Content

Tatooine

[Tatooine] Orbita

Image

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 17 Sty 2009, o 23:35

Kiedy kapitan usłyszał o neutralizacji Mocy zamyślił się nachwilę.
- No Jack, mam nadzieję, że to nie jest jakiś z Twoich kolejnych głupich numerów. - W tym momencie Seven ściągnął noge z sierżanta i podał mu dłoń by pomóc mu wstać...
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Darth Slotharius » 17 Sty 2009, o 23:40

Derya nie wiedział co powiedzieć - Ja uczniem... uczniem sith'a - Od kilku minut czuł dziwną satysfakcję a jednak zawahał się. Spojrzał w oczy sith'a a jakiś głos w jego głowie odezwał się - Możesz być kimś wielkim... Będziesz kimś wielkim - Wciąż czuł w sobie całą masę emocji jednak wszystkie uczucia zaczęła przyćmiewać narastająca w nim ekscytacja powoli zamieniająca się w jakąś niezrozumiałą euforię. Nagle przed jego oczyma pojawił się obraz vibroostrza i wyryte na nim słowa "Przez pasję do siły" Cała nienawiść, złość i gniew jakie wcześniej dusił w sobie eksplodowały w nim nagle wyzwalając nagłą rządzę zemsty. Chciał mordować wszystko co tylko stanie mu na drodze, zemścić się na każdym swoim wrogu za sam fakt istnienia... Jeżeli to wzbierała w nim ciemna strona to chciał oddać się jej bez reszty...
- Jestem gotów oddać się całkowicie ciemnej stronie - Powiedział przyklękając na jedno kolano - Będę ci służyć wiernie mój mistrzu...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 18 Sty 2009, o 00:02

Jack otrzepał się i odpowiedział:
- Zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób wielki admirał Thrawn kontrolował lorda Joruus'a C'baoth'a? A może nie wiedziałeś, że tak się działo? Podejrzewam, że raczej to drugie... Wiec pewien były kapral opowiedział mi o tym jak stacjonował na planecie Myrkr... Zupełnie nie ciekawa planeta oprócz, żyjących tam stworzeń, które wytwarzają wokół siebie odpychający moc 'bąbel'... Problem jest tylko taki, że kapral zginął zanim zdradził mi lokalizację tej planety... - Seven spojrzał na Jacka wzrokiem oczekującym wyjaśnień - Był komendatem policji na Coruscant i jakiś łowca nagród posłał mu kulkę za pomocy snajperki...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 18 Sty 2009, o 00:45

Seven zaczął się intensywnie wpatrywać w niebieski tunel hiperprzestrzeni znajdujący się za iluminatorem, myśląc kto mógł sprzątnąć tego policjanta oraz skąd się dowiedzieć gdzie leży ta planeta. Kiedy wymyślił znów skupił się na Jacku.
- No Jack, mam dla Ciebie wspaniałe zadanie, będziesz musiał się dostać do świątyni Jedi i z ich archiwów wykraść informację gdzie leży ta planeta. A teraz chodź do kantyny i napijmy się jakiegoś alkoholu - rzucił przyjacielsko jakby zapominając, że jeszcze chwilę temu sierżant zabijał szturmowców, był po stronie Sitha i został przyprowadzony na mostek jako zdrajca Imperium...
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 18 Sty 2009, o 12:29

- " Dostać się do Świątyni Jedi " - pomyślał Jack - " I co jeszcze?! Może mam jeszcze teraz wysiąść i polecieć samemu przez tunel nadprzestrzenny... ehhh... Przynajmniej narazie mnie najwyraźniej nie powieszą za zdradę i tego tam stylu pierdoły..."
- Alkohol - powiedział na głos - to brzmi nieźle...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 18 Sty 2009, o 12:48

Kiedy kelnerka nalewała Sevenowi i Jackowi kolejną kolejkę, kapitan zapytał się sierżanta:
- Ej Jack no powiedz mi, czemu ten Sith się Tobą zainteresował? Może to że on się Tobą zainteresował mogłoby Ci pomóc w przedostaniu się do świątyni Jedi - kapitan zawiesił na chwilę głos, patrząc w szklankę z alkoholem - mogę z Tobą na tą misję polecieć żeby Cię hmmmm - tu już lekko pijany Seven szukał słowa które dobrze odda jego intencję - ubezpieczał...
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 18 Sty 2009, o 12:56

