Content

Opowiadania

Minikonkurs oddolny: upadek

Image

Re: Minikonkurs oddolny: upadek

Postprzez Mistrz Ind'yk » 18 Kwi 2016, o 14:57

My - autorzy opowiadań - też możemy komentować? Czy mamy zostawić tę kwestię widzom?


Ależ oczywiście! ;)

To do kiedy jest termin? :roll:

Niestety nadal na wczoraj :P .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Minikonkurs oddolny: upadek

Postprzez Mistrz Ind'yk » 26 Kwi 2016, o 20:11

Czas już chyba na podsumowanie, bo komentarzy więcej się nie pojawia i nie zapowiada. Na konkurs przybyło 5 prac, wszystkie inne, wszystkie inaczej podchodzące do tematu, wszystkie napisane inaczej. I, co najważniejsze, wszystkie fajne ;) .

  • Pośród komentujących zobaczyć można silny trend, który powoduje, że pierwsze, zaszczytne, pełne fajerwerków, pięknych Twi'lekanek, kufli browarów i uśmiechów, zajmuje Renno Tresta, jako autor opowiadania bez tytułu!!! Składam serdeczne gratulacje, kawał dobrej roboty 8-) .
  • Szczególne wyróżnienie otrzymuje także Quorn, jako twórca postaci najbardziej żywej, zapadającej w pamięć i budzącej silne uczucia. Brawo Quorn, brawo Jifo Grooda! :mrgreen:
  • Wyjątkowe wyróżnienie przypada BZHYDACKowi, jako autorowi na tyle odważnemu, że wykorzystał to, co tygryski lubią najbardziej - manewr bombardowania orbitalnego. Dawno nikt tak tutaj nie zabił jakiegoś Jedi! :ugeek:
  • Niezwykłe wyróżnienie podąża w stronę Probosa, który zajął się Galaktyczną polityką w stylu Franka Millera, co zadaniem łatwym nie jest (patrz na Chudego, co nie zrozumiał :roll: ). Taką politykę da się czytać! :idea:
  • I byłem jeszcze ja i trochę Was przybiłem :evil: .

Każdy z Was dostanie ode mnie jakąś książkę, także wyślijcie mi swoje adresy e-mailowe, żebym miał jak przesłać zdjęcia. Niestety ostatnio zepsuł mi się samochód i nie mogłem tomów zabrać z domu, więc wyślę je dopiero, jak tam pojadę następnym razem. Mam nadzieję, że w połowie maja ;) .

Dodatkowo dziękuję wszystkim komentującym, którzy także przyczynili się do sukcesu naszej małej zabawy ;) . Jeśli ktokolwiek ma jakieś komentarze lub pomysły na tematy piszcie pod spodem, to tylko pierwsza runda.



Do następnego razu już niedługo! :twisted:
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Poprzednia

Wróć do Opowiadania

cron