Content

Sprawy forumowe

Mgławica Mocy - Historia graficzna

Image

Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Kelan Navarr » 25 Gru 2014, o 16:42

Wreszcie jest! Kompletna i uzupełniona o wszystkie zmiany wizualne jakie miały miejsce na Mgławicy Mocy od jej powstania. Zapraszam na nostalgiczną podróż wizualną przez wszystkie lata istnienia mgławicy.

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez David Turoug » 25 Gru 2014, o 16:47

Mega sprawa. Wykonałeś Kelan, grandę, wielką robotę! :D Można śmiało powiedzieć, że w środowisku PBFowym Mgławica ma (miała) najlepsze headery!
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Alice » 25 Gru 2014, o 21:58

Wow, nawet znalazłam grafikę mojej pierwszej postaci :) Spogladajac na obrazek doświadczyłam podróży sentymentalnej od początku swojej bytności na forum :) Szkoda tylko, że teraz nie gram tak aktywnie jak kiedyś.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Ostap Bender » 25 Gru 2014, o 22:06

Jako jednemu z nowszych użytkowników dość trudno mi doświadczyć nostalgicznej podróży, ale liczba przemian i tak jest imponująca. :) Wybieram motyw z 11.IX.2011 jako mojego osobistego faworyta.
Image
GG: 52637894
Awatar użytkownika
Ostap Bender
Gracz
 
Posty: 106
Rejestracja: 6 Paź 2014, o 10:48

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Thrak Skirata » 25 Gru 2014, o 22:12

Świetna robota Kelan. Zawsze Mgławica miała świetną grafikę i chylimy czoła przed kunsztem.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez David Turoug » 25 Gru 2014, o 22:44

Moim faworytem jest Tydzień z Łowcami, z dnia 23.VIII.2010. Klimatyczne twarze Bounty Hunterów i ten przełamujący, piaskowy kolor w tle.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Alice » 26 Gru 2014, o 00:14

Co do mnie to najbardziej podobała mi się (nie, nie szata graficzna z moja postacią :D) a look związany z czwartą rocznicą istnienia Mgławicy i atakiem Imperium na Coruscant. Pamiętam ten zryw towarzyszacy temu wydarzeniu i liczne posty w tamtym okresie :)
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Mistrz Ind'yk » 26 Gru 2014, o 12:13

Imperiale z 2011 <3. Z nimi żem zaczynał, inaczej MM już dla mnie nie wyglądała :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez BE3R » 26 Gru 2014, o 12:24

Jasny wniosek z obrazka wynika.

Kel się opierdziela od września 2012 :D

<Papug> Draw! you lazy frog <hush>
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Kelan Navarr » 5 Sty 2015, o 17:32

Zaktualizowano główny header. Mam nadzieję, że nowy wygląd się podoba i będzie świadkiem intensywnej i dobrej rozgrywki na Mgławicy. Historię uzupełnię o obecną grafikę w momencie kolejnej zmiany.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez David Turoug » 5 Sty 2015, o 18:34

Kelan, moją opinię już znasz. Naprawdę świetny header! TIE był bardzo dobry, ale dwa lata to wystarczająco dużo :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Caleb Quade » 8 Sty 2015, o 22:26

Fajnie, że pojawił się Rebeliancki motyw pod postacią X-skrzydłowca :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Kelan Navarr » 29 Wrz 2018, o 12:55

Jeśli nie przy okazji dziesiątego jubileuszu, to kiedy?

W pierwszym poście przedstawiam kompletną, dziesięcioletnią historię wizualną Mgławicy Mocy.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez David Turoug » 29 Wrz 2018, o 13:25

Co raz ciężej wybrać faworyta, jeżeli chodzi o headery naszego forum :D Standardowo w gronie moich ulubionych jest "Tydzień z Łowcami Nagród" z 23 sierpnia 2010 (sic to już ponad 8 lat, a wciąż jestem zafascynowany tym headerem), podoba mi się też wersja świąteczna ze szturmowcem z 2012 r, świetny jest ten z X-Wingiami nad planetą z 15 czerwca 2015 i jego następca "Tydzień z Rebelią" (kto wie czy nie faworyt całego zamieszania)...
Niestety problem jest taki, że wybrać ten jeden naj, naj, naj graniczy z cudem, gdyż Kelan ściga się tylko sam ze sobą jeżeli chodzi o jakość grafiki czołowej. Hmm, może by tak kiedyś zrobić konkurs/zabawę na najlepszy header wykonany przez Kelana? Albo w formie ankiety albo w postaci takiej jak kiedyś robiliśmy eventy na najlepszą postać.
Podsumowując świetna robota Kelan! Może kiedyś udałoby się wydać taki graficzny atlas Mglawicy Mocy z Twoimi dziełami! A Wam który najbardziej przypadł do gustu?
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Kelan Navarr » 29 Wrz 2018, o 14:20

Mojej pracy w większości grafik nie ma zbyt wiele. Największym problemem jest znalezienie odpowiedniej i poukładanie logotypu itd, żeby wszystko było na odpowiednim miejscu. Są wyjątki, jak choćby grafika świąteczna, gdzie poskładałem ją sam, headery jubileuszowe, gdzie trzeba wpasować cyferki, czy dawne grafiki eventowe (jak choćby Mgławica Mroku, która jest moim tworem).
Ogólnie zabawa z głosowaniem na ulubiony header jest fajnym pomysłem - przynajmniej będę wiedział które klimaty bardziej graczom pasują, a które mniej :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Mgławica Mocy - Historia graficzna

Postprzez Fenn Mereel » 30 Wrz 2018, o 15:33

Łezka się w oku zakręciła. Fajnie jest być częścią (z przerwami) forum, które działa od tylu lat i od tylu lat dostarcza graczom ciekawych historii oraz zabawy.
Pomyśleć, że rejestrowałem się na Mgławicy mając czternaście lat... Czas leci szybciusieńko. Zacytujmy więc Paragraf 22:
“Do you know how long a year takes when it’s going away?” Dunbar asked Clevinger.
“This long.” He snapped his fingers. “A second ago you were stepping into college with your lungs full of fresh air. Today you’re an old man.”


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MGŁAWICO


Edit: Najbardziej podoba mi się ten z ósmej rocznicy. Najwięcej wspomnień mam za to z odliczaniem, doskonale pamiętam jaki byłem podjarany ^^
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa


Wróć do Sprawy forumowe

cron