Content

Coruscant

[Coruscant] Dex?s Diner

Image

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Silus Targon » 21 Mar 2009, o 09:05

Silus uśmiechnął się do Khayli. Razem siedzieli jeszcze przez kilka godzin opowiadając sobie o swojej przeszłości, planach na przyszłość oraz śmiejąc się z własnego losu.Silus przechylił szklankę zamówionej wcześniej cieczy.Zapadał już wieczór.
-W takim razie chyba najwyższy czas byśmy ruszyli dalej. Skoro Nala ma zamiar razem ze mną udać się do centrum rekrutacyjnego zakładam że też przenocuje u mnie.
-Na przyszłość, gdyby któraś z was kiedykolwiek potrzebowała pomocy to są namiary na mnie - po czym pokazał w komunikatorze swoją częstotliwość - nie musicie szukać mnie po barach a ja zawsze chętnie pomogę.


(Jeśli ktoś jeszcze ma coś do napisania niech kontynuuje bo trochę się temat zapętlił. Jeśli nie to stworzę tu temat z opisem domu(może się jeszcze kiedyś przydać), tam przenocujemy a rano ruszamy dalej)
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Rezun Talis » 21 Mar 2009, o 12:27

Rezuna z zamyślenia wyrwał znajomy dźwięk z telebimu. Okazało się, że w HoloNecie leciała akurat reklama rekrutacyjna Sił Zbrojnych Republiki. A może żołnierka to jakieś rozwiązanie? Właściwie ukończyłem szkołe wojskową... Tak, to dobry pomysł. Poderwał się na równe nogi i wyszedł z knajpy nie oglądając się za siebie.
Akcja przenosi się do Kwatery Głównej i Centrum Rekrutacyjnego Sił Lądowych Republiki
GG: 3137105
Awatar użytkownika
Rezun Talis
New One
 
Posty: 54
Rejestracja: 18 Mar 2009, o 17:28

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Oto'reekh » 21 Mar 2009, o 13:15

- Jeśli była by możliwość nocowania u ciebie to chętnie skorzystam - potwierdziła Nala matowym jak zwykle głosem
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Darth Slotharius » 21 Mar 2009, o 23:48

- Ja chyba zostanę tutaj - Odezwała się po chwili milczenia Kylana - Ostatnim razem wynajmowałam tu pokój bardzo długo... Myślę że znajdzie się coś dla mnie na dzień lub dwa... Jak tylko sprawdzę wszystkie moje źródła informacji w okolicy ruszam dalej więc możliwe że długo się nie zobaczymy... może nawet nigdy...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Silus Targon » 22 Mar 2009, o 00:28

-Myślę że nie będzie tak źle - odpowiedział dziewczynie Silus.
-W każdym razie kontakt ze mną masz. Ok to w takim razie czas na nas - zadecydował. Dziewczyny podzieliły się pieniędzmi, pożegnali Kylanę i wyszli z baru.

Akcja przenosi się do [Curuscant] Prywatny apartament Silusa Targona
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Darth Slotharius » 24 Mar 2009, o 21:43

Kylana zgodnie z zapowiedzią spędziła u dex'a tylko jedną noc. Po wieczornym dwugodzinnym treningu długo nie mogla zasnąć. Przed oczyma wciąż miała pustynną planetę na której w swoich wizjach widziała Deryę. Dręczyła ją masa pytań i kiedy w końcu udało jej się zasnąć śniła (a może była to kolejna wizja) o Vish'u pojedynkującym się na miecze świetlne z kobietą której nie potrafiła rozpoznać...
Po krótkim i nie dającym zbyt dużo wytchnienia odpoczynku Kyla wstała, spakowała się i opuściła pokój. Po zapłaceniu za pokój i podziękowaniu barmanowi za gościnę ruszyła targana niepokojem w kierunku świątyni Jedi...

Kylana udaję się do: [Coruscant] Szkolenie Jedi
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 12:37

Wszedł do baru rozejrzał się zimnym wzrokiem za wolnym stolikiem, w tym czasie mijała go młoda dziewczyna za którą oczywiście się odwrócił.Podszedł do barmana i powiedział:,,Dwa mocne mi podaj''Jednego wypił na miejscu a z drugim podszedł do pierwszego wolnego stolika usiadł i wypatrywał jakichś niewiast niestety świeciło pustką,westchnął głęboko i wziął łyka swojego drinka...
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 1 Lip 2009, o 13:09

-Nie widziałem cię tu nigdy wcześniej. - oznajmił mężczyzna, który pojawił się obok Aviena niemal znikąd - Wiem, że Coruscant to jedno wielkie miasto, ale Dex ma raczej stałych klientów... Jesteś nowy na planecie czy nowy w Dex's Dinner? Poza tym, - wskazał krzesło - można się przysiąść?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 13:11

-Nowy to raczej w Dex...- odparł nie wzruszony potem mówiąc-Zakradłeś się do mnie nie jesteś chyba kelnerem co?-po chwili powiedział- ach tak siadaj proszę, jaką masz sprawę?-
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 1 Lip 2009, o 14:37

-Będę w takim razie bezpośredni. Ty nazywasz się Avien Matiias, a ja potrzebuję kogoś takiego jak ty do wykonania zadania, z którym sam sobie nie poradzę. Do zgarnięcia jest 50 000 kredytów do podziału, ale ponieważ ja jestem członkiem Gildii Łowców u Zordo, a ty nie, wezmę 60%. Zdradzić ci dalsze szczegóły czy mam zniknąć równie szybko jak się pojawiłem?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 14:57

