Content

Zaakceptowane KP

[WPIS] Drex Anek

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Alice » 5 Kwi 2013, o 11:17

Tak, musisz uwzględnić w KP władanie Mocą, rozpisać jakieś krótkie wydarzenie podczas którego jej używałeś. Przejaw Mocy nie powinien być jednak jakiś wielki i szczególnie wybijający się. Nie przejmuj się panami, oni po prostu nie lubią postaci obdarzonych Moc tzw. Moczerów :). Niemniej jeśli Ci to nie jest potrzebne do szczęścia to nie komplikuj sobie życia ;).
Przeczytałam wcześniejsze posty twoje i Shasa i okej. Rozumiem co oznacza przeszkolenie wojskowe. Tak więc tego nie zamierzam się czepiać. Ogólnie masz moje błogosławieństwo, akceptację i akcept.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Drex Aurelian » 5 Kwi 2013, o 11:38

Jeeeeeah 2 TAK'i, czekam na więcej! :D
Image
Awatar użytkownika
Drex Aurelian
Gracz
 
Posty: 81
Rejestracja: 28 Mar 2013, o 13:06
Miejscowość: Łódź, kraina dresiarzy i wojen klubów

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Vrath Ravage » 5 Kwi 2013, o 11:58

Usposobienie: Drex jest dosyć wesołym, człowiekiem, który umie opowiedzieć dobry żart co sprawia że łatwo go polubić. Już w młodości był bardzo charyzmatyczny co sprawia...

Wygląd: Drex był wysokim, postawnym facetem, ważył 90 kg i miał 190 cm wzrostu, był wręcz idealną osoba na pierwszą linię walki.


Skoro był to się zmienił, bądź umarł ? Trzymaj się jednego czasu i to teraźniejszego najlepiej.

„ Hmm, to też prawda i choć jestem zaskoczony ty, cieszę się, że ...


Zjadłeś literkę.

Poza tym elegancko nawet, przeżyłeś maglowanie Shasa i nie zniechęciłeś się. Domyślam się, że szybko poprawisz te błędy.
Masz moje rogate "Tak".
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Drex Aurelian » 5 Kwi 2013, o 12:13

Błędy poprawione według zaleceń Vrath'a i czekam na jeszcze 2 TAK'i
Image
Awatar użytkownika
Drex Aurelian
Gracz
 
Posty: 81
Rejestracja: 28 Mar 2013, o 13:06
Miejscowość: Łódź, kraina dresiarzy i wojen klubów

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Zulrok » 5 Kwi 2013, o 17:14

Technikiem, jęzkowcem nie jestem. Jak Shas puścił to znaczy, że jest dobrze. Nie zauważyłem jakiś wielkich błędów językowych. Dla mnie jest dobrze, więc łap 4 TAKa i czekaj na Zielonych. I "Dres Antek" (pierwsze skojarzenia z nickiem) jak do nas trafiłeś?
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Drex Aurelian » 5 Kwi 2013, o 20:17

Ja imienia nie wymyślałem, pomysł generatora imion SW ;d Trafiłem tu szukając jakiegoś pbf'a, tylko wtedy myślałem jeszcze nad czymś w świecie D&D, ale uniwersum SW jakoś bardziej znam niż D&D, dodatkowo te tabelki do KP, itp.

EDIT: Nie chcę być natrętny, czy coś ale kiedy zieloni się odezwą?? 2 dni to jednak trochę jest.
Image
Awatar użytkownika
Drex Aurelian
Gracz
 
Posty: 81
Rejestracja: 28 Mar 2013, o 13:06
Miejscowość: Łódź, kraina dresiarzy i wojen klubów

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Jerry O'Connor » 7 Kwi 2013, o 18:43

Na tym forum 2 dni to nie jest określenie czasu. Cierpliwości, jakiś zielony się niedługo pojawi.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Drex Aurelian » 7 Kwi 2013, o 18:57

Dzięki za podtrzymanie na duchu :) Po prostu czasami robię się niecierpliwy, ale czytając różne zadania widziałem, że częstotliwość odpisów jest różna, więc uzbrajam się w cierpliwość ;)
Image
Awatar użytkownika
Drex Aurelian
Gracz
 
Posty: 81
Rejestracja: 28 Mar 2013, o 13:06
Miejscowość: Łódź, kraina dresiarzy i wojen klubów

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Kelan Navarr » 8 Kwi 2013, o 20:20

Człowiek pisze, że przez 2 tygodnie nie będzie się na forum udzielał, to nikogo innego nie ma, więc i tak musi... W ciągu 4 lat nawet dwóch tygodni spokoju nie można mieć, bo inni zieloni nieobecni...

Ja w przeciwieństwie do moich poprzedników mam trochę mieszane odczucia, szczególnie w odniesieniu do ostatniego akapitu, gdzie pojawiają się dialogi. Napisane to dość średnio, jako że można było z tej sceny wyciągnąć o wiele więcej.

Skoro jednak moi poprzednicy są nastawieni pozytywnie, nie będę robił pod górkę i też dam TAK'a. Najwyżej zginiesz trafiony asteroidą, czy coś w ten deseń :D Witamy na pokładzie, możesz przenieść kartę do Bazy Danych.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Drex Aurelian » 8 Kwi 2013, o 21:16

Jedno pytanie, gdzie mam pisać w poszukiwaniu questa??
Image
Awatar użytkownika
Drex Aurelian
Gracz
 
Posty: 81
Rejestracja: 28 Mar 2013, o 13:06
Miejscowość: Łódź, kraina dresiarzy i wojen klubów

Re: [WPIS] Drex Anek

Postprzez Gian Cleef » 8 Kwi 2013, o 21:18

Image
Awatar użytkownika
Gian Cleef
New One
 
Posty: 97
Rejestracja: 21 Lip 2011, o 16:34

Poprzednia

Wróć do Zaakceptowane KP

cron