Content

Bohaterowie

John Preston

John Preston

Postprzez BE3R » 15 Lip 2012, o 23:18

John Preston

Image

Pierwsze wrażenie

Wysoki, blady, ciemnowłosy przystojniak z jednodniowym, sinym zarostem. Elegancik w czarnej koszuli i spodniach na kant. Na ręce srebrny Rolex, na nosie raybany. Prawdopodobnie prawnik albo szycha z Wall Street. Za bardzo wygląda jak członek mafii, by nim rzeczywiście być.

Wygląd

Szczupły jak na swój wzrost, silny i zdrowy. Młodzian w każdym calu, perfekcyjny pod starannie uczesaną czupryną płonie para czarnych niczym noc oczu robiących olbrzymie wrażenie na kobietach. Wysoki ma prawie 180 cm wzrostu, pod ubraniem wyraźnie rysuje się dobrze zbudowane ciało. Mówi z lekkim nowojorskim akcentem. Jego ubranie podkreśla fakt posiadania przez właściciela pieniędzy, dużych pieniędzy.


Postawa

Ten człowiek wie czego chce, i czerpie z życia pełnymi garściami. Można by porównać go do Jamesa Deana, no może poza faktem nie używania narkotyków. Preston zwykle pozostaje spokojny, jednak nie sposób nie zauważyć, że lubi brylować w towarzystwie jest wygadany i doskonale wykształcony. Zdecydowanie zbyt często podkreślając swoją wyższość nad innymi ludźmi, nie zyska zbyt wielu przyjaciół.

Alibi

W momencie zabójstwa byłem zajęty codziennym treningiem, nie mam pojęcia kto mógł mnie widzieć i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Gdybym to ja był zabójcą załatwiłbym sobie jakiegoś świadka który potwierdziłby moje alibi czyż nie?

Statystyki

Blef: 3-9
Charyzma: 3-9
Spostrzegawczość: 3-9
Zdolności bojowe: 3-9

Szafka
Zamknięta
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Wróć do Bohaterowie