Content

Sprawy forumowe

Chętnego do questa szukam...

Image

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Ryan Dexon » 12 Sty 2015, o 16:49

Jako nowy gracz zgłaszam się for DUTY.

Obecnie postać znajduje się na Nar Shaddaa tak więc, prawdopodobnie nie byłoby problemów by go pod coś podczepić.

Jednym słowem oddam swą postać w dobre ręce MG ;)
Image
Awatar użytkownika
Ryan Dexon
Gracz
 
Posty: 72
Rejestracja: 9 Sty 2015, o 16:48

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Evette Reives » 25 Cze 2015, o 13:29

Ekhem... Raz, dwa, trzy. *puk* *puk* to działa?

Evette Reives, Łowczyni Nagród bez specjalnego zajęcia szuka przygody i zarobku. Aktualnie leci frachtowcem w nieznane więc miejsce akcji może być dowolne.
Wolałabym zacząć przygodę właśnie na frachtowcu ewentualnie w dokach, jednak mogę się dostosować :)
Jeśli sądzisz, że pieniądze nie dają szczęścia, to znaczy, że źle je wydajesz.
Image
Evette Reives
Gracz
 
Posty: 8
Rejestracja: 8 Maj 2015, o 07:07

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Ostap Bender » 25 Cze 2015, o 23:21

Zamówienie przyjęte, realizacja w toku. :)
Image
GG: 52637894
Awatar użytkownika
Ostap Bender
Gracz
 
Posty: 106
Rejestracja: 6 Paź 2014, o 10:48

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kamuro Rushi » 6 Lip 2015, o 23:45

Po długiej nieobecności i pałętaniu się po rynsztokach oraz wyjadaniu z angielskich śmietników, oto jest Kangur w całej swojej Kangurowatości. I chce powrócić do gry, czy też raczej - wreszcie wprowadzić pisarza szukającego weny do nowych powieści: imć Hana Valena.
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Rafael Rexwent » 8 Lip 2015, o 19:24

Mistrza gry szukam. Temat questu obojętny. Może być trochę strzelaniny kosmicznej i naziemnej (tylko nie Interceptory! :D), trochę gadaniny, solo lub w grupie, obojętnie. Jak coś mogę być na powierzchni własnego statku, mogę skierować swą postać do kantyny.
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Jack Welles » 21 Wrz 2015, o 09:47

Ktoś coś? :D

Link do postaci
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Alice » 23 Wrz 2015, o 22:26

Również szukam kogoś kto może poprowadzić mi postać. Ostatni post fabularny napisałam ... rok temu. Teraz wracają mi powoli chęci do pisania, więc chciałabym ponownie spróbować swoich sił. Jeśli nie znajdę chętnego MG na prowadzenie sesji, również mogę popisać z kimś w wątku bez MG. Poprosze też na priv o informacje co dzieje się z moją postacią obecnie. Pozdrawiam! :D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 24 Wrz 2015, o 15:24

Do końca tygodnia postaram się uporządkować kwestię wątków, graczy i mistrzów gry, także wtedy też najpóźniej jakoś wszystko porozdzielamy :) Przepraszam za zwłokę i dziękuję za cierpliwość :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Riley » 13 Paź 2019, o 15:12

Hejka, generalnie mam stabilny wątek i Mistrza Gry. To dużo, ale nastąpił wysyp nowych graczy. Fajnie byłoby połączyć to w event - Make suicide squad great again! Jeśli ktoś chce grać wspólnie lub szuka graczy do questa - PW.
Meticulous planning
Tenacity spanning
Decades of denial
Is simply why I'll
Be Darth undisputed
Respected, saluted
And seen for the wonder I am
Yes, my Force and ambitions are bared
Be prepared!
Awatar użytkownika
Riley
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 19 Kwi 2019, o 17:35

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Nicciterra » 30 Sie 2021, o 20:16

Idzie MM3.
Doczytałem też że idzie zupełny reset fabuły. Good, jak dla mnie. Wszystkie nieudane rzeczy pójdą w niepamięć i łatwiej będzie pisać :D

Do rzeczy. Szukam kogoś, kto chce popisać i ma smaka na jakiś kontekst SW w nowym wydaniu forum, kiedy te już zostanie udostępnione. Mogę wykreować dowolną postać pod dowolną koncepcję, oczywiście zgodnie w smak nowej fabuły. Nie chce mi się wymyślać jakże oryginalnej postaci, więc chętnie podepnę się do czyjejś drużyny i spełnię jakąś rolę (po swojemu oczywiście :P)
Wystarczą mi wskazówki, co oczekujesz/-cie, a resztę dopiszę i skonsultuję, aby było cacy.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Poprzednia

Wróć do Sprawy forumowe

cron