Content

Inne

Anyone?

Image

Anyone?

Postprzez Galak Starrk » 30 Mar 2019, o 09:35

Yo.
Ponieważ możliwe, że czeka mnie drobne mistrzowanie w realu, postanowiłem nieco rozprostować kości i rozgrzać się robiąc to w formie forumowej. Jak znajdą się chętni to myślę o jednym do dwóch graczy (jeśli pierwsza osoba wyrazi chęć gry z towarzyszem no to poczekamy po prostu na kolejną). Jeśli chodzi o uniwersum to w sumie rozstrzał jest spory i do dogadania; myślałem albo o jakimś w klimacie Mass Effect (akurat gram to pewnie dlatego :F), Neuroshimy, Wiedźmina, albo dowolnie wybrany jakiś setting historyczny - kwestia do dogadania, jakąś lekką mechanikę na potrzeby gracza mogę skonstruować.
To by było na tyle, jeśli chodzi o mój przydługawy i sklecony jak przez dziecko w podstawówce post, czekam na las rąk xd
Awatar użytkownika
Galak Starrk
Gracz
 
Posty: 13
Rejestracja: 30 Gru 2018, o 17:16

Re: Anyone?

Postprzez Nicciterra » 30 Mar 2019, o 12:17

Quinlan i ja deklarujemy swoje uczestnictwo.
Wspólnie określiliśmy, że będzie to uniwersum Star Wars zza czasów Starej Republiki.
Pierw stworzymy KP, a potem Ci je wyślemy :D
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Anyone?

Postprzez Galak Starrk » 30 Mar 2019, o 13:19

Postacie możecie stworzyć w dowolnym formacie, byleby on zawierał historię postaci, jakie mają umiejętności, charakter, moralność i co posiadają. Umiejętności możecie określać w skali szkolnej:
1 - beznadzieja - napiszcie ze dwie rzeczy, w których szorujecie podłogę
2 - słabo
3 - średnio
4 - dobry
5 - bardzo dobry
6 - wybitny - jeśli chcecie taką umiejętność to musi być to uzasadnione i pamiętajcie, że z wielką mocą idzie w parze odpowiedzialność :F

Jeśli chodzi o postaci wrażliwe na Moc to zawsze miałem do tego podejście, że możliwe jest wszystko tylko różna jest skala trudności, więc w zależności od tego co dokładnie będziecie chcieli osiągnąć taka będzie szansa powodzenia (w pewnej zależności do umiejętności i danej sytuacji).

Jak stworzycie postacie (mogą wisieć tu jak nie chcecie przed sobą tajemnic, albo wyślijcie na PW :P) to najwyżej poproszę o dookreślenie paru rzeczy.

Napiszcie też w jakim stylu i czasie preferujecie rozgrywkę; z góry uprzedzam, że mogą mi się zdarzyć drobne nieścisłości, bo nie znam wszystkiego na pamięć :P
Awatar użytkownika
Galak Starrk
Gracz
 
Posty: 13
Rejestracja: 30 Gru 2018, o 17:16

Re: Anyone?

Postprzez Galak Starrk » 8 Kwi 2019, o 15:48

Podbijam temat jak wygląda sytuacja?
Awatar użytkownika
Galak Starrk
Gracz
 
Posty: 13
Rejestracja: 30 Gru 2018, o 17:16


Wróć do Inne

cron