Content

Coruscant

Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Image

Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 8 Mar 2009, o 15:28

W tym temacie można próbować zaciągnąć się do Sił Lądowych Nowej Republiki. Po akceptacji postać zostanie wysłana na odpowiednie szkolenie. Tutaj też znajduje się centrum dowodzenia armią.
Ścieżki do wyboru:
-żołnierz piechoty
-komandos
-żołnierz wojsk pancernych
-pilot w służbie sił lądowych
-medyk


Budynek należał do najbardziej okazałych w całym Coruscant. Kształtem przypominał nieco odwróconą piramidę, na dachu której znajdowało się potężne, kilkupoziomowe lądowisko. Szersza część konstrukcji podtrzymywana była przez szerokie, masywne kolumny i rzucała głęboki cień na wszystko, co znajdowało się poniżej. Kwatera Główna Wojsk Lądowych była prawdziwie monumentalna, a jej ogrom mógł zapierać dech w piersiach, ale jednocześnie nie był to budynek, który nadawał się na pocztówkę.
Był po prostu brzydki...

Dla rekrutów przeznaczono zachodnie wejście, gdzie już przy samych drzwiach czekało kilka droidów protokolarnych mających przedstawić wszystkie zalety wstąpienia do armii i żołnierskiego życia, pomijając przy tym wszelkie niewygody, ryzyko zejścia śmiertelnego czy trwałego kalectwa - dla przyszłych "Bohaterów Republiki" takie drobiazgi nie miały przecież znaczenia...

Wschodnie i północne wejścia przeznaczone były dla żołnierzy armii Republiki, a żeby wejść na teren budynku trzeba było wylegitymować się strażnikom, którzy pobierali również wzór odcisków palców oraz siatkówki oka, by porównać je z danymi żołnierzy. Każdy interesant otrzymywał odpowiedni identyfikator, ważny jeden dzień. Potem mógł wejść do środka.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 8 Mar 2009, o 16:47

Jaspar Sato przenosi się z Centrum Floty Republiki.

Sato zmienił się od czasu krótkiego pobytu w Centrum Floty. Ogolił się tam, umył, wydobył piasek Tatooine z każdego miejsca na swoim ciele. Naprawił także swoją broń która błyszczała mieniona błyskiem kolorów miasta na Coruscant. Udał się do tamtejszego dowódcy lecz to co usłyszał wcale nie przysporzyło mu uśmiechu.
Według przepisów uznany za zaginionego Jaspar Sato został wykluczony z aktów Republiki co oznacza że jako "Nowy Rekrut" będzie musiał przechodzić cały proces początkowy od nowa. Od czasów jego służby w Republice wiele przepisów się zmieniło co wkurzało go niesamowicie.
- Dołącz mnie do czynnej służby, natychmiast. - powiedział do generała stacjonującego w tamtejszej placówce.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 9 Mar 2009, o 00:01

-A ty przepraszam, kto? - zapytał tamten obrzucając intruza spojrzeniem typu "wypierdalaj stąd i mnie nie wkurzaj" - Jak widzisz, jestem tu GENERAŁEM. Przeliterować, ćwoku? Przychodzisz do mnie, nie przedstawiasz się i stawiasz żądania? Kto cię, do jasnej cholery, w ogóle wpuścił?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 9 Mar 2009, o 16:18

- Nazywam się Jaspar Sato i nawet taki napchany watą Banth jak ty nie powinien zwrcać się do mnie w ten sposób! W geście dobrej woli zostawiliście mnie na Tatooine więc chce rekompensaty i przyjmij mnie do czynnej służby!. "Idiota" - pomyślał.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez David Turoug » 14 Mar 2009, o 00:13

Liam Skidder przeniósł się z: Centrum Rekrutacyjne Republikańskiej Floty

Skidder wszedł do budynku, po czym od razu w oczy rzuciła mu się tablica informacyjna. Pomimo, że Skidder miał legitymację wydawaną dla oficerów opuszczających Armię, wolał najpierw zaczerpnąć informacji u jednego z droidów protokoloranych. Szybkim krokiem udał się do zachodniej części budynku i zajął miejsce przy jednym ze stanowisk.
- Witaj istoto, zapewne chciałbyś...
- Witaj - przerwał szybko robotowi Liam - oto moje dokumenty, czy mógłbyś sprowadzić jakiegoś oficera albo kogś na tyle kompetentnego, kto mógłby mi udzielić informacji, o tym czy jest szansa na wcielenie mnie do armii?
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 15 Mar 2009, o 14:16

