Content

Archiwum sesji

Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Sesje zakończone/zamknięte.

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 10 Lut 2016, o 02:30

Kolejny post na miejscu. Zasady:
- Każde z Was musi podjąć i wysłowić decyzję o tym, którą ścieżkę wybiera.
- Jako że łowca został dla mnie, Was jest parzyście, a nie chcę podejmować decyzji za drużynę, możecie próbować przekonać go do waszego zdania. Powiedzmy, że stał się bardzo przyjacielski w tym momencie ;) .
- Decyzję konkretną musicie napisać do przyszłej środy (17.02.2016). Do tego czasu każde z Was może napisać tyle postów, ile zechce, zarówno przed jak i po podjęciu decyzji. Liczy się konkret.
- Szachraj, jak to Szachraj, lubi sobie komentować, więc moje posty mogą pojawiać się częściej ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 10 Lut 2016, o 21:39

Dobrze że dajesz tu streszczenie posta bo nie czytałem :]
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 11 Lut 2016, o 21:34

Dobrze że dajesz tu streszczenie posta bo nie czytałem :]


To jest straszne, że chwalisz się taką nieodpowiedzialnością i ignorancją. Jako osoba pełniąca funkcję Mistrza Gry na tak znakomitym forum, jakim jest Mgławica, powinieneś traktować sprawę pisania i czytania postów na poważnie. Co teraz mogą pomyśleć sobie o Tobie Gracze, którym prowadzisz questy, którym cały czas grozisz niebezpieczeństwem zabicia postaci, którym te postaci zabijasz, jeśli mówisz publicznie i z chlubą coś takiego. Mam nadzieję (dla nich, ta przygoda nie jest aż tak ważna), że zmienisz swoje postępowanie i przeprosisz wszystkich poszkodowanych Twoim zachowaniem. Dodatkowo muszę wyrazić swoje mocne zaniepokojenie tym, że osoba tak niechlujna w graniu może pełnić tak ważne role na forum. Ciekawe, jak fabuła może iść dalej do przodu, skoro jest twórca jest kompletnie oderwany od tego, co na forum się dzieje i chwali się tym, że nie ma zamiaru tego zmieniać. Zapewne podobnie jest z ocenianymi przez Ciebie Kartami Postaci, które wymagają więcej wysiłku, niż czytanie postów, czego już nie robisz. Jak możemy ufać w proces akceptacji w takiej sytuacji?
Dlatego teraz, w imieniu całego forum, bo jak zauważyłem przed chwilą, Twoje zachowanie dotyczy nas wszystkich, wzywam Cię do porządku!



:twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 11 Lut 2016, o 21:46

Przepraszam w takim wypadku powinieniem rozważyć reygnację z prowadzenia bowiem niegodnym mistrza gry jest nie czytanie postów graczy którzy przecierz się starają całych sił pisząc i współtworząc historię i przygotowując plany dalszej gry co jak wiadomo jest kwintesencja zabawy w Dobrym PBFe. <papug> tu powinno skończyć ci się powietrze. Przy czym muszę z dumą i godnością osobistą dodać od siebie że w całym tekście nie użyłem ani jednego przecinka co jak zapewne widzisz powoduje krwawienie z oczu i nie tylko.

<papug> :twisted:


przecinki ,,,,,,,,,,,
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 11 Lut 2016, o 21:51

Przeprosiny przyjęte, teraz pozwalam Ci odpisać :D .

