Content

Archiwum

[Endor] Wywiadowcza tajemnica

W tym miejscu znajdują się wszystkie zakończone questy, których akcja toczyła się na Endorze.

Re: [Endor] Wywiadowcza tajemnica

Postprzez Mistrz Gry » 19 Paź 2011, o 22:14

W tym momencie w kokpicie znajdowały się dwie osoby oraz astromech R7. Widok tunelu nadprzestrzennego wywoływał różne reakcja i uczucia wśród gwiezdnych podróżników. Jednych uspokajał, innych denerwował, jeszcze inni dostawali torsji. Dla Chissa był to widok obojętny, nie wywołujący żadnych emocji.
- Do wyjścia pozostało 30 minut. - zakomunikował dość służbowym tonem Verg`iss`tea - Widzę, że bez problemu znosisz podróż.
- Beep bop bip.. - mruknął R7.
- Tak, ty też... - odparł Marill, spoglądając na różnego rodzaju wskaźniki na pulpicie. Niedługo obaj będą już w swoim domu jakim była Świątynia Jedi na Coruscant.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Endor] Wywiadowcza tajemnica

Postprzez Nikh » 19 Paź 2011, o 22:34

Nikh lekko skinął głową.
-Tak, ten widok sprawia że zaczynam rozmyślać. O tym co się stało i co będzie. Tak było od pierwszej podróży. -Młody zabrak zawsze lubił podróżować. Ta wszechogarniająca czarna pustka dawała mu poczucie dziwnego spokoju od dnia kiedy pierwszy raz opuścił Coruscant. To był jego pierwszy kurs, jeszcze z nadzorem. Jego towarzysz, Twil'lek w średnim wieku, dziwił się że Nikha tak fascynują podróże. No cóż, jedni zbierają holofilmy, inni hodują egzotyczne rybki a inni lubią podróżować.


Nhkik Beknnh "Nikh" i Maril Verg`iss`tea przenoszą się do: [Coruscant] Świątynia Jedi
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron