Content

Karty odrzucone

Geralt z Kashyyyk

Geralt z Kashyyyk

Postprzez Geralt_z_Kashyyyk » 3 Sty 2014, o 01:39

1. Nazwa postaci: Geralt z Kashyyyk

2. Rasa: Anomid

3. Profesja: Zawodowy hazardzista: specjalista gry w sabaka.

4. Data i miejsce urodzenia: 50 ABY mała wioska na Kashyyyk

5. Usposobienie: Walczy tylko jak naprawdę musi, ale kiedy to robi idzie na całość, często demolując przy tym otoczenie. Małomówny przynajmniej do pewnej dawki alkoholu we krwi.

6. Wygląd: Napakowany Anomid. Ma mechaniczną lewą rękę z sześcioma palcami (aby nie różniła się od prawej). Chodzi w białych szatach i ma srebrny aparat głosu.

7. Umiejętności: Biega długodystansowo, ale nie jest zbyt dobrym sprinterem. Walka mieczem (ze świetlnym też by sobie poradził) i nożem. Pilotuje ścigacze i śmigacze ale nie radzi sobie z statkami. Posługuję się basiciem, mandaliorańskim i shyriiwooka (dzięki specjalnemu aparatowi głosu, który sam przerobił) . Mistrzowska gra w sabaka.

8. Ekwipunek:
-blaster DC-15s
-ukryty blaster w mechanicznej ręce podobnie jak u droida typu B2
-aparat głosu
-5 tysięcy kredytów
-zestaw kart do gry w sabaka
-dwa wibroostrza
9. Posiadany dobytek/majątek:
-mały dom z dużym hangarem na pojazdy na planecie Yablari.
-mnóstwo kredytów na różnych kontach.
-2 ścigacze 2 śmigacze i 1 x-wing (sam nie wie po co bo nie potrafi pilotować, ale wygrał więc ma)

10. Historia:
Jego historia zaczęła się zanim jeszcze się narodził. Kiedy jego rodzice udali się w podróż poślubną. Na statek napadli wówczas piraci. Małżeństwo skryło się w kapsule ratunkowej, jednak ta nie do końca była sprawna i rozbili się na Kashyyyk. Rozbitków znaleźli Wookie z pobliskiej wioski kilka dni później narodził się mały Amonid któremu nadano imię Geralt. Nie mieli szans wydostać się z Kaashyk, w wiosce nikt nie posiadał pojazdu, a i podróżni rzadko tu bywali. A pobliskie złoża żelaza zakłócały jakąkolwiek łączność. Geralt dorastał wśród Wookie przez 16 lat dzięki temu stał się najsilniejszym Amonidem w galaktyce. Jako dziecko lubił słuchać legend i mitów o Jedi i Sithów i chociaż w nie wierzył, to marzył o własnym mieczu świetlnym. W wieku 13 lat przerobił aparat głosu wraz ze swoim przyjacielem Agromem, aby mógł porozmawiać z nim w shyriiwooka. 3 lata później pokłócił się z rodzicami. Nadarzyła się w końcu możliwość opuszczenia wioski, powrócił do niej na krótko stary mieszkaniec, aby odwiedzić po latach rodzinne strony. Geralt chciał skorzystać z okazji i wyrwać się z wioski, ale rodzice postanowili zostać. Wybiegł wściekły z domu i biegł tak przez 3 godziny, w końcu się zatrzymał usiadł pod drzewem. Spojrzał w stronę wioski zobaczył kłęby dymu ruszył w drogę powrotną, jednak po paru minutach upadł z wycieńczenia i krzyknął ze wciekłości i zemdlał. Obudził się po kilku godzinach i zobaczył twarz Agroma.
-W końcu się obudziłeś- zawarczał
-Ta. Co się stało?
-Napadli na nas, grupa bogatych ludzi postanowiła się zabawić i zapolować na Wookie, wybrali naszą wioskę bo była mała na uboczu, bezbronna. Zabili wszystkich uratowałem się tylko ja i on- wtedy Geralt dostrzegł że jest na pojeździe i że steruje nim owy Wookie który powrócił do wioski.
-Masz szczęście, usłyszeliśmy twój krzyk.
Geralt pogrążył się w smutku, zdał sobie sprawę, że już nigdy nie spotka rodziców, a ostatnią rozmowę wykrzyczeli do siebie (Geralt nigdy nie opanował migowego języka Anomidów). Zapłakał.

Dotarli do dużej osady która prowadziła handel z innymi układami.
-Muszę opuścić Kashyyyk- warknął do Agroma- na zawsze.
Uścisnęli się wzajemnie i odeszli każdy w swoją stronę. Agrom do najbliższej kantyny a Geralt na lądowisko, aby się zatrudnić na jakimkolwiek statku i opuścić planetę. Podszedł do kapitana statku, który akurat kończył załadunek.
-Pan jest tu kapitanem? -spytał
-Tak, a kto pyta?
-Ja.
-Co za ja masz jakieś imię?
-Geralt.
-Geralt ...?
-Hmmm Geralt z Kashyyyk.
-Tak poprostu?
-Tak.
-Ja jestem kapitan Jack Kenway. Czegóż chcesz ode mnie?
-Chcę się wyrwać z tej planety. Nie mam pieniędzy, ale mogę przydać się w załodze.- Jack zmierzył go wzrokiem. I zastanawiał się. Poczym rzekł
-Wyglądasz na silnego, jak na Anomida. Potrafisz się bić.
-Wychowywałem się wśród Wookie od urodzenia, więc chyba tak.
-Ha ha ha- zaśmiał się Jack- ok wezmę cię na próbę ale uważaj będę miał na Ciebie oko jak wywiniesz jakiś numer to Cię zastrzelę rozumiesz.
-Tak proszę pana.

