Content

Zaakceptowane KP

Emma Lost - wpis

Emma Lost - wpis

Postprzez Emma Lost » 18 Paź 2008, o 16:28

1. Imię postaci: Emma Lost

2. Rasa: czlowiek

3. Profesja: dziecko

4. Wiek: 8 lat standardowych

5. Usposobienie: rezolutna, bezposrednia, odwazna (momentami az za bardzo), szczera, zadajaca duzo pytan, uparta. Wszedzie jej pelno, zwlaszcza tam gdzie sie cos dzieje.

6. Historia: Emma Lost urodzila sie na Zewnetrznych Rubiezach na planecie Dantooine. Wychowywala sie na farmie jako corka mechanika robotow rolniczych i sluzacej u rodziny Baasa. W wieku 4 lat odkryla w sobie niezwykly talent, ktory uznala za swoja najwieksza tajemnice. Potrafila poruszac przedmiotami na odleglosc, jej ulubiona zabawa, gdy nikt nie patrzyl, bylo unoszenie owocow.
Gdy miala 6 lat rodzice poslali ja do szkoly, gdzie byla ulubienica wszystkich nauczycieli, pomimo, ze jej stopnie nie byly za dobre. Braki zawsze nadrabiala mina. Jej rozczulajace spojrzenie dzialalo na kazdego. Miala mnostwo przyjaciol, ktorym przewodzila wymyslajac co raz to nowsze zabawy.
Na Dantooine wyladowal z tajna misja Mroczny Jedi, ktory przez przypadek napotkal na swej drodze Emme i odkryl w niej duza wrazliwosc na Moc. Zabil wiec jej matke,a 8-letnia dziewczynke porwal, aby wyszkolic ja na Sitha. W czasie, gdy wiozl ja, na pokladzie imperialnej fregaty, jego statek zostal przydzielony do ataku na Coruscant...

7. Wygląd: wzrost przecietnej 8-latki, szczupla sylwetka, brazowo-rude wlosy do ramion z przepaska na glowie, jasna karnacja, piegowata twarz, brazowe oczy.
Ubrana w zolta sukienke, biale rajstopki i czarne buciki.

8. Umiejętności: posiada umiejetnosc przenoszenia przedmiotow, ladnie spiewa, szybko biega i sie chowa.

9. Ekwipunek: lalka, medalik od ojca na szyi

10. Inne: ---------
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

Re: Emma Lost - wpis

Postprzez Peter Covell » 18 Paź 2008, o 16:32

Dziecko ;) Oryginalny pomysł, ja jestem ZA ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Emma Lost - wpis

Postprzez Mathel » 18 Paź 2008, o 17:20

Mi się podoba, dosyć interesujące, jestem za... Ciekawe jak będzie ci się taką postać prowadziło ;)
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Emma Lost - wpis

Postprzez Harvos » 18 Paź 2008, o 17:30

Prosto, łatwo i dostosowane do sytuacji na Coruscant. Jestem za ;p
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Emma Lost - wpis

Postprzez David Turoug » 18 Paź 2008, o 18:52

Jak zwykle zabawie się w Wojewódzkiego:
Emmo na pewno masz talent. Jeżeli go nie widać, to na pewno się ujawni. Poza tym kolejny oryginalny pomysł. Dziecko, kto by się spodziewał. Zdecydowanie na tak. ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Emma Lost - wpis

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 18 Paź 2008, o 19:05

Świetny pomysł! Jak najbardziej jestem za. ;)
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04


Wróć do Zaakceptowane KP