Content

Sprawy forumowe

Chętnego do questa szukam...

Image

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 26 Paź 2013, o 17:20

BE3R napisał(a):Wróciłem czy ktoś oprócz Caleba chciałby jeszcze się dołączyć do miłej sesji na pirackim statku?


Jeżeli to jest możliwe to ja bym chciał. Bardzo mocno. Najmocniej
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Caleb Quade » 26 Paź 2013, o 21:59

Jesteś u Zordona? Jeśli nie to pojaw się tam w miarę szybko, najlepiej w kantynie. Zaaranżujemy jakoś Twoje dołączenie do mojego przetrzebionego teamu i opuszczamy wreszcie stację Hutta. Chętnie przyjmę jeszcze jedną osobę - pod warunkiem, że nie jest łowcą niewolników :P
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 2 Sty 2014, o 15:40

Zgodnie z obietnicą jestem z powrotem

Ktoś chce przywlec kuper na stację czy będę musiał ruszyć odwłok w galaktykę?

PS. Dalej szukam szefa ochrony :]
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 12 Lut 2014, o 01:23

Sprawa brzmi mniej więcej tak. A wygląda tak, że chcę wrócić do grania, mam zajawkę, ale nie chce mi się ładować w nic zobowiązującego na początek. Zresztą moja postać też niezbyt się na razie do tego nadaje. Mamy więc samotnego, rock'n'rollowego Hutta, który szuka przyjaciół i dobrej zabawy dla nich :D .

Potraktujmy to jak małego spin-offa, jedziemy postaciami na przejażdżkę bez MG (przynajmniej dopóki któryś nie pozazdrości i nie zechce nas pozabijać) i bawimy się staromgławicowy story-telling. Zapraszam wszystkich chętnych, każdy może rzucać pomysły (im bardziej szalone, tym większa szansa powodzenia) na przygodę, bo każdy będzie ją współtworzył 8-) .

Odwagi, narodzie! :twisted: (oby ktoś był wolny :roll: )
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Harvos » 2 Kwi 2014, o 01:24

No dobra, przydałby się mojemu nowemu droidowi ktoś kto wziąłby go autostopem z jakiejś planety X :P Słowem, podczepiłbym się do kogoś. Mogą nawet być imperialni, jeśli jakiemuś przyda się maszyna do polowania na bandziorów lub cokolwiek.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Vrath Ravage » 2 Kwi 2014, o 14:43

Biorąc pod uwagę, że mój Vrath stoi od dłuższego czasu, to jeżeli Caleb wypuści mnie z questa to chętnie wezmę Cię na pokład. Zabrak-psychopata i droid-zabójca. Ubaw po pachy i to za darmola.

edit. MG mnie wypuścił więc Vrath jest wolny :D
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 2 Kwi 2014, o 22:49

Harvi - jakby co, mam też wolnego Hutta, możemy się połączyć, dopóki się nie pozabijamy :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Oto'reekh » 1 Maj 2014, o 03:10

Gand jest gotowy... do czegokolwiek gotowy, ktoś chętny?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 18 Maj 2014, o 17:52

Jak ktoś ma wolną postać i się nudzi niech da znać.

Macie czas tak gdzieś do środy.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Zulrok » 19 Maj 2014, o 20:06

Zielone światełko dostałem, także wolny najemnik podjąłby się wspólnej gry z jakimiś graczami+MG. Zgłaszam się tu by znaleźć chętnych graczy do czegokolwiek i gdziekolwiek, nie wykluczam oczywiście dwóch poprzedników. Gdyby ktoś chciałby wspólnie pograć, a wiem że oprócz Chudego i Otorka są chyba od 2 do 4 wolnych postaci, to chętnie z każdym pogram. Odzywajcie się w PW, by tu nie zaśmiecać :D
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 25 Sie 2014, o 06:44

Osoby które nie posiadają jeszcze Questa a mają zaakceptowaną postać proszone są o informację w temacie najlepiej wraz z preferencjami co do typu misji. Grono MG wyłoni spośród siebie ochotnika <papug> HYHYHYHY który poprowadzi sesję :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 25 Sie 2014, o 07:15