Ty, no ale myk z przecinkami jest już stary... :|
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Vestibor Rothal » 11 Lut 2016, o 22:13

Mistrz Ind'yk napisał(a):
Dobrze że dajesz tu streszczenie posta bo nie czytałem :]


To jest straszne, że chwalisz się taką nieodpowiedzialnością i ignorancją. Jako osoba pełniąca funkcję Mistrza Gry na tak znakomitym forum, jakim jest Mgławica, powinieneś traktować sprawę pisania i czytania postów na poważnie. Co teraz mogą pomyśleć sobie o Tobie Gracze, którym prowadzisz questy, którym cały czas grozisz niebezpieczeństwem zabicia postaci, którym te postaci zabijasz, jeśli mówisz publicznie i z chlubą coś takiego. Mam nadzieję (dla nich, ta przygoda nie jest aż tak ważna), że zmienisz swoje postępowanie i przeprosisz wszystkich poszkodowanych Twoim zachowaniem. Dodatkowo muszę wyrazić swoje mocne zaniepokojenie tym, że osoba tak niechlujna w graniu może pełnić tak ważne role na forum. Ciekawe, jak fabuła może iść dalej do przodu, skoro jest twórca jest kompletnie oderwany od tego, co na forum się dzieje i chwali się tym, że nie ma zamiaru tego zmieniać. Zapewne podobnie jest z ocenianymi przez Ciebie Kartami Postaci, które wymagają więcej wysiłku, niż czytanie postów, czego już nie robisz. Jak możemy ufać w proces akceptacji w takiej sytuacji?
Dlatego teraz, w imieniu całego forum, bo jak zauważyłem przed chwilą, Twoje zachowanie dotyczy nas wszystkich, wzywam Cię do porządku!



:twisted: :twisted: :twisted:


Normalnie mistrz, stawiam Ci beczułkę, ja to się boje ruszyć z pałacu, bo już jakieś najazdy i wogóle...
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 150
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 11 Lut 2016, o 22:30

Smutek tak wielki zapadł w sercu moim, że do deadline pewnie nie odpisze :(
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 12 Lut 2016, o 01:52

Uważaj, bo ja to się mogę zagalopować tym twoim koniem :twisted: 8-)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Axis » 12 Lut 2016, o 16:16

Coś mi się wydaje, że nikt nie chce być pierwszy w tej sytuacji.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 12 Lut 2016, o 19:05

Znaj dobroć Mordy..
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 13 Lut 2016, o 13:36

Brawo dla Chudego, brawo dla wszystkich, bo mamy sytuację remisową na razie :twisted: . Aleście mi szybko napisali wszyscy, musieliście naprawdę czekać na tego pierwszego, odważnego :D . Niemniej Szachraj będzie jeszcze dzisiaj komentował te Wasze wygibasy ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Tzim A'Utapau » 16 Lut 2016, o 00:29

Wchodzę, czytam, jak zwykle pat. Dać błaznowi jeszcze jeden dzień, a wykoncypuje żart.

A Szachraj jest wspaniały. Gdybym nie był mną, chciałbym być Szachrajem.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 17 Lut 2016, o 22:17

jutro chciałbym jeszcze spróbować was przekonać, także Nielocie wstrzymaj się chwilę.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 18 Lut 2016, o 16:55

Przepraszam najmocniej za opóźnienie, byłem niedysponowany. W każdym razie Szachraj nadal pozostaje w grze, wszyscy możecie dalej działać, odpowiadać, kombinować.

Vest - opisz ładnie, jak utrzymujesz monetę i jak spada, potem ja opiszę rezultat ;) .
Chudy - pytanie jest serio, w sensie takie szachrajskie serio :D .
Tau - masz możliwość przed sobą.
Axis - możesz się targować, jeśli chcesz.

Gramy dalej, jest dużo do napisania, więc na razie nie ustalam końca tej sceny ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 26 Lut 2016, o 01:27

Minął tydzień, odpowiedział tylko Vest, za co go bardzo cenię :) . Macie czas do soboty, nie wiem której, wtedy odpisuję za postacie, które nie odpowiedziały, a także kończę tę scenę (uwaga spoiler!) a tym samym pierwszy Dzień. Jeśli ktokolwiek jeszcze chce coś powiedzieć, to śmiał, właściwie każdy oprócz Vesta może coś z tego wyciągnąć. Powodzenia ;)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Axis » 26 Lut 2016, o 12:43

Nie marudź, gdybyś odpisywał na PMki, to by nie było takiego zastoju...
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 28 Lut 2016, o 21:11

