Content

Zaakceptowane KP

[Wpis] Alex Zafist

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Kirył » 26 Lis 2012, o 23:04

Masz i ode mnie TAK.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image



POSTACI ARCHIWALNE
Tex Arvo - Mandalorianin


„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””
Awatar użytkownika
Kirył
Gracz
 
Posty: 176
Rejestracja: 6 Maj 2012, o 22:11
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Zulrok » 27 Lis 2012, o 18:14

Za TAKi z całego serca dziekuję. Według skoplikowanych obliczeń i wnikliwego analizowania tekstu wychodzi co następuje:
1. BE3R-TAK
2. Alanis Orton-TAK
3. Inygo Beviin-TAK
4. Thrak Skirata-TAK
5. Tex Arvo-TAK
Jeżeli mój tok rozumowowania jest prawidłowy to brakuje tylko TAKa Admina.

Jeżeli ktoś przypadkiem trafi na ten post i może na SB przekazać by Admin przeczytał tą kartę byłbym bardzo wdzięczny. Wiem, że mogę napisać wiadowmość, ale pewnie została by ona zagrzebana wśród innych których pewnie Admini mają niemało. Jeżeli uzyskam pełną akceptacje to dopiero napiszę raczej w czwartek coś. W środy po harcerstwie doszkalam moje umięjetności, a raczej ich brak w grze na gitarze akustycznej.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Kelan Navarr » 27 Lis 2012, o 21:35

Jeżeli mój tok rozumowowania jest prawidłowy to brakuje tylko TAKa Admina.


Już nie brakuje. Witam na pokładzie i mam nadzieję, że w pisaniu wykażesz się równie dużym zapałem, jak przy nanoszeniu poprawek na tą kartę. Razi mnie tylko zapis dialogowy w przedostatnim akapicie, gdzie piszesz wszystkie kwestie mówione w cudzysłowie.

Co do avatara, jeśli masz jakąś grafikę bazową, wrzuć proszę zamówienie w Kelan's Art Workshop, bo inaczej mi sprawa ucieknie. Jeśli nie masz, to też napisz chociaż jakieś wytyczne, a coś postaramy się w tej sprawie zdziałać.

Jak do nas trafiłeś?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Alice » 27 Lis 2012, o 22:08

Kolega jest chyba z drugiego podejścia: viewtopic.php?t=1615
Ja zaś gratuluję zaparcia i chęci dostania się na Mgławicę (nie wiesz nieszczęśniku w co wdepnąłeś :roll: ).
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Zulrok » 28 Lis 2012, o 08:45

Trafiłem dzięki wcograc.pl czy jakoś tak, na początku jakiś taki niechętny byłem, rok później wykonałem pierwszą próbe, jak Alicia zauważyła, a teraz postanowiłem drugi raz i ta dam cała historia.

A co z kolorkiem, shouboxem i tym, że mam wstawić kartę do Bazy Danych? Sam mam przypominać Adminowi?

Alicia w coś z czego prędko nie wyjdę?
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: [Wpis] Alex Zafist

Postprzez Alice » 28 Lis 2012, o 12:57

Obecnie z ropuchowatych (Zielonych) jest jedynie Kel, który zapewne dzisiaj nada ci kolor oraz dostęp do sb. Samą kartę (oczywiście już z poprawkami) przenieś do bazy danych (viewforum.php?f=7) a sama karta zaś z akceptami zapewne zostanie przeniesiona przez osób ku temu uprawnione do "Zaakceptowanych kart" (ale o to już ty się martwić nie musisz :))
Alicia w coś z czego prędko nie wyjdę?

Oby, oby oby :) Serdecznie witam w imieniu całego forum :)
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Poprzednia

Wróć do Zaakceptowane KP