Content

Sprawy forumowe

Mistrza Gry szukam...

Image

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Opliko » 27 Wrz 2019, o 19:31

Raczej w tym roku (szkolnym) będę miał więcej czasu na odpisywanie, więc chyba pora spróbować wznowić wątek mojej postaci :)

Wątek Opliko zatrzymał się gdy ten odleciał na Ord Mantell by zacząć poszukiwania zdrajców na najwyższych szczeblach Imperium. Szukam więc kogoś kto byłby chętny go jakoś wznowić.

A jeśli okaże się, że dalej mam trochę czasu i weny twórczej to może nawet spróbuję wrócić do mistrzowania :)
Image
Ilość eksplozji przetrwanych przez postać:
Ilość przetrwanych rzutów o ścianę:
Ilość zdrad:
Discord: opliko#3114
Awatar użytkownika
Opliko
Gracz
 
Posty: 265
Rejestracja: 22 Cze 2016, o 13:59

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Trouble » 8 Paź 2019, o 20:29

Podbijam.

Po ucieczce z Tatooine z wesołą gromadką, Trouble została bez prowadzącego MG, kumpli, okrętu, no, generalnie wszystkiego. Byłbym chętny na jakieś domknięcie wątków w ten czy inny sposób. Od śmierci postaci po odzyskanie okrętu lub co MG uzna za interesujące w rozwój postaci wybuchowej dziewczyny po przejściach. Generalnie wyobrażam to sobie raczej jako taką jednostrzałówkę, choć jeśli wątek by się jakoś ładnie skleił, to można by kontynuować zabawę...

(Odcinanie kończyn, najlepiej cudzych, wybuchy lub rozterki moralne ciążące na sumieniu dziewczyny mile widziane.)
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Wyrazy sympatii od forumowego kupotocza - Quorn Image
Awatar użytkownika
Trouble
Gracz
 
Posty: 276
Rejestracja: 23 Wrz 2018, o 15:48

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Quinlan Rasjuall » 11 Gru 2019, o 12:14

Wykonując misję wywiadowczą Quinlan działa aktualnie na Hutta, planując podsłuchać rozmowę kilku grubszych ryb i zdobyć tym samym informacje dla swoich przełożonych. W międzyczasie też wywalił grube tysiące kredytów na remont swojego statku, który powinien zakończyć się za 10 dni :).
Wymagania - przynajmniej 2-3 posty na tydzień od MG (1 na tydzień to już wolę odegrać na żywo/online tą sytuację/sesję zagrać 4h :) ).
"Ci których oczy są ślepe widzą nieraz więcej, niż ci którzy wzrok posiadają"
Dharkosis, Lord Sith, Miraluka
Awatar użytkownika
Quinlan Rasjuall
Gracz
 
Posty: 183
Rejestracja: 26 Sie 2017, o 21:45
Miejscowość: Busko-Zdrój

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Nicciterra » 13 Gru 2019, o 10:21

A ja Ci drogi Quinlanie powiem tak.
Będziesz miał ode mnie odpis na tydzień ;)

W lepszych okresach częściej, w gorszych... nie mówmy o gorszych :dddfff
Nie jestem idealny, ale z czasem może się przełamiesz <3 lub znajdzie się ktoś kto dorówna Ci zapału. A póki co, witaj ponownie :twisted:
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Elena Fox » 28 Gru 2019, o 04:37

narażę się na warna (zapewne),
zaraz po akceptacji będę potrzebować ładnego startu, może być w grupie, może być luźne solo, celem będzie ucieczka z rodzinnego Taris, czy to za zleceniem czy to z przypadku, potem, się zobaczy, może uda się El zainteresować czymkolwiek. Nie mniej jednak szukam MG gdy już dostanę akceptację na moją jakże nudną i niezbyt interesującą postać, która ma (może) szansę startować tutaj.
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez BZHYDACK » 28 Gru 2019, o 04:55

Trochę się spóźniłeś, wszyscy co byli na Taris już stamtąd zwiali. Lub są martwi.
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz
 
Posty: 320
Rejestracja: 18 Sty 2016, o 12:29

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Elena Fox » 28 Gru 2019, o 07:47

Ostatni wpis w kalendarium dotyczący Taris to 69ABY nt epidemii i gangów, założyłem (najwidoczniej błędnie) że ktoś nadal żyje na tej planecie :)
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 6 Lut 2020, o 00:19

Popisałbym sobie w ślimaczym tempie, więc... leniwego mistrza gry szukam. :D

Ostatnio Jon Antilles kręcił rebelię. Jeżeli nadal żyje, to może spróbować ponownie.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Oris Vendar » 15 Lut 2020, o 14:53

Niestety mój poprzedni prowadzący zgłosił nieobecność na czas nieokreślony.

Tak więc poszukuje jakiegoś miłego MG, który pochwyci Orisa w swoje niezwykle twarde i zakrwawione łapki. :D
Image
Awatar użytkownika
Oris Vendar
Gracz
 
Posty: 15
Rejestracja: 19 Sie 2019, o 18:35

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez David Turoug » 15 Lut 2020, o 15:32

Oris Vendar napisał(a):Niestety mój poprzedni prowadzący zgłosił nieobecność na czas nieokreślony.

