Content

Coruscant

Mieszkanie Ravexa

Image

Mieszkanie Ravexa

Postprzez Nikh » 25 Maj 2010, o 18:40

Na jednym z dolnych poziomów znajduje się 2 pokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką. To tutaj mieszka cyngiel jednego z gangów. Po spojrzeniu na wnętrze mieszkanie można stwierdzić kilka rzeczy o właścicielu mieszkania. Po pierwsze lubi słuchać muzyki, o czym świadczy holoplakat jednego ze znanych raperów. Inną jest to że lubi czytać, przynajmniej gazety, na ekranie w pokoju można dostrzec wycinki z gazet. W pokoju Ravexa stoi również sporych rozmiarów holotelewizor. A na stole terminal. Jest tu też skrytka wmurowana w jedna ze ścian, gdzie Ravex ukrywa broń. Niedaleko mieszkania jest garaż gdzie trzyma swój pojazd.

W mieszkaniu jest oprócz tego kanapa kilka foteli i szafek.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Mieszkanie Ravexa

Postprzez Nikh » 25 Maj 2010, o 18:42

Ravex leżał na kanapie. Starał się nie ruszać, gdyż rany nadal go bolały przy najmniejszym poruszeniu. Spoglądał na holotelewizor gdzie leciał właśnie jeden z jego ulubionych filmów historycznych o wojnach klonów.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Mieszkanie Ravexa

Postprzez Nikh » 12 Wrz 2010, o 16:33

Ravex wyłączył właśnie holotelewizor, kiedy zabrzęczał jego komunikator.
-Taaak?
-Cześć Ravex, jest sprawa, szef wysyła cię na Nar Shaada. Masz się rozejrzeć czy nie dałoby się stworzyć tam naszej placówki, poza tym przyda ci się urlop po ostatnich wydarzeniach. Transport będzie czekał niedaleko twojego mieszkania.
-Spoko, już się pakuję. Trzymaj się. -Ravex rozłączył się. No no, szef chce rozszerzyc wpływy... Może znajdą tam nowy rynek?

Ravex wstał powoli. Odniesione rany przypominały o sobie jeszcze, dobrze że nie w takim stopniu jak zaraz po incydencie. Dax obszedł mieszkanie zbierając potrzebne przedmioty. Do torby spakował wyjęty ze skrytki karabin blasterowy z celownikiem optycznym i kilka naprawdę pojemnych ogniw energetycznych. Z szafy wyciągnął swoją ulubioną skórzaną kurtkę i założył ją. Sprawdził czy dobrze zakrywa kaburę z pistoletem blasterowym. Drugą kaburę włożył do torby, razem, z pistoletem. Założył wysokie buty, bardzo przypominające te używane przez wojsko. Do lewego włożył nóż. Do kieszeni kurtki włożył kilka ogniw, kilkaset kredytów, wytrychy, oraz urządzenie dekodujące, a nóż się przyda... Pałkę też włożył do torby.

5 minut później Vexar zamknął swoje mieszkanie i wyszedł na lądowisko na którym już czekał na niego statek.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Mieszkanie Ravexa

Postprzez Nikh » 23 Cze 2011, o 15:03

Ravex wszedł do mieszkania. Wziął szybki prysznic i padł na kanapę. W drodze powrotnej przespał się trochę więc nie był śpiący. To czego doświadczył na Tatooine, wystarczy mu na dłuższy czas. Do tej pory w życiu niewiele miał sytuacji w których był o krok od śmierci. A tam przeżył tylko dzięki poświęceniu Gepa... Postanowił że zmieni swoje życie. Wyjął z szafy ubranie i wyszedł z mieszkania. Jego celem był ośrodek szkoleniowy Republiki. Chciał dołączyć w szeregi żołnierzy. Postanowił że teraz będzie walczył w słusznej sprawie a nie bezsensownie narażał życie.

Revex udał się do: Kwatera Główna i Centrum Rekrutacyjne Sił Lądowych Republiki
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42


Wróć do Coruscant

cron