Do naszych dwóch najnowszych użytkowniczek wysłałem w tej sprawie nawet prywatne wiadomości kilka dni temu. Jedna wiadomość odebrana, druga jeszcze nie. Odzewu póki co brak. Mam nadzieję, że prędzej niż później dziewczyny dołączą do gry.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Alinsa » 26 Sie 2014, o 15:51

Proszono mnie o informację w temacie wraz z preferencjami co do typu misji.
Zgłaszam swą wolną postać. Nie mam żadnych wymagań, ale preferuję poszukiwanie artefaktów (w tym Gwiazdy Grozy). Raczej dopiszę się do pierwszego, lepszego questa.
Image
Czy warto trollować różne fora?
- Tak, warto - jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Alinsa
Gracz
 
Posty: 9
Rejestracja: 3 Sie 2014, o 13:12
Miejscowość: Ślōnsk, Gleiwitz

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Narik Nenu » 26 Sie 2014, o 20:21

W sumie to dobry moment, żebym przestał się już czaić, dlatego też się zgłaszam.
Preferowałbym polowanie na kogoś, jakąś robotę dla najemnika albo inną chuligankę. Obecnie moja postać zdąża na Nar Shaddaa, ale w sumie mogę zrobić gdzieś przystanek albo zboczyć z kursu, jeśli sytuacja tego wymaga.
Nr GG: 12246614
Narik Nenu
Gracz
 
Posty: 21
Rejestracja: 3 Wrz 2012, o 21:38
Miejscowość: Poznań

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 10 Paź 2014, o 20:59

Dwa tygodnie temu w nie tak odległym sektorze...

- Mayday, Mayday, spadamy na niezamieszkałą planetę XB223 Powtarzam Spadamy na niezamieszkałą planetę XB22.... <skrrr>
- Dorwaliśmy ich teraz tylko wystarczy. Na sczerniałe kości imperatora co to JEST!!!
<skrrr>

Niewielki luksusowy jacht międzygwiezdny szybował w kierunku planety ciągnąc za sobą smugę dymu z płonącego lewego silnika. Ostrzelane poszycie odpadało w kontakcie z atmosferą a załoga najwidoczniej czyniła co w jej mocy aby rozbić się w jednym kawałku. W przestrzeni nad planetą unosiły się pozostałości atakującej niedawno jednostki. Pechowi piraci zdecydowanie nie dobiorą się już do żadnego łupu. Zniszczony i rozszarpany wybuchami kadłub niewielkiej kanonierki był jedynym świadkiem niedawnej walki...

- zgubiliśmy ich
- niech się pan przypnie gubernatorze, lądowanie będzie raczej bolesne.
- Pomóż mi Jack
- Damy radę, jeszcze tylko odrobinę...
- ARRRRGHHH!!


Huk i tarcie poszycia o skaliste podłoże rozdarły ciszę panującą na powierzchni planety. Jacht przełamał się na pół i rozrzucił zawartość ładowni po sporej przestrzeni po czym uderzył ponownie o ziemię i zamarł w bezruchu. Płomienie które się pojawiły niemal natychmiast zgasły a sama jednostka ponownie pogrążyła się w ciszy. Lot 25GOV zakończył się na niewielkiej łące porośniętej ubogą roślinnością.