Kilka ogłoszeń parafialnych:
- Idziecie krótszą drogą, co oznacza, że będzie czekało Was mniej Dni.
- Tau, nadal możesz grać, jeśli zechcesz. Pisałem odpis według KP, którą napisałeś, więc to dalej Twoja postać.
- Jak już jesteśmy przy Błaźnie... Otóż nasz Błazen już nigdy nie może być tylko Błaznem czy nawet Machiavelli. Otrzymał bajśniowy tytuł, który obowiązuje wszystkich, i narrację, i postacie. Więc od teraz, jeśli będziecie kiedykolwiek coś o nim pisać, pamiętajcie o dołączeniu zwrotu Niebywały Kuglarz przy każdym określeniu :) .
- To jest koniec Dnia pierwszego, więc już nie odpisujcie. Jutro pojawi się wstęp do Dnia drugiego z nowymi zasadami i wtedy będziecie się mogli rozwodzić ;) .
- Możecie za to opisać tutaj swoje wrażenia, jeśli czujecie taką potrzebę. Przygoda jest otwarta, więc mogę wprowadzać zmiany, żeby Wam się lepiej podobało. Lepiej więc pisać, niż siedzieć cicho :) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez BE3R » 28 Lut 2016, o 21:29

Zaraz to jak teraz chcę napisać Żabobójca z Grójca to muszę dodać Niebywały kuglarz Żabobójca z Grójca?

<papug> Ujowo

Za drobną łapówką (dwa browary) mogę zrezygnować z pisania rymem :D

Ps w głosowaniu było 3 (koń, Vestibor Kot) do 2 (wiedźma, Książe) znaczy że mamy demokrację czy to tak tylko dla jaj. Nie przeszkadza mi to po prostu lubię wiedzieć.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Mistrz Ind'yk » 28 Lut 2016, o 21:45

Zaraz to jak teraz chcę napisać Żabobójca z Grójca to muszę dodać Niebywały kuglarz Żabobójca z Grójca?

Dokładnie :D .

Za drobną łapówką (dwa browary) mogę zrezygnować z pisania rymem :D


Dwa piwa... może jeszcze radlerki? Albo chcesz porządnej łapóki (od 5 browców albo wódy w górę), albo nie masz co prosić :P .

w głosowaniu było 3 (koń, Vestibor Kot) do 2 (wiedźma, Książe) znaczy że mamy demokrację czy to tak tylko dla jaj


Tak, ale dwa głosy doszły w moim poście. Niestety musiałem odpisać za dwie postacie, co zmieniło mocno wynik głosowania, bo wcześniej był całkiem inny, ale pisałem na podstawie KP i tego, co mówiliście wszyscy, więc to było głosowanie na serio i mieliście na nie wpływ. Tak naprawdę to twój ostatni post ustawił głosowanie :P . Jeszcze nie raz będziecie się spotykali z sytuacjami, w których musicie kooperować, żeby osiągnąć więcej. Osobiście muszę przyznać, że teraz mam problem, bo muszę powyrzucać jakieś dni z tej dłuższej trasy, żeby była krótsza rzeczywiście :P
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Bajśń o miłości - temat rekrutacyjny i dyskusyjny

Postprzez Renno Tresta » 28 Lut 2016, o 22:12

Sytuacja nie jest jasna, pierwszym krokiem powinno być powołanie niezależnej elfiej komisji. Osobiście o sfałszowanie wyników głosowania podejrzewam księcia, wiadomo, jak to jest z rządzącą elitą - wszechobecna korupcja, dyskryminacja istot magicznych, pańszczyzna bez litości. Jeśli teraz, wspólnymi siłami nie ukrócimy rozpasania władz, jaką krainę zostawimy dla naszych klaczek i źrebaków? Precz z koroną, do boju proletariat.
Image
Postać archiwalna:
Renno Tresta
Awatar użytkownika
Renno Tresta
Gracz
 
Posty: 575
Rejestracja: 3 Kwi 2010, o 14:30

PoprzedniaNastępna

Wróć do Archiwum sesji

cron