Generał poczerwieniał ze złości, ale nazwisko Sato faktycznie mu coś mówiło... Ostatnio pojawiło się chyba z dopiskiem "zaginiony w akcji", ale mężczyzna nie był pewien.
-Za mną. - warknął i podszedł do najbliższego droida - Jaspar Sato, jest ktoś taki u nas? - zapytał maszynę
-Tak, sir. Pułkownik Jaspar Sato, urodzony w roku 30 przed bitwą o Yavin na planecie Manaan, po odsiedzeniu wyroku wstąpił do republikańskiej armii, snajper, został uznany za zaginionego w akcji na Tatooine w tym roku. - wypluł z siebie stek skrótowych informacji - Czy chce pan wiedzieć coś więcej, sir?
-Wyciągnij jego akta i wyślij do mnie do gabinetu oraz zarezerwuj temu panu pokój w hotelu na tą noc. - odwrócił się do żołnierza - Jutro pan przyjdzie, stanie grzecznie w kolejce i się dowie co dalej. Do służby na pewno pan wróci, ale niewątpliwie będzie to pana kosztowało nieco czasu i cierpliwości... a także grzeczności... - warknął - Jeszcze raz się pan zachowa, panie pułkowniku, a zostanie wszczęte postępowanie karne wobec pana i zadbam o to, by pan wyleciał z tej armii. Rozumiemy się? - chciał dodać "cwelu", ale w ostatnim momencie się pohamował

*****

-Proszę poczekać. - robot sprawdził papiery Skiddera, a następnie połączył się z bazą danych, by sprawdzić na ile są prawdziwe - Faktycznie istnieje pan w rejestrze, sir. - momentalnie zmienił nastawienie do gościa na grzeczniejsze, przeznaczone dla żołnierzy o wyższym stopniu - Właśnie umówiłem pana z brygadierem Sydem Gilmourem :P, który zgodził się z panem spotkać. - nagle z jego korpusu wysunęła się plakietka z filmiplastu, na której wydrukowano jego imię, nazwisko, zdjęcie zrobione przez fotoreceptory droida oraz status "gość" - Proszę skierować się do windy numer trzy, pojechać na drugie piętro i udać do pokoju numer 251, gdzie na pana będzie czekał brygadier, sir.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez David Turoug » 15 Mar 2009, o 14:23

- Dzięki - rzucił przez plecy Skidder, po czym udał się do wskazanej windy. Liam szybko dotarł do pokoju 251 na 2 piętrze. Zapukał do drzwi, a gdy usłyszał ciche "proszę", wszedł do środka.
- Witam, nazywam się Liam Skidder i ponownie chciałbym wstąpić do Armii, oto moje dokumenty. Myślę, że po Pańskiej wstępnej weryfikacji będziemy mogli przejść do formy mojej służby itp.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 15 Mar 2009, o 14:36

- Oczywiście - powiedział z nieukrywana ironią Jaspar. Nie było chyba w galaktyce takiej istoty która go lubiła. Był niegrzeczny, ironiczny i nadzwyczaj napuszony. Sato przechodząc korytarzem w stronę wyjścia zauważył znajomą twarz, choć nie mógł sobie przypomnieć gdzie widział tą osobę. Mężczyzna wchodził do pokoju z którego on sam niedawno wyszedł. "Zresztą, co mnie to obchodzi" - pomyślał i udał się do hotelu.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 15 Mar 2009, o 16:47