Avien słysząc tę sumę uśmiechnął się i powiedział-Trafiłeś na odpowiedniego człowieka kolego-potem popatrzył krzywo na nieznajomego i odparł-Zaraz skąd mnie znasz? po drugie ładnie by było gdybyś się przedstawił-...
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 1 Lip 2009, o 15:50

-Wbrew pozorom, w tym zawodzie nikt nie jest tak anonimowy, jak byśmy chcieli być. - wyjaśnił mężczyzna - Jesteśmy przekonani, że nikt nas nie rozpozna, a w rzeczywistości nasze twarzy dla konkurencji czasem są jak zdjęcie, które oglądało się wiele razy. Nazywam się X'sar Pav'rel... - wyciągnął rękę w przyjaznym geście
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 16:35

-No proszę kolega po fachu- powiedział -wracając do interesów... kogo mamy zabić?-rzekł podając rękę-Ludzie zwykle nie są chętni do rozmowy ze mną a tym bardziej współpracy-Odszedł od stolika i wziął od barmana dwa drinki podał jednego X'sarowi pytając-Słyszałem że w beeblebery jest klub nocny gdzie tańczy tam pewna...ee..no jak to się mówi... twilekianka czy jakoś tak. Znasz ją? Podobno jest za*ebista co mi możesz o niej powiedzieć?-po chwili Avien zamilkł i powiedział-Ja tu nawijam a interesy czekają to co mam robić?-
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 1 Lip 2009, o 19:11

-Tańczy tam wiele Twi'lekanek... Tak naprawdę to słyszałem tylko o jednej: Daylana się nazywała, ale nie pracuje tam już od kilku lat. Obecnie szlaja się z jakimś Łowcą po świecie i stara się być tak dobra jak my. Szczerze mówiąc, nie wiem ile w tym prawdy, ale takie plotki chodzą... chodzą też plotki, że już wcześniej pałała się skrytobójstwem... - upił łyk przyniesionego napoju - Wracając do zlecenia... najlepiej będzie jeśli sam sobie przeczytasz... - podał mu cyfronotes...

Zlecenie - [Klik!]

-To jak, wchodzisz w to? - zapytał
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 19:52

Avien podstępnie się uśmiechając rzekł-Rozpłatam go jak młodego ganoka ,a sukę mu za włosy przytargam-Z szaleństwem w oczach... ale jego entuzjazm zniknął kiedy uświadomił sobie że nie ma statku-cholera zapomniałem że nie mam statku-powiedział do łowcy-Masz jakichś pomysł jak się tam dostaniemy??-
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 1 Lip 2009, o 20:21

Tamten skrzywił się niezmiernie, a pewny wyraz spełzł z jego twarzy momentalnie.
-Miałem statek, ale mi go ukradli... Uwierzysz? Dlatego potrzebuję szybko dużej gotówki. - wyjaśnił szczerze - Wygląda na to, że będziemy musieli lecieć zwykłym, publicznym promem... Mam nadzieję, że masz 100 kredytów na bilet na Korelię i drugie tyle na bilet do Zordo? Potem zarobimy tyle, że będziemy mogli zafundować sobie własne statki. - uśmiechnął się
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 1 Lip 2009, o 20:37

-Mam jeszcze jakieś zaskórniaki- powiedział grzebiąc w kieszeniach -mamy jakichś plan jak to zrobić hę? Ja polecam zrobić to po zmroku i zaszlachtywać jednego śmiecia po drugim aż wytniemy se drogę do paniusi i jej kochasia- wypowiadając te słowa znów miał to samo szaleństwo w oczach- Masz jakieś inne sugestie? i kiedy ruszamy?-
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 2 Lip 2009, o 10:24

X'sar Pavrel spojrzał podejrzliwie na swojego nowego znajomego.
-Rozumiem, że sobie żartujesz, prawda? Nie będziemy tego przecież robić "na brudno", ale kulturalnie, blastery i tak dalej... Mówiłeś serio z tymi nożami? - wyglądał na nieco zaskoczonego
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Avien Matiias » 2 Lip 2009, o 11:01

-Przyjacielu...-powiedział- broń jest za szybka... nie możesz się napawać się tymi wszystkimi emocjami... wtedy można naprawdę poznać tę osobę tuż przed jej śmiercią-Wtedy wysunął z rękawów podwójne ostrza na których widać było jeszcze zastygniętą krew -Widzisz tę maleństwa? ja nie używam noży chyba że bardzo rzadko-I schował ostrza mówiąc z rozczarowaniem-Jak tak bardzo chcesz to możemy to zrobić po twojemu,jaki masz plan?
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Coruscant] Dex’s Dinner

Postprzez Peter Covell » 2 Lip 2009, o 16:43

Pavrel miał nadzieję, że na jego twarzy nie odmalowało się zaskoczenie na widok broni, jaką posługiwał się Matiias, ale sam przed sobą musiał przyznać, że wywarło to na nim olbrzymie wrażenie. Nie, żeby miał jakieś uprzedzenia do zabójców lubiących napawać się mordowaniem, ale... Tak w gruncie rzeczy, uznawał to za chore... Odrzucił od siebie myśli na temat tego jak wyglądały poprzednie zlecenia wykonane przez tego człowieka - na dobrą sprawę jego umiejętności posługiwania się ostrzami mogą się przydać.
W końcu ostrze nie robi hałasu...
-Myślę, Avien, że szczegóły obgadamy na Korelii...

Z konta postaci Avien Matiias pobrano 100 cr na bilet na Korelię.
Akcja przenosi się do: [Korelia]Rodzinne porachunki
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

PoprzedniaNastępna

Wróć do Coruscant

cron