Content

Bohaterowie

Hard Candy

Hard Candy

Postprzez Larisa Rayne » 14 Lip 2012, o 20:53

Hard Candy

Image

Pierwsze wrażenie
Punk nie umarł. Punk śpi, pijany. W latach trzydziestych dwudziestego pierwszego wieku skórzane kurtki z takim napisane to białe kruki. Uroda blond lafiryndy ją noszącej też jest nietuzinkowa. Punk nie śpi, Punk jest długonogą lasencją z urodzą grzywką. Chce się z nią wypożyczyć samochód i ruszyć tysiące kilometrów odremontowaną w 2021 Route 66.

Wygląd
Seksowna, zgrabna, śliczna kobieta o wzroście 172 cm i długich blond włosach z charakterystyczną grzywką. Ubrana w czarną skórzaną kurtkę i skórzane spodnie. Do tego dochodzą kozaki, które wspaniale komponują się z resztą ubioru. Zazwyczaj jest obiektem westchnięć ze strony męskiej publiki, ponieważ wygląda na taką, która dba o swój wizerunek jak i o budowę ciała. Nosi ogrom różnorodnej biżuterii, od naszyjników widniejących na jej szyi ( na przykład srebny naszyjnik, przeplatający się z wisiorkiem czaszki itp. ), bransoletek o różnych kolorach, znajdujących się na jej nadgarstku, oraz kolczyków, które ma tylko i wyłącznie w uszach. Nie rozstaje się ze swoim odtwarzaczem do muzyki, którego słuchawki zwisają jej na szyji, wydobywając dźwięk rockowej muzyki. W niektórych miejscach kurtki skórzanej, są powbijane niewielkie ćwieki ( ramiona, przy nadgarstkach) Co tu długo mówić, jednym słowem seksowna laska o naturze Rockowej.

Postawa
Sprawia wrażenie osoby lubiącej huczne zabawy. Poi jej zachowaniu można wywnioskować, że należy do osób chodzących własnymi ścieżkami. Często nuci sobie jakiś kawałek pod nosem, nie zwracając uwagi na innych. Raczej ma olewaczy stosunek do świata który ją otacza. W końcu Punk a z tym wiąże się i Anarchia. Lubi pyskować, oraz nie zna umiaru jeśli chodzi o wulgaryzmy. Jeśli chodzi o stosunki interpersonalne jest osobą komunikatywną i rozgadaną

Alibi
"Hahaha, takiego żartu jeszcze nie słyszałam w całym moim życiu. Posłuchaj mnie cwaniaku, nigdy nie zabiłam człowieka więc nie wkurwiaj mnie bo będzie to pierwszy raz kiedy będę musiała to zrobić. Jeśli aż tak bardzo chcesz wiedzieć to siedziałam w pokoju z Tiną i nic Ci do tego co tam robiłyśmy. Zajmij się lepiej własnym tyłkiem bo jeszcze Ci z tej ciekawości odpadnie …"

Statystyki

Blef: 3-9
Charyzma: 3-9
Spostrzegawczość: 3-9
Zdolności bojowe: 3-9

Szafka
--- Nie Otwarta ---
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Wróć do Bohaterowie