Syd Gilmour wstał i podał rękę swojemu gościowi uśmiechając się przy tym serdecznie. Następnie wskazał mu krzesło i sam również usiadł na swoim fotelu. Był mężczyzną w okolicach pięćdziesiątki, ale w jego oczach wciąż tlił się młodzieńczy zapał i żywiołowość. Przyprószone siwizną włosy miał ścięte krótko przy skórze, po wojskowemu, a jego twarz była gładko ogolona, a na prawym policzku widniały trzy równoległe do siebie blizny - zapewne pamiątka po spotkaniu z jakimś nieprzyjaznym zwierzakiem.
-Armia potrzebuje takich ludzi jak pan. - odezwał się na wstępie, choć zdawał sobie sprawę, że brzmi to nieco jak z ulotki propagandowej - Doświadczony, w niezłej kondycji i rwący się do obrony ojczyzny, bo spodziewam się, że wyczuwa pan w powietrzu wojnę, skoro tu pan przyszedł, panie Skidder... Nie, - podniósł rękę - nie potrzebuję odpowiedzi na to pytanie... Przejdźmy od razu do kwestii formalnych, nie ma co zwlekać: przede wszystkim, potrzebujemy wyników kompleksowych badań wykonanych w ciągu ostatniego pół roku, jeśli ich pan nie ma, będziemy musieli wykonać je u nas, ale potrwa to dłużej...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 16 Mar 2009, o 19:05

Jaspar stał już 2 godzinę w okropnej kolejce po jakieś durne zaświadczenie. Wściekłość aż wylewała się na osoby stojące w jego pobliżu. W końcu zdobył owy papier robiąc awanturę przy recepcji. Zabrał wszystko co potrzebne i udał się do dowodzącego aktualnie tą placówką.
- Miałem się zgłosić po rozkazy - powiedział Sato patrząc wprost w oczy generała...
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez David Turoug » 20 Mar 2009, o 18:24

Skidder był przygotowany na taką okoliczność. Tuż po wyprawie poszukiwawczej na Korelii, zrobił w tamtejszej klinice padania wydolnościowe. Wyniki jak na 55 latka były świetne. Liam sięgnął do swojej teczki, po czym przekazał dokumenty Gilmourowi
- Oto badania. Myślę, że powinny zadowolić zarówno pana jak i pańskich przełożonych. - Po chwili ciszy, były pułkownik kontynuował - Interesowałoby mnie, w jakim stopniu dołączyłbym do armii i co armia może mi zaoferować. Chodzi o to, jakie stanowisko. Nie ukrywam, że praca papierkowa za biurkiem mnie nie interesuje... Podczas wojen klonów miałem swój oddział do specjalnych zadań, co więcej nie był on złożony z samych... klonów. Zresztą, co ja będę panu opowiadał, wszystko jest w dokumentach, poza tym jestem przekonany, że w waszej bazie danych są informacje na moj temat.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Rezun Talis » 21 Mar 2009, o 12:27

Akcja przenosi się z Dex's Dinner
Rezun pewnie stawia kroki ku Centrum Rekrutacyjnemu. Powiedziano mu, że jeśli chce zostać rekrutem, powinien udać się do wejścia zachodniego. Tuż przed wejściem zatrzymał się na moment, przymknął oczy i głęboko odetchnął. Teraz czeka mnie nowe życie. biorąc kolejny głęboki oddech ruszył ku otwierającym się drzwiom.
GG: 3137105
Awatar użytkownika
Rezun Talis
New One
 
Posty: 54
Rejestracja: 18 Mar 2009, o 17:28

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 21 Mar 2009, o 12:39

Syd Gilmour wyciągnął papierosa i zapaliwszy go rozsiadł się wygodnie w fotelu. Chwilę milczał, po czym jego palce zatańczyły na klawiaturze komputera, a na monitorze pojawiły się pełne akta Liama Skiddera.
-Powróci pan do służby w stopniu pułkownika. - powiedział wypuszczając w powietrze gęste chmury dymu - Tak się składa, że całkiem niedawno odkurzaliśmy stare akta osobowe, bo chcemy ściągnąć do siebie jak najwięcej weteranów, a pan znalazł się w czołówce listy. Problem polega na tym, że nie damy panu całego pułku, a więc przynajmniej tysiąca żołnierzy, a jedynie pluton, składający się z czterech drużyn, po siedem osób każda. - zawiesił na chwilę głos - Tyle, że oddziały te muszą najpierw zostać wyszkolone...

*****

-Oh, pan Sato. - powiedział słodko-mdlącym głosem generał - Tak się składa, że właśnie podjęliśmy decyzję, że zostanie pan zdegradowany do najniższego stopnia oficerskiego, czyli podporucznika. - dodał z wyraźnie słyszalną satysfakcją w głosie - Tyle miałem panu do powiedzenia, proponuję grzecznie udać się do brygadiera Syda Gilmoura, który będzie pańskim nowym przełożonym. Obecnie ma gościa, więc radzę zapukać...

