Content

Archiwum sesji

Good Night...Good Luck

Sesje zakończone/zamknięte.

Good Night...Good Luck

Postprzez Vrath Ravage » 4 Mar 2014, o 15:38

Pojawiła się sugestia by poprowadzić apokaliptyczny stolik o zabarwieniu zombie. Jako, że jestem fanem tych klimatów, a masowa eksterminacja nieumarłych to coś co bardzo lubię, postanowiłem wyjść na przeciwko temu pomysłowi i coś takiego stworzyć.
Początek akcji będzie rozgrywał się na przedmieściach dużego miasta, tuż po niewyjaśnionej apokalipsie zombie. Gracze obudzą się w opuszczonym szpitalu, który będzie punktem wyjściowym do dalszych zdarzeń. W rękach uczestników pozostawiam to gdzie będą chcieli zmierzać, jak, z kim i wszelkiego rodzaju kwestie wyborów. Cel jest jeden - przeżyć.
Rozgrywka opierać się o interakcję i stosunki w grupie, poszukiwanie pożywienia i środków do przeżycia ( wszystko będzie przeze mnie liczone ) oraz o walkę/ucieczkę przed hordami umarlaków. By wprowadzić pewnego rodzaju dreszczyk emocji pojawiać się będzie sporo rzutów kostką ( sprawdź swoje szczęście :) ).

Chętni proszeni są o wysłanie mi na PM krótkich, ale treściwych kart postaci.
Kod: Zaznacz wszystko
[b]Imię i nazwisko:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Profesja:[/b] Czym Twoja postać zajmowała się przed apokalipsą. Dopuszczalne są wszystkie możliwe profesję prócz militarnych ( nie chcemy armii Rambo ). Możesz być kierowcą, striptizerką czy więźniem - Twój wybór.
[b]Wygląd:[/b] Wzrost, kolor włosów, znaki szczególne (bardzo krótko)
[b]Umiejętności:[/b] Czyli to co uważasz, że przyda się w takiej sytuacji.
[b]Historia:[/b] Krótki i nieobowiązkowy punkt. Możesz w nim zamieścić to, co warto wiedzieć o Twojej postaci.
[b]Przedmioty podręczne[/b]: Tutaj bez szaleństw typu wyrzutnia granatów lub czołgu.


Jak napisałem wcześniej granie Rambo jest zakazane, jednak z pewnym wyjątkiem. Zależnie od tego ilu będzie chętnych, pojawi się jedna lub dwie postacie, które będą mogły być w pełni uzbrojonymi żołnierzami. Ale jak mówię - zobaczymy ilu będzie chętnych.

Zapisy trwają przez nieokreślony czas, a każdy gracz dołączyć może nawet w środku trwającej rozgrywki. Również gdy Twoja postać umrze możesz stworzyć następną. Stolik potrwa tyle, ile będzie trwało zainteresowanie nim.

Zapraszam wszystkich serdecznie.

Good Night...Good Luck.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Good Night...Good Luck

Postprzez BE3R » 4 Mar 2014, o 18:03

<papug> Ja będę grał
Dres Czesław nadchodzi...
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Good Night...Good Luck

Postprzez Kittani Levfith » 4 Mar 2014, o 19:54

I ja! Żeby męskie towarzystwo nie przejęło. :D
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Good Night...Good Luck

Postprzez Tzim A'Utapau » 4 Mar 2014, o 20:54

Byłbym bardziej za sesją niż stolikiem, które z założenia chyba mają być gwiezdnowojenne, ale będę grał - wszak najgłośniej krzyczę od ponad roku, że chcę zombie.

Drużynowy lekarz... znaczy psychiatra :D albo melancholijny bluesman. Albo coś pomiędzy :P
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Good Night...Good Luck

Postprzez Vrath Ravage » 5 Mar 2014, o 17:32

Więc mamy już cztery osoby. Jeżeli ktoś z was wyraża chęć bycia żołnierzem, to dobry moment by to napisać :)

Do piątku czekamy na chętnych
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Good Night...Good Luck

Postprzez Vrath Ravage » 11 Mar 2014, o 11:15

Krótko i treściwie, bo ręce opadają.

Chęć zagrania wyraziło kilka osób, trójka się wpisała, a tylko BE3R, któremu szacunek za to, był na tyle terminowy i słowny, że KP jest u mnie od soboty.

W związku z tym, póki co " Good Night...Good Luck " musi zaczekać.

Koniec komunikatu.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław


Wróć do Archiwum sesji

cron