Tak więc poszukuje jakiegoś miłego MG, który pochwyci Orisa w swoje niezwykle twarde i zakrwawione łapki. :D



Do czasu powrotu Twojego nominalnego MG, mogę zorganizować Ci jakiś quest. Pytanie czy Twoja postać jest na Sluis Van, jakiejś stacji czy możemy zacząć w wybranym przeze mnie punkcie Zewnętrznych Rubieży. Wszelkie oczekiwania chętnie przeczytam w prywatnej wiadomości.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Trouble » 12 Mar 2020, o 12:36

Mistrz Gry poszukiwany dla niesfornej Trouble, jej nietuzinkowego poczucia humoru, zadziorności i pecha, który się za nią i przez nią ciągnie. Aktualnie jest tutaj -> http://mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f= ... cff4a1359b
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Wyrazy sympatii od forumowego kupotocza - Quorn Image
Awatar użytkownika
Trouble
Gracz
 
Posty: 276
Rejestracja: 23 Wrz 2018, o 15:48

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez David Turoug » 12 Mar 2020, o 14:28

Trouble napisał(a):Mistrz Gry poszukiwany dla niesfornej Trouble, jej nietuzinkowego poczucia humoru, zadziorności i pecha, który się za nią i przez nią ciągnie. Aktualnie jest tutaj -> viewtopic.php?f=227&t=3374


Stresc mi na pm, co tam robisz i jak to się ma do tych wydarzeń jak Twoja postać grala ze Stardustem
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez BZHYDACK » 13 Mar 2020, o 12:29

Bardzo byłbym rad, gdyby znalazł się ktoś kto mi poprowadzi przygodę, zważywszy na to, że mój Mistrz zaginął.
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz
 
Posty: 320
Rejestracja: 18 Sty 2016, o 12:29

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Vestibor Rothal » 13 Mar 2020, o 12:55

Również byłoby super znależć mistrza, biorąc pod uwagę ilość czasu jaki teraz mam.
Utknąłem w czarnej dziurze (prawie dosłownie) o tu viewtopic.php?f=229&t=3347 ; a szkoda bo bardzo fajnie się pisało.
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 150
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Astad Bat'rai » 13 Sie 2020, o 20:31

Obecnie BE3R ma status... hmm, zaginionego w akcji, toteż poprosiłbym o rozważenie mistrzowania dla mojego Mando.
W najbliższym okresie jestem w stanie odpisywać naprawdę często i nieco boli mnie zastój.
Image

Mhi draar baati meg'parjii se
Kote lo'shebs'ul narit
Awatar użytkownika
Astad Bat'rai
Gracz
 
Posty: 73
Rejestracja: 6 Lip 2018, o 11:50

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Lilith Blindshoter » 17 Sie 2020, o 18:25

Nie tylko Ciebie. Ja też nie miała bym nic przeciwko znalezieniu zastępstwa za mojego MG. Przy czym jeśli idzie o odpisy to przyznam, że bywam nieregularna, ze względu na to jak wygląda moja praca. Są tygodnie gdy mogłabym odpisywać co dziennie (jak choćby pierwsze 3 tygodnie lock downu), a są takie momenty gdy mam nawał pracy i wtedy znikam nawet na kilka tygodni.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 334
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Zaahr Dromrahk » 25 Sie 2020, o 13:12

Tak organizacyjnie piszę: wziąłem Astada, już się dogadaliśmy w zeszłym tygodniu. Lillith, niestety póki co nie mam wolnych slotów. Jak wytrwasz to w połowie września po okresie urlopowym (nie dla mnie) bym mógł przygarnąć jeszcze jednego gracza.
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Lilith Blindshoter » 1 Wrz 2020, o 02:08

Poczekam :) Cieszę się, że ktoś się zaopiekuje moją wesołą gromadką.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 334
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Gveir » 11 Gru 2020, o 22:43

Poproszę o zmianę MG.
Awatar użytkownika
Gveir
Gracz
 
Posty: 121
Rejestracja: 7 Kwi 2018, o 14:10

Re: Mistrza Gry szukam...

Postprzez Trouble » 19 Gru 2020, o 17:56

Wziuuuu! Trouble is back i jest gotowa do robienia zamieszania. Mistrza Gry szukam do kontynuowania wątku, rozpoczęcia nowego lub zrobienia jakiego epilogu tego co się wydarzyło/lub nie i dalszego grania. Jeśli jesteś chętny, to ostrzegam, Trouble niszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze, łącznie ze sobą, towarzyszami podróży, wrogami i planami MG! Polecam, zabawa będzie przednia <3
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Wyrazy sympatii od forumowego kupotocza - Quorn Image
Awatar użytkownika
Trouble
Gracz
 
Posty: 276
Rejestracja: 23 Wrz 2018, o 15:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy forumowe

cron