*****

Droid protokolarny podszedł do nowego przybysza i powitał go trzeszczącym, ale radosnym głosem:
-Witaj, dżentlistoto! Na pewno jesteś zainteresowany wstąpieniem do wspaniałej i niepokonanej armii Nowej Republiki. Powiedz mi czy mam przedstawić ci co oferujemy czy jesteś już na coś zdecydowany?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 21 Mar 2009, o 12:47

Drzwi za generałem zamknęły się. Sato stał jak wryty przez blisko 5 minut po ty co usłyszał. Podporucznik, podporucznik! - powiedział z nieukrywaną mieszkanką paniki i wściekłości - To nawet żółtodzioby mają wyższy stopień, ja podporucznikiem, ja Jaspar Sato - mówił cicho do siebie zwracając uwagę osób przechodzących obok. Natychmiast udał się do Syda Gilmoura jak mu nakazano choć jego uczucia było ostro wymieszane wiedział że robienie jemu awantury nie przysporzy mu awansu a jedynie kłopoty. Miał już odtworzyć drzwi z hukiem kiedy cofnął rękę. Chyba zwariowałem... - pomyślał w duchu i zapuklał...
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Rezun Talis » 21 Mar 2009, o 12:57

Rezun uśmiechnął się szeroko na widok droida. To napewno był dobry wybór. Machinalnie poprawił kurtkę i przeczesał ręką po krótko ostrzyżonych włosach.
- Chciałbym dowiedzieć się, co Siły Lądowe Republiki mogą mi zaoferować i jak mógłbym się im przysłużyć. - powiedział, bystro patrząc na robota.
GG: 3137105
Awatar użytkownika
Rezun Talis
New One
 
Posty: 54
Rejestracja: 18 Mar 2009, o 17:28

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez David Turoug » 21 Mar 2009, o 14:43

- A więc dobrze. Prawdę mówiąc o to mi chodziło. - odparł Skidder - nieskromnie powiem, że być może dałbym radę by kierować większą grupą ludzi, ale praca w małym oddziale to jest, czego oczekiwałem i to co robiłem podczas wojen klonów.
Chciałbym jeszcze dodać, że podczas akcji chcę być z moimi ludźmi, a nie sterować nimi zza jakichś osłon czy innego miejsca oddalonego od starć... Apropos szkolenia... - kontynuował Liam, jednak przerwało mu pukanie do drzwi...
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Peter Covell » 21 Mar 2009, o 16:03

Gilmour ucieszył się w duchu z odpowiedzi Skiddera, a fakt, że nie musiał go do niczego przekonywać niezwykle ułatwił mu zadanie. Przynajmniej jego pierwszą część...
-Wejść! - warknął Syd i w drzwiach pojawił się mężczyzna, którego akta również przeglądał: Jaspar Sato - Niech pan siada. - wskazał mu fotel obok Liama - Pułkownik Skidder, podporucznik Sato, niech panowie się poznają. Właśnie mówiłem, że pan pułkownik otrzyma pluton, w skład którego wejdzie dwudziestu ośmiu ludzi podzielonych na cztery drużyny. Pan, panie podporuczniku, - podkreślił stopień wojskowy z satysfakcją, ale nie okazał jej - będzie dowodził jednym z nich. Poza tym, - znów zwrócił się do Liama - otrzyma pan dwóch innych doświadczonych dowódców drużyn, prawdopodobnie jednak będą oni jedynie w stopniu kaprali. Resztę, na dziewięćdziesiąt procent, będą stanowić żółtodzioby, a wy będziecie musieli zrobić z nich prawdziwych mężczyzn... Miał pan jakieś pytanie dotyczące szkolenia, prawda, panie pułkowniku?

