Content

Neuroshima

Organizacja

Nie-mgławicowa sesja osadzona w uniwersum Neuroshima. Na przekór podręcznikowi, zrezygnowaliśmy ze statystyk liczbowych i rzutów kostkami na rzecz zdroworozsądkowego storytellingu i upierdliwego Mistrza Gry.

Organizacja

Postprzez Chester Westman » 24 Lip 2011, o 13:24

Jak widzicie, drodzy gracze, otrzymaliśmy własny dział do spamowania. Oficjalnie jednak, temat ten będzie służył organizacji sesji (zarówno przed jak i w trakcie), pytaniom, wyjaśnianiu nieścisłości i tym podobnym. ;)

Wzór KP
Tak jak już mówiłem - na przesłanie mi na PW kart postaci macie czas do końca miesiąca.

Lista graczy:
- Inygo
- Larisa
- Rewixt
- Peter
- Avien
- Tau
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 24 Lip 2011, o 22:56

Nie wspomniałem o jednej ważnej rzeczy nigdzie wcześniej, a to dość istotne dla rozgrywki - (poza małym monologiem na wstępie) piszemy z trzeciej osoby, dialogi od myślników etc etc - identycznie jak na "normalnej" Mgławicy ;)
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 2 Sie 2011, o 19:54

Przede wszystkim chciałem przeprosić za niezależne ode mnie opóźnienia, wracam do normalnego trybu. Odzyskałem już komputer (zobaczymy czy będzie działał), sesję możemy uznać więc za rozpoczętą. Bardzo cieszy mnie też, że siedem z ośmiu osób oddało karty swoich bohaterów, spodziewałem się większych wykruszeń :P
Za robotę pełnoetatowego GM'a wezmę się, jak tylko uporam się z normalnymi zaległościami na MM - nie chciałbym powodować przestoju w questach na rzecz sesji pobocznej. Tymczasem piszmy swobodnie, dopóki któraś z postaci nie zyska u innych na tyle, aby warto ją było ścigać :twisted:
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 15 Sie 2011, o 21:12

Mam do was, gracze, ogromną prośbę. Bądźcie tak dobrzy dla swojego MG i prześlijcie mi na PW wasze dwa punkty z Kart Postaci: Broń i Sprzęt.
Dla was to tylko chwila, a ja bez tego nie dam rady ruszyć dalej. Bohaterowie używają przedmiotów, tracą naboje i leki, a ja nie mam nawet jak sprawdzić czy mogą - bo na dysku zostały mi tylko pierwsze wersje kart, bez wprowadzanych przeze mnie ograniczeń i jako-takiego balansu postaci.
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 2 Lut 2012, o 23:00

Powracam wraz z pytaniem - czy znajdą się gracze chcący kontynuować pierwszą przygodę pt. "Intro"? Brak zainteresowania będzie oznaczał zakończenie rozgrywki, ale rozpoczęcie nowego wątku z nowym kompletem graczy nie jest wykluczone, don't worry :)
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Mistrz Ind'yk » 3 Lut 2012, o 06:01

Znalazłem się graczem chcącym kontynuować pierwszą przygodę, psze pana Zevena :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Organizacja

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 4 Lut 2012, o 14:56

You have my gun!
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Organizacja

Postprzez Mistrz Ind'yk » 4 Lut 2012, o 14:59

Rewixt Otrrasnir napisał(a):You have my gun!


Dziękuję, szukałem jakiegoś. Masz coś dla siebie jeszcze? :D
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 4 Lut 2012, o 15:10

No to ruszamy! :)
Jedyny problem będzie z ekwipunkiem - nie mam jego listy dla tego questa, zdaję się na waszą uczciwość i kontrolowanie ilości amunicji/prowiantu/leków.
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 8 Lut 2012, o 19:59

Cieszę się, że wszyscy aktywni użytkownicy kontynuują przygodę - mam nadzieję, że teraz unikniemy niepotrzebnych przestojów ;)
Tau i Petera proszę raczej pominąć w swoich deklaracjach, nie chciałbym decydować o ich poczynaniach pod ich nieobecność. Wrócą w odpowiednim momencie przygody, możecie być pewni ;)
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 30 Mar 2012, o 18:03

Ogłoszenie parafialne dla wszystkich aktywnych - będziemy musieli wtłoczyć do questa trochę więcej interakcji między graczami, więc nie spodziewajcie się odpisu MG szybko. Wtrącę się i zacznę mieszać dopiero kiedy będziecie kończyć przygotowania do przetrwania nocy na - jakby nie patrzeć - pustyni. Enjoy! ;)
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Organizacja

Postprzez Chester Westman » 12 Maj 2012, o 15:38

Dla graczy mapka, odnajdzie ją ktoś z was zupełnie przypadkiem, zależy to tylko od was, bo leży na widoku. Narysowana odręcznie, ale jak na standardy wojny z Molochem jest "całkiem dokładna". A przynajmniej tak mówił Rudy Johny, zanim został postrzelony w Teksasie, więc traktujcie mapę z odpowiednim dystansem. ;)
Gdybym o czymś zapomniał - dajcie znać, wniosę poprawki w wolnej chwili.
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45


Wróć do Neuroshima

cron