Content

Sprawy forumowe

Chętnego do questa szukam...

Image

Chętnego do questa szukam...

Postprzez Peter Covell » 22 Maj 2013, o 22:42

Temat dla tych, którzy nie mają przyja... znaczy, z kim grać - miejsce do umawiania się na fabularne spotkania i questy. Będzie czyszczony co jakiś czas, żeby nie robić zbędnego bałaganu na forum.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Nathir » 9 Cze 2013, o 15:14

Poszukuję kogoś do gry, nie koniecznie w formie teamu, choć kto wie co wymyśli MG. Łowca niewolników, z własnym statkiem i droidem...anyone?
Image
Awatar użytkownika
Nathir
Gracz
 
Posty: 71
Rejestracja: 8 Lut 2013, o 23:18

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Peter Covell » 9 Cze 2013, o 16:59

W jakim miejscu chcesz zacząć grę?
Pomijam fakt, że możesz na chama wbić do dowolnego wątku i złapać gracza jako niewolnika :D
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Peter Covell » 9 Cze 2013, o 21:00

Double-post, ale trudno.

Hutt Zordo ogłasza nabór dla najemników, którzy wyruszą zaatakować placówkę łowców niewolników na Zewnętrznych Rubieżach. Nagrodą za wykonanie zadania jest 2000 kredytów oraz niewolnicy podzieleni między biorących udział we walce + to, co uda się ewentualnie zwinąć w czasie walki.
Chętnych zapraszam do zapisów w Zordo's Den
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 15 Cze 2013, o 22:23

!!Polowanie na Potwora!!



W związku z powtarzającymi się i coraz bardziej barwnymi opowieściami o potworze grasującym na Tatooine, moja postać ogłasza rekrutację drużyny, która złapie Największego Smoka Krayt w Historii tej Piaszczystej Planety! Liczą się wszelkie umiejętności pomocne przy polowaniu, choć Hutt nie ma zamiaru zatrudniać tylko łowców zwierza wszelakiego. Dowolne doświadczenie bojowe, obsługiwanie sprzętu przydatnego przy zasadzkach, a także znajomość samych pustkowi Tatooine są również bardzo pożądane. Wszystkich śmiałków zapraszam do Zordo's Haven, gdzie w kantynie przesiaduje pracodawca. Dla kompletnie odciętych od najnowszych informacji z HoloNetu polecam pytać o Ha'h'Ahę.
Każdy chętny zostanie zatrudniony na co najmniej miesiąc poszukiwań, za który dostanie 5000 kredytów, 1/10 z góry. Po tym czasie omówione zostaną warunki przedłużenia kontraktu. W razie powodzenia, każdy śmiałek otrzyma kolejne 2000 lub równy podział spodziewanej nagrody - w zależności od tego, co będzie wyższe.
To przygoda, której każdy prawdziwy poszukiwacz przygód i wrażeń nie może przegapić. To szansa na wejście do historii. To szansa na osobiste spotkanie galaktycznej gwiazdy. To szansa na zdobycie Galaktyki w rytmie star'n'rolla!



!!Zapraszamy!!
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 20 Cze 2013, o 23:07

Szukam kogokolwiek chętnego na jakiekolwiek zlecenie od Zordo. Moja postać jest na Coru, ale w razie wu przemieszczę się gdziekolwiek. Nom.
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Peter Covell » 20 Cze 2013, o 23:10

Zaczynaj na Zordo's Haven w knajpie Zordo's Den. Można się tam zgłosić do zadania ślimaka - ataku na placówkę łowców niewolników. Transport organizowany przez Hutta. W nagrodę 2000 cr za kilka godzin pracy + podział zdobytych niewolników.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Saine Kela » 28 Cze 2013, o 19:30

To ja szukam jakiegoś zadania dla pani archeolog, w celu wdrożenia się w grę jako nowa na forum, gdyż nie bardzo się jeszcze we wszystkim orientuję. Help me :D
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 28 Cze 2013, o 19:51