*****

-Możliwości naprawdę są szerokie! - powiedział droid uradowany, że pozwala mu się robić to, do czego został stworzony: mówić - Podstawową i najczęściej wybieraną drogą w Republikańskiej Armii jest, tak zwana "zwykła", piechota stanowiąca trzon całych lądowych sił zbrojnych. Operuje ona w dużych grupach i najczęściej wspierana jest wojskami pancernymi, do których również możesz się zaciągnąć. Inżynierowie Nowej Republiki pracują właśnie nad nowym modelem czołgu, więc warto się starać, by być jednym z pierwszych używających tej maszyny. Jeśli zaś masz zacięcie do pilotowania maszyn, możesz zostać pilotem piechoty odpowiedzialnym za zrzuty wojsk i zaopatrzenia, a także wsparcie ataków na umocnione pozycje nieprzyjaciela. Osoby o wyjątkowych uwarunkowaniach fizycznych lub posiadające już doświadczenie na polu bitwy mogą dołączyć do oddziałów specjalnych przeznaczonych do działania na tyłach wroga, bądź przełamywania jego najmocniejszych punktów oporu. Jeśli, zamiast zabierać, wolisz ratować życie idealnym miejscem dla ciebie będzie korpus medyczny, który jest niezbędny na każdej planecie, gdzie toczą się operacje wojskowe. - zakończył swój wywód droid i czekał na ewentualne pytania lub decyzję mężczyzny
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Rezun Talis » 21 Mar 2009, o 16:33

Rezun był oczarowany możliwościami, ale od początku wiedział do czego go ciągnie. Szkolił się 5 długich lat w Akademii, a wcześniej ćwiczył z ojcem by być dobrym żołnierzem. Lubił, tak bardzo lubił adrenalinę, która dla niego od zawsze wiązała się z ryzykiem, którego, jak każdy Korelianin, niespecjalnie się obawiał. Wiem czego chce i zrobie wszystko, żeby mi się udało.
- Co trzeba zrobić, by dołączyć do oddziałów specjalnych? - spytał, patrząc pewnie na robota. - Wiem, z jakim ryzykiem i ciężkim szkoleniem to sie wiążę, ale jestem gotów zrobić wszystko, by podołać i służyć Republice najlepiej jak potrafię. - dodał, zanim roboto mu odpowiedział.
GG: 3137105
Awatar użytkownika
Rezun Talis
New One
 
Posty: 54
Rejestracja: 18 Mar 2009, o 17:28

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez David Turoug » 21 Mar 2009, o 18:18

- Owszem, mam parę pytań. Interesuje mnie w jakim ośrodku i na jakiej planecie mam przeprowadzić szkolenie? Jeżeli mam być szczery to na Coruscant można pokusić się jedynie o jakieś teoretyczne informacje... Chyba, że Republika ma tutaj kilkadziesiąt kilometrów kwadratowych porządnego poligonu z lasem, wzgórzami itp. Poza tym chciałbym otrzymać dane o dowódcach plutonów. Jednym plutonem dowodzę ja, a o sobie wiem wystarczająco dużo, jednak wolałbym poznać z kim będę współpracował. Żołnierzy niższych stopni poznam na szkoleniu. Co jeszcze? Zastanawia mnie czy ludzie, których dostanę, będą pochodzić z akademii wojskowych, czy będą to ludzie, którzy się zaciągneli bez żadnego szkolenia w obsłudze pojazdów, broni itp. Myślę, że szkolenie w ramach obsługi latania czy prowadzenia mogą przeprowadzić inni ludzie. Ja zajmę się... Zresztą Pan dobrze wie czym się zajmę - zakończył z uśmiechem Skidder.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki

Postprzez Dagos Bardok » 21 Mar 2009, o 23:26

Fioletowa żyła pulsowała powoli na skroni Jaspara Sato. Nie był aż tak wściekły jak mógłby być. Uznał, że niepotrzebne spory z generałem nie będą dobrym wyjściem.
- Przepraszam, ale czy masz ty jakiekolwiek doświadczenie taktyczne ? - powiedział z ignorancją Sato
- Zwraca się Pan do wyższego stopniem - uprzedził go generał zanim Skidder cokolwiek odpowiedział
- W takim razie pułkowniku, czy ma pułkownik jakiekolwiek pojęcie o taktyce, sposobie działa w różnych warunkach czy broni, ponieważ nie zostały udostępnione mi żadne akta - powiedzia spokojnie Sato...
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Następna

Wróć do Coruscant

cron