorwać, bo rebelianci wzięli PROXY w swoje ręce - taki problem zamienić na "korzystając ze schematów, wg których został zbudowany PROXY"?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Rewo Stari » 19 Lip 2010, o 22:49

Jeśli można... może i nie jestem jeszcze pełnoprawnym członkiem społeczności forum, ale z tego co wiem, a trochę już lat siedzę w temacie to Vader miał "oddział" robotów typu PROXY, na których trenował klon Galena Mareka, więc imperialni kilka ich mieli.
Image

Dwie sprawy dotyczących Rewo Stariego:
1. Jeśli spotykasz moją postać po raz pierwszy to zakładajmy bardzo proszę, że Twoja postać nie wie jak się moja nazywa (ta prośba dotyczy też MG), i proszę również o to by nikt nie strugał kozaka, który wie jak zmieniał Stari nazwisko i kim naprawdę jest, to bardzo irytujące.
2. Również nie powinieneś wiedzieć od razu, że jest Kiffarem, bo tego zwyczajnie nie widać z powodu braku tatuaży.
Awatar użytkownika
Rewo Stari
New One
 
Posty: 216
Rejestracja: 17 Lip 2010, o 13:20

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Shas » 19 Lip 2010, o 23:00

A z którego kapelutka wyciągnełeś takie info ? Bo oficjalne źródła mówią o PROXYim jako "one-of-a-kind droid". Co jakby kto nie gawarjeta ani czytajet pa english oznacza "jedyny w swoim rodzaju".
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Rewo Stari » 19 Lip 2010, o 23:49

Nie znajdę teraz tego newsa, mogę się mylić, albo był to taki spoiler jak ten że w TCW pojawi się Owen Kenobi, ale według wyżej wspomnianego klon Galena Mareka miał ćwiczyć wraz z pewną ich ilością na Kamino, zanim uciekł.
Image

Dwie sprawy dotyczących Rewo Stariego:
1. Jeśli spotykasz moją postać po raz pierwszy to zakładajmy bardzo proszę, że Twoja postać nie wie jak się moja nazywa (ta prośba dotyczy też MG), i proszę również o to by nikt nie strugał kozaka, który wie jak zmieniał Stari nazwisko i kim naprawdę jest, to bardzo irytujące.
2. Również nie powinieneś wiedzieć od razu, że jest Kiffarem, bo tego zwyczajnie nie widać z powodu braku tatuaży.
Awatar użytkownika
Rewo Stari
New One
 
Posty: 216
Rejestracja: 17 Lip 2010, o 13:20

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Shas » 20 Lip 2010, o 14:48

Byłbyś tak miły i jednak spróbował znaleźć ten news ? Bo będąc na bieżąco z updatami na stronie gry jak i forum nigdzie nie natrafiłem na ślad jakiegokolwiek potwierdzenia tych nowin. Jedyna informacja jaką zawiera forum odnośnie tego że Galen ćwiczył z innymi droidami jest w formie "Łał było by fajnie jakby Starkiller ćwiczył z innymi Proxy na Kamino" i jest to jedno z widzimisię użytkownika forum SWTFU II.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Darth Slotharius » 20 Lip 2010, o 15:09

Pamiętając twoją poprzednią kartę i twoje podejście do niej teraz musiałbyś napisać coś na prawdę dobrego żeby mnie przekonać. Tymczasem charakterystyka jest na ledwo miernym poziomie a Ty nie potrafisz nawet zmienić tych paru szczegółów o których zmianę zostałeś poproszony.

Mieliśmy już na forum paru fanów SW w przedziale wiekowym 12-14, u których zainteresowanie mgławicą pojawiało się po przejściu np. KOTORA czy SWTFU. Chciałbym przypomnieć że każdy z nim albo dostał bana albo stracił zapał po napisaniu paru "kilkolinijkowych" postów.

Jestem i będę na NIE...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Rewo Stari » 20 Lip 2010, o 15:29

Shas napisał(a):Byłbyś tak miły i jednak spróbował znaleźć ten news ? Bo będąc na bieżąco z updatami na stronie gry jak i forum nigdzie nie natrafiłem na ślad jakiegokolwiek potwierdzenia tych nowin. Jedyna informacja jaką zawiera forum odnośnie tego że Galen ćwiczył z innymi droidami jest w formie "Łał było by fajnie jakby Starkiller ćwiczył z innymi Proxy na Kamino" i jest to jedno z widzimisię użytkownika forum SWTFU II.