- Za przeproszeniem kapitanie... - powiedział Jack - ... ale myślę, że to ch**owa koncepcja... Ci Jedi... Oni potrafią bez żadnego problemu czytać w myślach i uczuciach... A co do zainteresowania moją osobą przez Tareusa... To już nie pierwszy raz się zdarza... - pociągnął łyk z szklanki - ... jak miałem 19 lat raz mnie dziwnie nagabywał jakiś Jedi... Ale że miałem nieźle w palniku to powiedziałem mu co myślę o nim i tej całej zafajdanej rebelii... No i wkońcu nie dowiedziałem się o co mu chodziło - zakończył z deczka pijanym uśmiechem...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 18 Sty 2009, o 13:10

- To powiedz mi, czy masz jakiś inny pomysł, żeby wykraść lokalizację tej planety? - Seven wziął duży łyk alkoholu - popatrz się Jack, skoro Jedi się Tobą zainteresowali, to może masz coś dzięki czemu mogłbyś się tam dostać? Może jesteś ten, no jak oni to mówią... no wrażliwy na Moc czy jakoś tak? Wtedy mógłbyś poudawać ucznią chętnego do szkolenia, podpierdolić koordynaty i dać mi sygnał to bym po Ciebie przyleciał tym złomem co piraci ostatnio zaparkowali nam w hangarze... Seven uśmiechnął się licząc, że tak dobry szpieg Imperium jakim był Jack napewno jakoś poprawi plan podany przez Sevena lub wymyśli nowy żeby dostać te współżędne.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 18 Sty 2009, o 13:19

- Hmmm... To może się udać... - odpowiedział zamyślony Jack - ... W sumie na szkoleniu mówili coś o tym, że Jedi można oszukać tą samą techniką co wariograf... - zamyślił się na chwilkę - ...ciekawe jest tylko to, że jeśli jestem wrażliwy na moc to dlaczego Tareus tak szybko stracił mną zainteresowanie... Dziwna sprawa... - popił troszkę z szklaneczki - ... Ale jeśli ten plan ma się udać to wszystko musi być zrobione na cacy... Tak poza tym to dokąd lecimy?... szefie...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Peter Covell » 18 Sty 2009, o 13:37

-Klęknij przede mną jako Derya... - powiedział Lord Taerus - Dobrze... Dobrze... A powstań jako mój uczeń, przed którym klękać będą Jedi... Wstań jako Darth Slotharius!

*****

Lord Taerus czuł się świetnie, gdy lądował na Tatooine - co prawda został zmuszony do ucieczki przez jakiegoś nędznego imperialnego oficera, ale żył, miał nowego ucznia i poprzysiągł sobie, że osobiście pozbawi Luka Sevena głowy... Wtedy żadna operacja i najbardziej zaawansowane droidy medyczne już mu nie pomogą...
Domyślał się, że Imperium będzie mogło wyśledzić swój prom, więc postanowił wylądować na Tatooine, gdzie mógłby zdobyć inny statek, którym bezpiecznie wróciłby na Korriban. Na razie misja na pustynnej planecie musi poczekać - niedługo na pewno zjawi się tutaj flota Imperium.
Lecieli w kierunku miasta Bestine, stolicy planety...

Darth Slotharius oraz Lord Taerus przenoszą się do: [Tatooine] Bestine
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 18 Sty 2009, o 13:45

Czemu stracił Tobą zainteresowanie? Hmmmm może dlatego, ze jest to dwulicowa szuja dla której wszelkie zasady nie istnieją? I to wobec własnych żołnierzy! - podniósł głos podirytowany Seven przypominając sobie jak Tareus odciął mu palce przy żołnierzach mimo, że nie miał do tego żadnych podstaw.
A lecimy na Bastion do naszej placówki wojskowej gdzie uzupełnimy zapasy i przebierzemy się żeby nikt się nie domyślił, że jesteśmy z Imperium. No i jeszcze jedno - rzekł Seven pijąc do dna alkohol jako przecinek w zdaniu - nie przejmuj się moja obecnością na misji, w końcu to Ty jesteś profesionalista w dziedzinie szpiegowania.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 18 Sty 2009, o 13:52