Image


Dzień Obecny

Kantyna Zordo,


- Widzisz, prawdopodobnie Gubernator przewoził wypłatę dla całego garnizonu, - podekscytowana dżentelistota wymachiwała kończynami - Całego garnizonu masa kredytów.
- Nie możliwe, czemu miałby je przewozić osobiście, to bez sensu -
drugi z obcych był zdecydowanie bardziej sceptyczny i kręcił swoim szczurkowatym nosem - to jakaś ściema jest, nie ładował bym się w takie bajki.
- ale jest nagroda za odnalezienie gubernatora.
- To fakt, nie machaj tak tymi mackami, fakt, tyle że pewnie szuka go już cała masa szumowin, zwłaszcza że jego jacht był wyładowany nie tylko dziełami sztuki ale i innymi towarami.
- Masz na myśli przemyt?
- Macka odprowadzona znaczącym wzrokiem szczurowatego cofnęła się ostrożnie
- Taaa, można by tym napełnić niejedną ładownię, a przy okazji zgarnąć kasę za odnalezienie wraku.
- Lećmy tam lećmy -
Macki znowu zaczęły podrygiwać w ekscytacji
- i nas rozwalą, nie dzięki, nie zapuszczę się tam naszym wrakiem, lepiej opchnijmy te koordynaty komuś kto jest na tyle głupi żeby tam polecieć.
-hehe zdecydowanie przyda mu się eskorta.
- Mackowaty stwór najwyraźniej był zadowolony, zaplótł macki z radością na myśl o czekających go kredytach.

********

Założenie jest proste, potrzebna ekipa gotowa polecieć, zebrać dobra i wrócić. Ot cała filozofia misji. Będzie trochę strzelania, trochę knucia, a czasem trzeba będzie uciekać. Robota dla Przemytnika, najemnika czy obieżygwiazdowicza :) Wsumie do 5 graczy jestem w stanie przyjąć.

Wymagam dwóch rzeczy, Odpisywania raz na tydzień, (zabójcze tempo) i czytania ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Ainslie Iristov » 11 Gru 2014, o 20:56

Jestem jak pewnie widać, wprawdzie totalnie amatorsko początkującą osobą. Ale na luźne zadanie, czy wyprawę bardzo chętnie się przejdę. No ewentualnie dołączę. Co prawda, daleko mi do najemnika czy pilota, za to w programowaniu czegokolwiek postać nie ma sobie równych (oczywiście każdy ma swoje granice możliwości). Także mogę dorzucić gratis fakt, że mam spore możliwości czasowe tak więc liczę, że ktoś może akurat będzie wolny i ewentualnie nudzący się.:)
Awatar użytkownika
Ainslie Iristov
Gracz
 
Posty: 22
Rejestracja: 28 Lis 2014, o 14:32
Miejscowość: Radom

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 12 Gru 2014, o 10:03

Ja kcem questa :(

Może być imperialny (nawet byłoby miło). Może być szumowinowy.

Nie obrażę się ani o militarny, ani o w całości przegadany. Tzim może się bawić w zakładnika Rebelii lub Łowców Nagród, może polować na mocowładnych, może transportować galaktyczny scum do planety-więzienia, może robić za oficera politycznego, może być pracodawcą dla najemników, może być dowódcą niszczyciela albo pacyfistycznym dyplomatą.

Możemy sterroryzować formalnościami gubernatora planety, chodzić po galaktycznych muzeach i rekwirować eksponaty, zamykać kosmiczne audycje radiowe albo zabrać się za aktywną cenzurę Holonetu i eliminację problematycznych dla Nowego Ładu jednostek wywrotowych, również nieletnich. Możemy kogoś brutalnie przesłuchać albo delikatnie i przyjemnie przekonać go do imperialnej sprawy. Tak, i tu również nieletnich.

Najlepiej w tempie odpisów BE3Ra 8-)
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 12 Gru 2014, o 20:41

Już Ja Ci poprowadzę 8-)

<papug> Niech no sobie przypomnę kto ostatnio skończył jako kwiatek. :lol:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 22 Gru 2014, o 12:05

Już Ja Ci poprowadzę 8-)


Ponieważ innych chętnych nie znalazłem... cóż, uważam deklarację za wiążącą. :twisted:

To gdzie zaczynamy? :mrgreen:
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez BE3R » 23 Gru 2014, o 22:39

Tzim A'Utapau napisał(a):
Już Ja Ci poprowadzę 8-)


Ponieważ innych chętnych nie znalazłem... cóż, uważam deklarację za wiążącą. :twisted:

To gdzie zaczynamy? :mrgreen:


http://mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f= ... 65f#p47362

<papug> MG UNLIMITED POWER,

Uprzedzamy życzenia graczy :twisted:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy forumowe

cron