Content

Muunilinst

[Muunilinst] Centrum Rekrutacyjne Imperium

Image

Re: [Muunilinst] Centrum Rekrutacyjne Imperium

Postprzez Oto'reekh » 26 Lut 2010, o 13:52

Sam uwagę o jajecznicy skwitował słabym uśmiechem, choć w duszy musiał przyznać, że nie spodziewał się takiej uwagi nawet o zwykłym śniadaniu od Arkanianki. Miał silne przekonanie, że ta rasa nie jest zbyt rozlewna jeśli chodzi o jakiekolwiek komplementy.
- Pytałem bo jedyne co wiem to to, że jutro musimy, a raczej musisz się stawić w placówce wywiadu prawdopodobnie szybko zostaniesz sprawdzona w akcji. - powiedział kwaśno
- W każdym razie pójdę tam z tobą o ile mi pozwolą, a dzisiaj jeśli chcesz mogę pomóc z tymi formalnościami. - dodał
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: [Muunilinst] Centrum Rekrutacyjne Imperium

Postprzez Lasha Retta » 2 Mar 2010, o 21:46

- Tak, przydałaby mi się pomoc -stwierdziła beznamiętnie Arkanianka nagle powracając do swojego chłodnego, zdystansowanego nastroju. - Pewnie sporo się pozmieniało w całej tej papierkowej robocie.
Szybko dojadła jajecznicę i odniosła talerz do zlewu.
- Im szybciej to załatwimy tym lepiej...

Przepraszam za krótki odpis, ale kompletnie nie wiedziałam co pisać...
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

Re: [Muunilinst] Centrum Rekrutacyjne Imperium

Postprzez Oto'reekh » 18 Mar 2010, o 22:46

Przez resztę Dnia Clarrisa i Sam spędzili nad załatwianiem mnóstwa formalności. Od dokumentów, po lokum i podstawowe wyposażenie, aż do uzyskania odpowiednich przepustek w samej placówce wywiadu. Na miejscu również zostali poinformowani, że Arkanianka ma się stawić na odprawie rankiem następnego dnia. Wieczór i noc spędzili ponownie w mieszkaniu McCready-go połowicznie ze względów bezpieczeństwa, choć tak naprawdę przydział mieszkaniowy był ważny dopiero za kilka dni.


Akcja przeniosła się do [Muunilinst] Placówka Wywiadu Wojskowego
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Poprzednia

Wróć do Muunilinst

cron