Content

Sprawy forumowe

Mistrza Gry szukam...

Image

Mistrza Gry szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 26 Maj 2013, o 22:11

Istnieje temat, który ułatwia znalezienie osoby do wspólnej rozgrywki, lecz brakuje tematu, w którym można zgłosić zapotrzebowanie na MG. Temat ten będzie o tyle przydatny, że po restarcie Mgławica stawia na interakcję między graczami, a nie zawsze jesteśmy w stanie na pierwszy rzut oka określić kto gra z kim i gdzie.

Od razu zaznaczam: W TYM TEMACIE WSZELKIE WPISY TYPU "Nie mam pomysłu jak poprowadzić swoją postać, potrzebuję MG" BĘDĄ USUWANE.

Proszę natomiast, by wypisać tu grupki osób grających razem, byśmy byli w stanie bez większych problemów rozdzielić te przygody między Mistrzów Gry.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Drago Iscandar » 24 Lis 2013, o 15:25

W takim razie nowo przybyły zgłasza chęć uczestniczenia w przygodnie na miarę, co najmniej wysokobudżetowego, efekciarskiego filmu z Holiłudu.

Tak rili to chętnie bym się do kogoś przyłączył (do kogoś kto ma statek), ale jeśli wszyscy są zarobieni i nie po drodze im na Nar Shaddaa to trudno, poczekam. Jeśli chodzi o konkrety (ewentualnej samotnej przygody) to na sam początek może to być po prostu kontynuacja tego na czym kończy się moja KP (zabijanie żeby zapłacić czynsz), a dar mocy i miecz świetlny możemy przełożyć na drugiego, lub nawet trzeciego questa - nie ma sprawy.
Image

Szewc zabija szewca,
bum tarara bum tarara.
Awatar użytkownika
Drago Iscandar
Gracz
 
Posty: 35
Rejestracja: 23 Lis 2013, o 23:46
Miejscowość: Kraków

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez David Turoug » 24 Lis 2013, o 15:29

Drago Iscandar napisał(a):W takim razie nowo przybyły zgłasza chęć uczestniczenia w przygodnie na miarę, co najmniej wysokobudżetowego, efekciarskiego filmu z Holiłudu.

Tak rili to chętnie bym się do kogoś przyłączył (do kogoś kto ma statek), ale jeśli wszyscy są zarobieni i nie po drodze im na Nar Shaddaa to trudno, poczekam. Jeśli chodzi o konkrety (ewentualnej samotnej przygody) to na sam początek może to być po prostu kontynuacja tego na czym kończy się moja KP (zabijanie żeby zapłacić czynsz), a dar mocy i miecz świetlny możemy przełożyć na drugiego, lub nawet trzeciego questa - nie ma sprawy.



Chyba teraz ciężko będzie o jakiegoś kompana do gry, chyba że Caleb uruchomi swoją postać poboczną. Co do questa to mogę zorganizować Ci coś na Nar Shaddaa. Coś niezbyt trudnego, ale jednak wymagającego fachowych umiejętności najemnika tudzież łowcy nagród.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Caleb Quade » 24 Lis 2013, o 16:30

Na Nar Shaada zdaje się Jerry jest. A moja postać poboczna ma już przydział :D

Wywalono stare posty, żeby nie zaśmiecały tematu.
dop. Popek
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Peter Covell » 26 Lis 2013, o 17:44

Przyjmę pod swoje skrzydła postacie bez zajęcia lub nowo powstałe poboczne. Od biedy mogą być jednoosobówki, ale preferuję grupy zorganizowane. Proponowane luźne idee, wokół których z przyjemnością zorganizuję sesję:
1. Reality Show "W Szponach Bestii" na Felucii (min 3-4 osoby, żeby to miało sens).
2. Tarizjańskie Spotkania Kulturalne z Rakghoulami.
3. Pogoń za szalonym naukowcem do Krainy Cieni na Kashyyyk.
4. Kariera Gladiatora na arenie Zordo's Haven.

Oprócz tego - to, co zwykle: mordobicia, ratowanie pięknych kobiet z kłopotów, ucieczki przed batalionem szturmowców itp.
Zapraszam do odkurzania zaakceptowanych KPków i pisania nowych. Sława jest na wyciągnięcie ręki!
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Morgofh » 11 Sty 2014, o 23:01

Nowo przybyły wyraża chęć rozpoczęcia gry i zostania wziętym pod skrzydła JAKIEGOKOLWIEK MG
Generalnie nie zamierzam chwilowo dołączać do żadnej grupy. To byłoby trochę sprzeczne z pierwotnym założeniem pustelnika- chyba, że później jeśli uda mi się dać nogę z tej jednej, wielkiej projekcji "Diuny".
Na razie preferuję grę w naturalnym środowisku swojej postaci oraz dokończenie istniejących wątków... choć jak sądzę, motyw niewyjaśnionego "nie przybycia" tatka, ukrytego statku (mogącego nie istnieć :D) oraz opuszczonej przeze mnie chałupy ,którą wypada sprzedać/oddać za grosze, kwalifikują Morgofha do dodatkowej odsiadki ;p
W każdym bądź razie będę wdzięczny jeśli ktoś mnie przygarnie.
Image

GG: 621195
Awatar użytkownika
Morgofh
Gracz
 
Posty: 33
Rejestracja: 8 Sty 2014, o 19:33
Miejscowość: Kartuzy

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Thrak Skirata » 13 Sty 2014, o 00:00

Morgofh napisał(a):Nowo przybyły wyraża chęć rozpoczęcia gry i zostania wziętym pod skrzydła JAKIEGOKOLWIEK MG
Generalnie nie zamierzam chwilowo dołączać do żadnej grupy. To byłoby trochę sprzeczne z pierwotnym założeniem pustelnika- chyba, że później jeśli uda mi się dać nogę z tej jednej, wielkiej projekcji "Diuny".
Na razie preferuję grę w naturalnym środowisku swojej postaci oraz dokończenie istniejących wątków... choć jak sądzę, motyw niewyjaśnionego "nie przybycia" tatka, ukrytego statku (mogącego nie istnieć :D) oraz opuszczonej przeze mnie chałupy ,którą wypada sprzedać/oddać za grosze, kwalifikują Morgofha do dodatkowej odsiadki ;p
W każdym bądź razie będę wdzięczny jeśli ktoś mnie przygarnie.


