Content

Zaakceptowane KP

Kylvio Neesh

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kylvio Neesh » 9 Wrz 2012, o 00:06

David Turoug napisał(a):U nas stawiamy na storytelling oraz prowadzenie questów przez Game Masterów. Rozstrzyganie walk, pojedynków, sporów, akcji questa itp. rozwiązywane jest poprzez ocenę (zachowań, uczuć, umiejętności, współtowarzyszy postaci) Mistrza Gry. Zapewne zauważyłeś, że na Mgławicy nie ma żadnych cyferek, statystyk. Dlatego bardzo ważne jest by uważnie prowadzić bohatera i nie pakować się z nożem, na dziesięciu zbirów uzbrojonych w blastery (to taki jaskrawy przykład) :D ;)


Zauważyłem. Prowadziłem już 3 sesje na forum i także nie stosowałem żadnej mechaniki tylko czysty storytelling, ale w SW jeszcze nigdy nie miałem okazji się sprawdzić, chociaż bardzo lubię SW :)
Kylvio Neesh = Główna Postać

Nie piszę długich postów, ale staram się zamieścić w nich maksimum informacji :)
Awatar użytkownika
Kylvio Neesh
New One
 
Posty: 35
Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 02:00
Miejscowość: Poznań

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kelan Navarr » 9 Wrz 2012, o 00:10

Jak w ogóle do nas trafiłeś? (to pytanie wreszcie trzeba do formularza dorzucić -_- )

Co do karty - przeczytam w całości jutro, bo dość intensywny dzień miałem, a nie chciałbym czytać co drugiego zdania.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Alice » 9 Wrz 2012, o 00:17

Ode mnie masz Taka. W sumie pisane konkretnie i na temat. Ogólnie wydaje się, że karta jest krótka, ale zawarłeś w niej wszystko co potrzeba ;)
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Alanis Orton » 9 Wrz 2012, o 00:21

Choć "Matka natomiast była kelnerka ciężko pracująca" nadal trzyma się niezmiennie, a droid ma jakiś chyba przedpotopowy wygląda, to też jestem na Tak. ;)
Image
GG: 13812847
Awatar użytkownika
Alanis Orton
Gracz
 
Posty: 226
Rejestracja: 8 Wrz 2010, o 01:00

Re: Kylvio Neesh

Postprzez David Turoug » 9 Wrz 2012, o 00:35

Kylvio popraw jeszcze co masz do poprawienia ;) Obecnie sytuacja wygląda tak:
2x NIE (BE3R oraz stanowczo Kamuro)
4x TAK (Jack Foreman, Turoug, Alice, Alanis)
2x oczekiwanie (Tau oraz Kelan)

Wygląda na to, że decydujący wpływ będą miały głosy Administratorów + Tau.

Ps. A jak już przebrniesz pozytywnie rekrutację, to Kelan będzie miał znowu robotę, żeby dostosować avatar do mgławicowych wymogów.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kylvio Neesh » 9 Wrz 2012, o 00:59

Kelan Navarr napisał(a):Jak w ogóle do nas trafiłeś? (to pytanie wreszcie trzeba do formularza dorzucić -_- )


Szukałem sesji przez forum w klimatach gwiezdnych wojen, a tutaj akurat trafiłem bo to chyba nieliczne "niewymarłe" forum
Kylvio Neesh = Główna Postać

Nie piszę długich postów, ale staram się zamieścić w nich maksimum informacji :)
Awatar użytkownika
Kylvio Neesh
New One
 
Posty: 35
Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 02:00
Miejscowość: Poznań

Re: Kylvio Neesh

Postprzez BE3R » 9 Wrz 2012, o 07:07

Ok, po poprawkach jestem na Tak, teraz przynajmniej wygląda to sensownie :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kylvio Neesh » 9 Wrz 2012, o 12:44

1x NIE (Kamuro)
5x TAK (Jack Foreman, Turoug, Alice, Alanis, BE3R)
2x oczekiwanie (Tau oraz Kelan)

czekam na potwierdzenie przez osobę kompetentną :)
Kylvio Neesh = Główna Postać

Nie piszę długich postów, ale staram się zamieścić w nich maksimum informacji :)
Awatar użytkownika
Kylvio Neesh
New One
 
Posty: 35
Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 02:00
Miejscowość: Poznań

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kelan Navarr » 9 Wrz 2012, o 13:41

Zawsze chciałem robić za osobę kompetentną :D

Witamy na pokładzie :) Mam nadzieję, że spodoba Ci się tu i zostaniesz na dłużej. Chętnie zrobiłbym coś z tym Sheppardem, bo nijak nie pasuje do klimatu. Może znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu w (póki co dość skromnej) bazie avatarów:
viewtopic.php?f=81&t=1522#p33134
Jeśli nie - może po prostu daj imię jakiejś osoby, do której Kylvio jest podobny, a coś się zmajstruje :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Kylvio Neesh » 9 Wrz 2012, o 13:55

Kelan Navarr napisał(a):Witamy na pokładzie :) Mam nadzieję, że spodoba Ci się tu i zostaniesz na dłużej. Chętnie zrobiłbym coś z tym Sheppardem, bo nijak nie pasuje do klimatu. Może znajdziesz coś, co przypadnie Ci do gustu w (póki co dość skromnej) bazie avatarów:
viewtopic.php?f=81&t=1522#p33134
Jeśli nie - może po prostu daj imię jakiejś osoby, do której Kylvio jest podobny, a coś się zmajstruje :)


Dzięki :)
Kylvio Neesh = Główna Postać

Nie piszę długich postów, ale staram się zamieścić w nich maksimum informacji :)
Awatar użytkownika
Kylvio Neesh
New One
 
Posty: 35
Rejestracja: 5 Wrz 2012, o 02:00
Miejscowość: Poznań

Re: Kylvio Neesh

Postprzez David Turoug » 9 Wrz 2012, o 14:06

Dodałem Cię do grupy Cywile i Nowa Republika, ustawiając tą ostatnią jako domyślną.

Jako policjant Nowej Republiki, masz nieco zawężone pole rozpoczęcia gry w kantynie (po służbie gliniarz może się napić), ponieważ zostają Ci planety będące pod kontrolą tej frakcji. Możesz też zacząć w Siedzibie Głównej Coruscańskich Sił Policyjnych. Istnieje też możliwość rozpoczęcia od razu w jakimś queście, na który masz pomysł. Wystarczy omówić z jakimś Mistrzem Gry na pw.

Na przyszłość, mamy jeszcze taki temat Chętnego na questa szukamy..., gdzie można znaleźć współtowarzyszy do gry albo Game Mastera.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kylvio Neesh

Postprzez Jack Welles » 9 Wrz 2012, o 14:19

Pamiętaj tylko, że nie jesteś po prostu policjantem, tylko członkiem Służby Bezpieczeństwa - czyli raczej uganiasz się za poważnymi przestępcami i robisz za star warsowego Jamesa Bonda, a nie jakiegoś krawężnika ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Poprzednia

Wróć do Zaakceptowane KP