Ej luzik kolego, nie wszystkie informacje muszą być na stronie gry (albo nieprawdziwe informacje, które wypłynęły wcześniej się tam nie znalazły, a podchwycili je inni), rozszerz trochę swoje spektrum i się nie ograniczaj, a oto link do newsa:
http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?11771,magazyny-o-grach-ujawniaja-pierwsze-spoilery-do-the-force-unleashed-ii.html
Nie wiem na ile te francuskie spoilery są prawdziwe. Może to Francuzi coś źle zrozumieli i napisali o wielu droidach, zamiast o wielu klonach, ćwiczących w wieży? Fakt jest faktem, czytałem o tym.
Image

Dwie sprawy dotyczących Rewo Stariego:
1. Jeśli spotykasz moją postać po raz pierwszy to zakładajmy bardzo proszę, że Twoja postać nie wie jak się moja nazywa (ta prośba dotyczy też MG), i proszę również o to by nikt nie strugał kozaka, który wie jak zmieniał Stari nazwisko i kim naprawdę jest, to bardzo irytujące.
2. Również nie powinieneś wiedzieć od razu, że jest Kiffarem, bo tego zwyczajnie nie widać z powodu braku tatuaży.
Awatar użytkownika
Rewo Stari
New One
 
Posty: 216
Rejestracja: 17 Lip 2010, o 13:20

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Shas » 20 Lip 2010, o 16:17

No patrz a wystarczyło odnieść mnie do orginalnego wywiadu z Julio Torresem i był by na początku spokój. ;)

"You then see Starkiller training against a number of PROXY droids, which is a throwback to the first game-PROXY was a droid that could take on the form of pretty much any opponent using holograms. While they're training, PROXY goes through a number of forms and eventually turns into Juno Eclipse, who you might remember as the love interest from the first game."

Więc oficjalnie potwierdzone jest że na bazie orginalnego Proxiego powstały kolejne modele.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Rewo Stari » 20 Lip 2010, o 16:25

Nie czytałem wywiadu, a jedynie artykuł z tłumaczeniem z francuskiego (czy tam streszczeniem oryginalnego tekstu), więc podałem Ci link do artykułu.
Image

Dwie sprawy dotyczących Rewo Stariego:
1. Jeśli spotykasz moją postać po raz pierwszy to zakładajmy bardzo proszę, że Twoja postać nie wie jak się moja nazywa (ta prośba dotyczy też MG), i proszę również o to by nikt nie strugał kozaka, który wie jak zmieniał Stari nazwisko i kim naprawdę jest, to bardzo irytujące.
2. Również nie powinieneś wiedzieć od razu, że jest Kiffarem, bo tego zwyczajnie nie widać z powodu braku tatuaży.
Awatar użytkownika
Rewo Stari
New One
 
Posty: 216
Rejestracja: 17 Lip 2010, o 13:20

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Shas » 20 Lip 2010, o 16:30

Artykuł pochodził z amerykańskiego „GamePro" potem został przetłumaczony na żabojadzki a potem na polish. No ale to już nie ma znaczenia, plotka została potwierdzona i tym zakończymy ten temat. ;)
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Peter Covell » 21 Lip 2010, o 10:06

Niemniej nadal musisz zmienić ten fragment - do zniszczonego na Korelii PROXY (tego jednego konkretnego) Imperium się nie dobrało. Jak już się powołujesz na tego typu informacje, trzymaj się ich, a nie interpretuj wg. własnego uznania ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Darth Slotharius » 21 Lip 2010, o 10:35

Peter nie wiem czy zauważyłeś czy nie ale dyskusje prowadzisz nie z autorem KP a z innym "nowoprzybyłym". Sam DHOT nr 002 nie odezwał się już od jakiegoś czasu :P
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [wpis] DHOT nr 002.

Postprzez Peter Covell » 21 Lip 2010, o 18:06

O fuck, teraz widzę :D Przepraszam w takim razie za moją nieuwagę - wszystko dlatego, że odpisywałem zbierałem sie do wyjazdu już :P
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem


Wróć do Odrzucone KP