Jeśli chcesz mogę Ci poprowadzić krótka sesję. Jestem spokojnym pacyfistą, więc bez obaw.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Morgofh » 13 Sty 2014, o 19:54

Dzięki wielkie- Vrath już mnie przejął.
Gdyby jednak się rozmyślił, nie omieszkam napisać ;)
Image

GG: 621195
Awatar użytkownika
Morgofh
Gracz
 
Posty: 33
Rejestracja: 8 Sty 2014, o 19:33
Miejscowość: Kartuzy

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Caleb Quade » 13 Sty 2014, o 22:49

Ja z moją postacią główną i poboczną oraz Lilith poszukujemy MG. Mamy na pokładzie stado NPC - w tym 2 NPC graczy(do ubicia/ignorowania). Aktualnie lecimy w nadprzestrzeni w kierunku bliżej nieokreślonym. Opcja na przygodę:
viewtopic.php?f=178&t=1995#p41918
Można ruszyć ten wątek zapoczątkowany przez Chudego. Ktoś coś? Jestem otwarty na inne propozycje ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Vella Noth » 14 Lut 2014, o 16:38

Ko mnie przygarnie? A mianowicie, szukam kogoś kto poprowadzi mi sesje. Jaki typ? Cóż, dla mnie w sumie to obojętne, dam się wykazać jakiemuś MG. Najlepiej jeśli wywodziłoby się to z jej pracą. Dobra, co do reszty to jak coś na PW.
Image
Awatar użytkownika
Vella Noth
Gracz
 
Posty: 9
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 12:57

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 14 Lut 2014, o 17:01

Najlepiej zacznij od posta gdzieś na Coruscant. Może być to klub nocny w którym pracuje, gdyż ułatwi to wprowadzenie postaci pobocznych. W sumie skoro jest naprawdę dobra, może być to słynne (na Mgławicy) Beebleberry. viewtopic.php?f=169&t=2020
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 27 Lut 2014, o 22:41

Zanim dołączy Indyk może minąć miesiąc, więc już teraz szukam GMa, który zechciałby wziąć pod skrzydła skromnego polityka z Utapau. Może być quest wg inwencji Mistrza, może być realizacja planów i ambicji postaci - w drugim wypadku chętnie się podzielę, jakie zamierzenia ma Tzim, może da to inspirację.

Grunt, by się działo. Niestety żadne zlecenia Zordona czy motywy zarobkowe/awanturnicze/typowo przygodowe nie wchodzą w grę. Chętnie dyplomacja, inkwizytorowanie, gierki imperialne lub budowa Gwiazdy Śmierci.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Oto'reekh » 28 Lut 2014, o 00:16

Chcesz Ganda za pilota? :D
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 28 Lut 2014, o 00:29

Pilota mamy NPC, ale zawsze możemy go zastąpić ("zawiodłeś mnie po raz ostatni, pilocie"). Pewnie, że chcę. Nawet jeśli będzie latał po pijaku :D
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Vrath Ravage » 28 Lut 2014, o 15:58

Widzę, że nikt się nie zgłosił,więc ja mogę Cię wziąć. Napisz mi na PM Twoje zamiary wobec postaci. :)

Ps. I tak jestem lepszy w bilard :D
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Jack Welles » 28 Lut 2014, o 16:47

A mi się zgubił mistrz gry - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie:

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Vrath Ravage » 28 Lut 2014, o 16:55

Od Popa miały przyjść wytyczne. Co najmniej dwa razy ja poruszałem tą sprawę, a też inni pisali.

Z tego co wiem, Peter wraca 3 marca ( zobaczymy ) i wtedy sprawa się rozwiąże.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Kelan Navarr » 28 Lut 2014, o 16:59

Oficjalnie wątek od Popka przejąłem. Niestety do tej pory nie wysłał mi swojej rozpiski i wytycznych co do dalszego ciągu historii. Skoro coś konkretnego było zaplanowane, chciałbym się tego choć w jakimś stopniu trzymać i nie odwracać nagle całości o 180 stopni. Gdy tylko otrzymam rozpiskę - pojawi się odpis.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Jack Welles » 28 Lut 2014, o 17:26

To ten - w skrócie mogę napisać do czego dążyliśmy - mój Jack miał zostać nowym Impem i mieliśmy rozpocząć budowę nowej Gwiazdy Śmierci oraz wzmocnienie floty służby celnej bo jakieś kubły bawią się w piractwo :D

P.S. To prawda.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 1 Mar 2014, o 21:23

Ps. I tak jestem lepszy w bilard


To oznacza wojnę :evil:

Widzę, że nikt się nie zgłosił,więc ja mogę Cię wziąć. Napisz mi na PM Twoje zamiary wobec postaci.


aye aye ;)
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Następna

Wróć do Sprawy forumowe

cron