- Dwulicowa szuja ma taki negatywny wydźwięk kapitanie, wolę określenie oficer wywiadu - Jack szeroko się uśmiechnął - Ale to już tylko moje zdanie... Bastion... Dawno nie słyszałem tej nazwy... A tak poza tym to kto teraz kieruje działaniem floty? Kto jest teraz Wielkim Admirałem?
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 18 Sty 2009, o 14:09

- Spokojnie Jack, o wszystkim się zaraz dowiesz - powiedział Seven bawiąc się pustą szklanką po alkoholu.
- Uwaga! Flota wyszła właśnie z nadprzestrzni! - rozległ się komunikat na niszczycielu...
- Wreście - westchnął po cichu do siebie Seven...

Imperialna flota wyszła z nadprzestrzni w[Bastion] Imperialna baza wojskowa
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 4 Lut 2009, o 18:23

Statek przyleciał z Nar Shaddaa - [Infiltracja pałacu Hutta]

- Ech znowu tutaj - Seven westchnął do siebie na widok kuli piachu zawieszonej w próżni. - No nic według obietnicy sprzydałoby się wypuścić tych łowców nagród. - Seven odwrócił się do oficera łącznościowego - Niech 20 szturmowców czeka na mnie na poziomie więziennym, zaraz tam dojdę, - kapitan po tych słowach skierował wzrok na oficera wywiadu -a Ty Jack idziesz ze mną czy zostajesz?
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

RE: Infiltracja palacu Hutta

Postprzez Moebius » 4 Lut 2009, o 18:26

O w koncu /podaje rękę "koledze" z celi aby pomoc wstać/
- Witam . Jestem Moebius.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Jack Welles » 4 Lut 2009, o 18:27

- Czemu nie - odpowiedział Foreman wyrwany z zamyślenia - i tak nie ma tu nic do roboty. - wstał i wraz z Luk'iem udał się do windy.
- I co? - zagadał Foreman - Lecimy bezpośrednio na Myrkr, czy najpierw na Bastion?
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Rahzel Kestal » 4 Lut 2009, o 18:34

-uhm.....-warknął na Moebiusa Varan
-Jak potrzebowałem pomocy to miałeś blaster przy moich skroniach...- odwrócił się spuszczając głowę na dół
Rahzel Kestal
 

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Moebius » 4 Lut 2009, o 18:36

Kolejny
- Wtedy byliśmy po innych stronach lecz teraz jesteśmy po tej samej.
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Luk Seven » 4 Lut 2009, o 18:44

- Hmmm najpierw na Bastion, trzeba uzupełnić paliwo i zapasy oraz wziąść pozostałe dwa niszczyciele. - odrzekł Luk do Jacka.
Po dłuższej chwili obaj wojskowi doszli na poziom więzienny gdzie stało 20 szturmowców gotowych do akcji.
- Za mną - warknął Luk po czym cała gromada żołnierzy staneła przed wejściem do celi. Kapitan wpisał kod potrzebny do otwarcia celi i drzwi z sykiem uniosły się do góry ukazując dwóch rozmawiających piratów.
- Brać ich - Luk wydawał krótkie rozkazy swoim oficialnym tonem, dumnie wypinając pierś z odznaczeniem kapitana wpiętym w jego czarny mundur, wszczególności, że bardzo mało osób w tym wieku mogło się pochwalić takim stopniem. Dwóch szturmowców weszło do celi się upewnić, że więźniowie dalej mają kajdanki na rękach. Dopiero wtedy zostali wyprowadzeni z celi, gdzie przyglądał im się bacznie kapitan.
- Wyprowadzić ich do pomieszczenia ratunkowego. - odrzekł szorstko Seven, patrząc na cała scenkę...
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Tatooine] - Orbita

Postprzez Moebius » 4 Lut 2009, o 18:47

/Moebius wykorzystując chwile kontaktu wzrokowego z Lukiem powiedział/
-O ile pamiętam to byłą umowa która mówiła ze jak odbijemy więźnia to dostane 10.000 kredytów. Wiec jak będzie panie Kapitanie ??
POSTAĆ GŁÓWNA
Moebius Aeternum
POSTAĆ POBOCZNA
Heana Sundown
Awatar użytkownika
Moebius
New One
 
Posty: 274
Rejestracja: 24 Sty 2009, o 16:16
Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tatooine

cron