Content

Zaakceptowane KP

Nicholas-Wpis

Nicholas-Wpis

Postprzez Nicholas » 24 Lis 2008, o 21:37

1.Imię postaci: HK-50 N lub Nicholas

2.Rasa: Droid

3. Profesja: Zabójca/Łowca nagród.

4. Wiek: 4000

5. Usposobienie: Jako, iż jest droidem zabójcą, powstałym w okresie wojny domowej

Jedi (ok. 4000 BBY), został wyposażony w zdolność samodzielnego kształcenia się i graniczącą z psychopatyczną osobowość. Ludzi określa jako mięso armatnie. Nie ma oporów przed zabijaniem.


6. Historia:
Droidy z serii HK-50, były wzorowane na HK-47, robocie skonstruowanym przez Revana, który był określany "sercem Mocy". Model 47 miał za zadanie zabijać wrogów Starej Republiki. Przypadkiem plany projekcyjne tej klasy dostał Goto. Człowiek ten rządził Kantorem-organizacją zrzeszającą łowców nagród. Wykorzystując okazję Goto, stworzył na planecie Telos fabrykę zajmującą się budową ulepszonego HK-47. Niektóre droidy uciekły z wytwórni, jednak nadal spełniając swoją funkcję-zabijając ludzi. Jednym z tych robotów był HK-50 N. Różnił się on od pozostałych modeli paroma rzeczami. W pancerzu osłaniającym "wnętrzności" był dodatek cortosis- jako jeden z niewielu materiałów, który przeciwdziała mieczowi świetlnemu. HK-50 N, który nazywa sam siebie "Nicholasem" uciekł na Dxun, księżyc planety Onderon. Cudem przetrwał prawie cztery tysiące lat, z pokrytą rdzą obudową i z wieloma usterkami, wyruszył na Onderon, skąd odleciał na inne planety.

-Funkcja: Cel namierzony. Protokoły bojowe włączone. - Mechaniczny głos droida rozległ się na pustej pustyni. Słońca Tatooine niemiłosiernie ogrzewały powierzchnię planety. Rozgrzane powietrze utrudniałoby człowiekowi przeżycie na tym złowrogim ciele niebieskim. "Osoba", która wypowiedziała te słowa, nie była jednak istotą ludzką.
Droid położył palce na spustach dwóch blasterów. Prawdopodobnie nie ta broń nie zabije byłego Jedi, ale HK miał w swoim arsenale inne środki zaradcze. Rycerz Jedi zbliżał się powoli do droida, który udawał nieaktywnego, by w odpowiednim momencie wystrzelić wiązkę w głowę humanoida. Gdy cel zbliżył się, Nicholas zobaczył, że człowiek zaciska dłoń na rękojeści miecza świetlnego. Gdyby robot miał usta, z pewnością uśmiechnąłby się. Pustynną ciszę przerwał charakterystyczny dźwięk używanego blastera. Jedi zrobił gwałtowny unik i włączył miecz świetlny, którym chciał
sparować kolejne strzały. Zamiast tego pod jego nogami pojawiła się srebrzystoszara puszka- termodetonator, jeden z najpotężniejszych granatów. Tego człowiek nie przewidział. Potężna eksplozja rozczłonkowała go. W miejscu wybuchupowstał wielki krater, który prawdopodobnie zostanie zasypany po paru godzinach.
-Ponura satysfakcja: Cel zlikwidowany.


7.Wygląd: Obudowa HK jest, lub była kiedyś była szarawa, jednak teraz jest pokryta rdzą. W głowie droida znajduje się rdzeń behawioralny. Ciemnożółte oczy przekazują obraz otoczenia do rdzenia, niewielkie antenki wystające obok oczu przekazują dźwięki. Między narządami znajduje się wokabulator. Droid nie posiada szyi, głowa jest złączona z masywnym tułowiem, którego dolna część (przypominająca trochę kręgosłup) jest najsłabszym punktem całego robota. Przy dłoniach umieszczone są obręcze, w jedej z nich jest krótkie wibroostrze, a w drugiej wyrzutnia grantów i bardzo polularnej broni wśród łowców nagród- strzałek paraliżujących. Powłoka droida to cortosis połączona z innym materiałem, którego pochodzenie znał tylko poprzedni właściciel HK.


8. Umiejętności: HK upodobał sobie blastery wszelkiego rodzaju, strzela z nich ponadprzeciętnie, co z technologią namierzania twarzy i cech charakterystycznych danej osoby, pozwala mu bezbłędnie namierzyć cel. Na łamaniu zabezpieczeń, zna się
nieźle, jednak inne droidy na pewno przewyższają go pod tym względem. Wokabluator pozwala mu się porozumiewać w wielu językach i mimice twarzy, co pozwala Nicholasowi udawać droida protokolarnego.

9. Ekwipunek: Dwa balstery- jeden "Verpiński Rozrywacz Droidów", a drugi "Powtarzalny Karabin Blasterowy. Strzałki paraliżujące.

10.Inne: HK może "doczepiać" do procesora różne chipy, które zmieniają jego umiejętności, jednak wymaga to czasu.
Awatar użytkownika
Nicholas
New One
 
Posty: 54
Rejestracja: 21 Lis 2008, o 16:40

Re: Nicholas-Wpis

Postprzez Peter Covell » 24 Lis 2008, o 23:17

Proszę, proszę... kolejny droid ;) Podoba mi się zwłaszcza druga część historii, która ma całkiem "sympatyczny" klimat... zwłaszcza, że tyle co skończyłem oglądać "Terminatora" :mrgreen: Osobiście jestem za, ale dla formalności poczekajmy na pozostałe opinie ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nicholas-Wpis

Postprzez Harvos » 24 Lis 2008, o 23:24

Myślałem że będę oryginalny ;p. HK-50 wystąpił już w uniwersum SW na poważnie, nie wiem czy przetrwałby 4000 lat, ale to wszystko są zapewne moje mpulsywne spekulacje spowodowane żalem utraty oryginalności :D

W każdym razie dobrze jest że się różnimy dość skrajnie (psychopatyczna maszynka do zabijania====> <==== świadomy dzielny robot xP)

I nie mogę się czekać, gdy te dwie przeciwności się spotkają ;].
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Nicholas-Wpis

Postprzez David Turoug » 24 Lis 2008, o 23:39

Mnie się podoba. Jestem jak najbardziej na tak. Przydałby się tylko jakiś avatarek.

Image

[img]http://images.wikia.com/starwars/images/6/61/Hk50full.jpg/[img]

Image

Myślę, że niejaki Haedyyk mógłby dla Ciebie stworzyć avatarek, spełniający wymogi forum.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Nicholas-Wpis

Postprzez Darth Włochacz » 25 Lis 2008, o 08:27

Niezły opis, postać mi się podoba i tylko tak dalej. ;)

PS do Harvosa:
HK-47 jakoś przterwał 4000 lat i znaleźli go potem na Mustafarze :D
Image
1000cr
Image
1000cr
Awatar użytkownika
Darth Włochacz
New One
 
Posty: 192
Rejestracja: 24 Paź 2008, o 20:06

Re: Nicholas-Wpis

Postprzez Peter Covell » 25 Lis 2008, o 09:17

W takim razie witamy na Akademii Jedi ;)
Możesz przenieść charakterystykę do Bazy Danych
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem


Wróć do Zaakceptowane KP