Content

Bohaterowie

J.J. call me Dogg

J.J. call me Dogg

Postprzez Jerry O'Connor » 13 Lip 2012, o 21:20

J.J. call me Dogg

Image

Pierwsze wrażenie
Nie podskakujcie, „jestem prawie zawodowym bokserem wagi średniej. Widzicie te kocie ruchy?”. Z aparycji bardziej przypomina w swych szerokich spodniach rapera z getta. Gdy wyskoczył z komory, potrzebny był dobry kwadrans, by się zorientować, że umie mówić również zrozumiałą wersją angielskiego. A później zapalił skręta jako pierwszy człowiek na Księżycu.

Wygląd
Dogg jest średniego wzrostu, ponieważ mierzy niecałe 180 cm i rzeczywiście mógłby zostać bokserem wagi średniej, ponieważ waży równo 70 kg. Jest osobą szczupłą, lecz również umięśnioną. Szerokie spodnie nadają mu wygląd ulicznego rapera i pseudo-gangstera. Biali mogliby mieć problem z odróżnieniem go od wielu innych, podobnych głównie pod względem wzrostu i masy, murzynów. Co zaś się tyczy samych czarnych, nie mają oni z tym problemu.

Postawa
Trzeba powiedzieć, że Dogg kojarzy się z typowym czarnym raperem, ewentualnie jakimś gangsterem. Ma doskonałe poczucie humoru, lecz czasami nie potrafi się pohamować przed rzuceniem jakiegoś żartu. Do tego dochodzi niesamowite wyluzowanie. Trzeba również dodać, że można go wyzywać na różne sposoby, a nerwowo zareaguje tylko na dwa słowa. „Frajer” oraz gdy biały nazwie go „czarnuchem”. J.J zaczyna wtedy zachowywać się bardzo nerwowo, wymachuje energicznie rękoma. Trzeba przyznać, wygląda wtedy raczej komicznie, niż groźnie.
Ma również tendencję do wchodzenia do pomieszczeń w ciekawy sposób. Raz moonwalkiem, raz wskoczy a’la Max Payne i przeturla się niezdarnie, czasem nawet wpełznie niczym robak ryjąc czołem po podłodze.

Alibi
Ludzie, lecieliśmy kupę czasu tym złomem, a ja przez ten czas nie miałem w ustach skręta. Tego, którego zapaliłem jakiś czas po wyjściu z komory trzymałem na specjalną okazję, był kurewsko mocny. Zapaliłem go niedługo po wyjściu z komory, w tym samym pomieszczeniu. Co się później działo- nie mam zielonego pojęcia. Ocknąłem się dopiero w południowej sali z komorami i złapała mnie niezła zmuła.

Statystyki
Blef: 3-9
Charyzma: 3-9
Spostrzegawczość: 3-9
Zdolności bojowe: 3-9

Szafka
Nie otwarta.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Wróć do Bohaterowie