Content

Opowiadania

[Konkurs] Skutki zdrady - Harvos

Image

[Konkurs] Skutki zdrady - Harvos

Postprzez Mistrz Gry » 20 Kwi 2010, o 00:08

Opowiadanie wysłane na konkurs "Opowieści z Mgławicy Mocy".

Tytuł: Skutki zdrady
Autor: Harvos
Ilość stron: 2

"Schowała na chwilę twarz w dłoniach, by przetrzeć ściekające jeszcze po policzkach i zostawiające za sobą ciemne smugi rozmazanego makijażu łzy. Z głębokim westchnięciem odkryła ją, poprawiając ogniście rude włosy, które zaczęły wchodzić już jej do oczu, po czym spojrzała słabym, pytającym wzrokiem na swojego gościa - który dopiero teraz wszedł do pokoju, pozwalając automatycznym drzwiom za sobą zasunąć się."

Pobierz plik

Plik zapisany jest w formacie *pdf. Do otworzenia go niezbędny jest program Adobe Acrobat Reader - można go pobrać stąd
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Re: [Konkurs] Skutki zdrady - Harvos

Postprzez David Turoug » 22 Maj 2010, o 00:56

Znalazłem trochę czasu, by poczytać Twoje opowiadanie Harvos. Przyznam szczerze, że mnie zainteresowało, tym bardziej że odnosi się do Jedi, a to właśnie ich uważam za sól Star Wars. W połączeniu z biografią Tanoy'i Shawkrie myślę, że wielu z nas chciałoby poznać albo dalszą historię upadłej Jedi albo losy Itana Urqio ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Konkurs] Skutki zdrady - Harvos

Postprzez Harvos » 22 Maj 2010, o 10:52

Dzięki. Jestem pewien, że kiedyś napiszę jakieś rozwinięcie tej akcji ;) Tylko nie wiem, czy warto nazywać Tanoyę upadłą Jedi, to ma taki negatywny wydźwięk... może po prostu Jedi, która uciekła do "cywila" :D
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь


Wróć do Opowiadania

cron