Content

Naboo

[Naboo] Kantyna Głębie oceanu

Image

[Naboo] Kantyna Głębie oceanu

Postprzez Genn Krade » 14 Sty 2009, o 20:14

Akcja przeniosła się z[W drodze na Naboo] Frachtowiec YT-2400 Outsider.
Ral i Berr jak gdyby nigdy nic wszedli do Cantiny, która wyglądała pięknie, lecz naszym bohaterom nie wgłowach wystroje i dekoracje musieli jak najszybciej sprzedać statek i kupić nowy. Podeszli do baru i zamówili drinki"
Rozglądaj się za kimś ciekawym- Powiedzał Ral
dawne postaci
Ral Elysar
Awatar użytkownika
Genn Krade
New One
 
Posty: 39
Rejestracja: 4 Sty 2009, o 21:46

Re: [Naboo] Cantina Głębie oceanu

Postprzez Genn Krade » 16 Sty 2009, o 23:36

Ledwo zdążył to powiedzieć i już jego wzrok przyciągnął facet siedzący w rogu lokalu. Był to ciemnowłosy mężczyzna w wieku średnim. Wyglądał na przygnębionego, lecz większa uwagę Ral'a przyciągnęły dłonie pokryte smarem:
-" Albo koleś naprawia statki, albo wskaże nam jakiegoś kupca"- Pomyślał Ral- Berr zostań tu na chwile. Mam plan, jakby co to nigdy się nie spotkaliśmy- Powiedział i ruszył pewnie w stronę samotnego faceta siedzącego w rogu"
- Witam mogę się przysiąść?- spytał:
- Jasne- powiedział krotko i chłodno- Co cię tu sprowadza nigdy wcześniej cie tu nie widziałem?
- Nie będę owijał w bawełnę. Nazywam się Winny Ory. Pomyślałem że może znasz kogoś kto chciałbym kupić mojego frachtowca YT-2400, szczerze- tutaj Ral zbliżył się do kolesia i powiedział mu na ucho- Widzisz tamtego typa koło baru? To mój pracodawca nigdy nie latał ale zna się na statkach jak mało kto i powiem Ci że nienawidzi on tego YT, ale wiesz szeleści kasa to pomyślałem że może opylę mój ukochany statek i go zadowolę to mi da jakąś podwyżkę lub coś.
- Hmm. Zadbany chociaż ten statek. Bo widzisz mam takiego no powiem że złoma YT 1300 kojarzysz?
- No jasne i?
- Zamiana? Wiem że ci się to nie bardzo opłaca, ale ostatnio przegrałem taki sam model a bylem do niego bardzo przywiązany.
- No nie wiem- Powiedział z nieprzekonaniem w głosie. Oczywiście udawał wiedząc że nawet taki szrot będzie lepszy niż kradziony statek ktorego ściga imperium- Hmm a zresztą co mi tam. Pewnie się szybko zwróci- i wyciągnął rękę w jego stronę. Facet z uśmiechem że zrobił dobry interes serdecznie uściskał dłoń
- Jestem Edson Smague znajdziecie mnie na platformie nr 12 tam stoi twój nowy statek
- Jest dość miejsca żebym wylądowal tam swoim?- Spytal Ral
- No jasne. To co lecę trochę w nim posprzątać. O 14 na platformie nr 12 może być?
- Dobra to jesteśmy umówieni tak?
- Jak najbardziej. Dobra lecę do zobaczenia Winny- Powiedział Edson wychodząc z kantyny. Ral był z siebie bardzo zadowolony, uśmiechnął się, wrócił do baru i powiedział:
- Berr załatwiłem nam statek niedługo odlecimy stąd okradniemy staruszka i będziemy bogaci- Zakomunikował z radością- Choć przygotujemy ta łajbę na wymianę- Mówiąc to wyszli z kantyny i kierowali się na kradziony frachtowiec.

Genn Krade wyszedł z kantyny
dawne postaci
Ral Elysar
Awatar użytkownika
Genn Krade
New One
 
Posty: 39
Rejestracja: 4 Sty 2009, o 21:46


Wróć do Naboo

cron