Możesz lecieć z nami polować na Smoka Krayt, w legowisku takiej istoty pewnie znajdzie się sporo fajnych rzeczy do odkopania - szczegóły kilka postów wyżej ;) . W queście już uczestniczy jeden z MG (Chester), więc będziesz miała encyklopedię forumowania na wyciągnięcie ręki :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Oto'reekh » 28 Cze 2013, o 20:08

Nas na Shadaa jest trójka w trakcie questa, ale wątpię, że miesza się z jakimiś artefaktami - trzeba by Popa pytać, do tego dziwne miejsce dla pani archeolog :D
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Saine Kela » 28 Cze 2013, o 20:21

Oj nie wiem ^^" Może się na coś zdecyduje :D
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Jackson Sawyer » 29 Cze 2013, o 00:34

Zapraszamy panią archeolog na Nar Shaddaa ;P
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Jerry O'Connor » 4 Lip 2013, o 18:39

Również ja poszukuję jakiegoś zadania (oraz kompanów) dla mojej postaci. Tutaj występuje spora elastyczność, chociaż osobowość i umiejętności postaci raczej nie pozwolą mi przyłączyć się do questa, w którym od początku będzie wiadomo, iż chodzi i bieganie z bronią i strzelanie.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Nyer Chale » 18 Lip 2013, o 19:35

Szukam towarzysza, towarzyszki lub towarzyszy do wspólnej gry - w ramach dodatkowej zabawy i motywacji.

Z okazji resetu jestem bez karty i jestem bardzo otwarty na wszelkie propozycje. :(
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Nyer Chale
New One
 
Posty: 34
Rejestracja: 18 Sie 2011, o 00:09

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 18 Lip 2013, o 23:09

Najpierw może lepiej napisać KP, a potem dopiero zastanawiać się, z kim chce się grać?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Nyer Chale » 21 Lip 2013, o 03:06

Wręcz odwrotnie. Szukam kogoś do dłuższej gry i chciałbym znaleźć złoty środek dla moich oczekiwań oraz oczekiwań osoby, która się zgłosi. Grać tylko dla siebie to chyba nie dla mnie, zdążyłem się już przekonać.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Nyer Chale
New One
 
Posty: 34
Rejestracja: 18 Sie 2011, o 00:09

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 9 Wrz 2013, o 13:35

Chętnie ponownie wkręcę się w gwiezdnowojenne klimaty. Jeśli ktoś miałby ochotę popisać - niech da znać, a coś się wymyśli. Niepotrzebny jest mistrz gry, gdyż tak jak w postach pisanych z Popkiem mogę się w takowego równocześnie wcielić.
Nie będę przeważnie w stanie odpisywać codziennie (choć w przypadku krótkich postów pewnie będą wyjątki), więc jeśli komuś odpowiada taki układ i nie będzie mnie codziennie ścigał o posta - zapraszam.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Harvos » 10 Wrz 2013, o 02:16

Ponieważ kończą się wakacje, zbliża się czas bym wrócił tutaj do roboty - niczego nie obiecuję "na teraz", ale mógłbym się wkręcić w coś takiego, Kel. Gdy już wypluję z siebie KP, jeszcze we wrześniu pewnie.

Brak ścigania o posty by mi bardzo odpowiadał. :P
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Jerry O'Connor » 12 Wrz 2013, o 16:00

Alanis mi gdzieś uciekła i posta chyba nie ma zamiaru wydukać. Z tego powodu szukam nowej drużyny, skłonny byłbym też na dołączenie się do Kelana, oczywiście jeżeli byłby chętny.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 7 Paź 2013, o 21:28

Wróciłem czy ktoś oprócz Caleba chciałby jeszcze się dołączyć do miłej sesji na pirackim statku?
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Następna

Wróć do Sprawy forumowe

cron