Content

Bohaterowie

Gary Harvey

Gary Harvey

Postprzez Darren Selzen » 12 Lip 2012, o 23:08

Gary Harvey

Image

Pierwsze wrażenie
Kulturalny, ubrany w sportowy biały golf i dżinsy, z tym fałszywym uśmiechem życzliwego sąsiada poczciwy dupek z pokolenia neojapiszonów. W jego obecności wszyscy poczuli się znowu jak w liceum, przed tablicą. No, może poza Orphą. Ona do liceum jeszcze nie chodziła. Gary wziął ją pod swoje skrzydła zaraz po wyjściu z hibernacji kierowany jakimś opiekuńczym instynktem. Trzeba przyznać, ma niezwykle pedagogiczne podejście.

Wygląd (Pierwsze wrażenie oczyma gracza)
Ubiera biały golf, który jest już raczej szary - mocno wyblakły, lekko pobrudzony, co do kompletu z wytartymi, ciemno-granatowymi jeansami i często uśmiechającą się gębą sprawia, że wygląda, jakby chciał pomóc całemu światu. Nosi okulary przeciwsłoneczne. Bujna, kasztanowa czupryna do kompletu z piwnymi oczami i kilkudniowym zarostem sprawiają, że Gary wygląda na nieco poważniejszego, niż w rzeczywistości jest. Sportowe, czarne obuwie wygląda, jakby zostało kupione niespełna tydzień temu i od tej pory niezbyt często używane - jest w idealnym stanie.

Postawa
Gary porusza się ze spokojem, zawsze chodzi wyprostowany. Często się uśmiecha, zdecydowanie rzadziej coś mówi, co jest nieco... groteskowe? Taak..., groteskowe to chyba dobre słowo. Czasem przechodzi obok największego rajbanu tak, jakby go w ogóle nie dostrzegał. Widać po nim, że jest zamyślony i skupia się, nawet przy zwykłej przechadzce korytarzem tak, jakby starał się rozwikłać tajemnicę Świętej Trójcy. W kontaktach interpersonalnych jest bardzo miły, życzliwy i stara się zawsze pomóc na tyle, ile potrafi. Sprawia osobę godną zaufania i prawdopodobnie dla wszystkich to jest właśnie najdziwniejsze w zaistniałej sytuacji.

Alibi
"W chwili morderstwa przebywałem z Orphą, nieopodal łazienki. Harrison może to potwierdzić, ponieważ przechodził tamtędy... Później policzyłem dokładnie wszystkie świetlówki w korytarzu prowadzącym do śluzy powietrznej i było ich dokładnie 14... Emm... Co ja to? Ach tak, byłem z Orphą... <na twarz Garego wkradł się lekki rumieniec>"

Statystyki

Blef: 3-9
Charyzma: 3-9
Spostrzegawczość: 3-9
Zdolności bojowe: 3-9

Szafka
* * * * Z A M K N I Ę T A * * * *
Awatar użytkownika
Darren Selzen
New One
 
Posty: 53
Rejestracja: 6 Sty 2012, o 12:51

Wróć do Bohaterowie