Do lecieli na Nar Shadda. Tam Geralt opuścił załogę statku. W kantynie wdał się w bójkę z łowcą nagród za co trafił do paki. I statek odleciał bez niego. Jednak łowca z którym się bił dostrzegł jego talent i wziął pod skrzydła. Przez dwa lata uczył się posługiwania bronią, pilotowania pojazdów na ziemnych i gry w sabaka. Na jednym ze zleceń jakiś trafili na człowieka który posługiwał się mieczem świetlnym. Kiedy Geralt to zobaczył totalnie go zamurowało, zdekoncentrował się i ów mężczyzna wykorzystał w tym swoją szanse i odciął mu lewą rękę w tuż za łokciem. Było to jedyne zlecenie którego nie wykonał. Kiedy wrócili na Nar Shadda zbudowali wraz z złotą rączką (tak nazywali speca od gadżetów dla łowców) specjalną protezę reki z ukrytym blasterem.
-Szkoda, że nie odciął mi całej ręki w ramieniu mógłbym mieć schowek na miecz świetlny.
-Zabawny jesteś a poco ci on, skoro nie masz miecza?
-Zdobędę, zobaczysz. I wtedy utnę sobie całą rękę aby mieć schowek.
-Nie jesteś normalny, wiesz?
-Jestem Anomidem wychowanym Wookie, tak wiem.- uśmiechnął się poszedł do siebie.

Przez następne dwa lata latał po galaktyce, w poszukiwaniu miecza świetlnego, dorobił się majątku na grze w sabaka, wygrał też kilka wyścigów ścigaczy, a kilka przegrał, osiadł na rodzinnej planecie swojego gatunku kupił mały domek z hangarem. Raz wygrał nawet X-winga po czym stwierdził "I co teraz kurwa z nim zrobię". I tak czas zleciał do 70 ABY. Nie odnalazł miecza za to ma fajne zabawki w hangarze. A jego historia dopiero się zaczyna.


11. Inne
Nie jest wrażliwy na moc.
Awatar użytkownika
Geralt_z_Kashyyyk
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 3 Sty 2014, o 01:33

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Peter Covell » 3 Sty 2014, o 12:51

Przyznać się kto trolluje.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Geralt_z_Kashyyyk » 3 Sty 2014, o 17:13

Ja na pewno nie. Czemu uważasz, że to troll?
Awatar użytkownika
Geralt_z_Kashyyyk
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 3 Sty 2014, o 01:33

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Vrath Ravage » 3 Sty 2014, o 17:21

Bo jesteś o wiele bardziej uzdolniony od nas, a blask Twojej postaci wręcz nas spala xD

Brawo za Geralta z Kashyyyk.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez BE3R » 3 Sty 2014, o 19:01

Siema Indyk, tudzież naśladowco.

<papug> ponoć u chińczyków naśladownictwo jest najwyższą formą pochlebstwa.

A że wychodzi jak wychodzi cóż..

kciuk w dół.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Geralt_z_Kashyyyk » 3 Sty 2014, o 19:43

Nie wiem czy jestem bardziej uzdolniony od was bo czytałem tylko jedną kartę z ciekawości jakie są tu standarty, wybrałem najnowszą zaakceptowaną czyli bakłażan Skywalker (nazwa mnie urzekła), ale dzięki. A co do indyka to nie czaje o co kaman.:/
Awatar użytkownika
Geralt_z_Kashyyyk
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 3 Sty 2014, o 01:33

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Nathir » 3 Sty 2014, o 19:47

Do lecieli
Też bym chciał kiedyś się udać do lecieli. Ciekawe jak tam jest?
Image
Awatar użytkownika
Nathir
Gracz
 
Posty: 71
Rejestracja: 8 Lut 2013, o 23:18

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Jack Welles » 3 Sty 2014, o 21:00

Proponuję porównać IP :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Mistrz Ind'yk » 4 Sty 2014, o 14:33

Ej ej, spierdzielać ode mnie, nie mam z tym nic wspólnego, przecież to nie ma za grosz stylu - ja bym nie zżynał :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Thrak Skirata » 4 Sty 2014, o 21:14

Jack Welles napisał(a):Proponuję porównać IP :D


Proponuje powołać komisję śledczą. Ta KP jest napisana na serio.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Geralt_z_Kashyyyk » 4 Sty 2014, o 23:45

Serio?? Tak rzadko dostajecie kp, że się takie zamieszanie zrobiło? :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Geralt_z_Kashyyyk
New One
 
Posty: 4
Rejestracja: 3 Sty 2014, o 01:33

Re: Geralt z Kashyyyk

Postprzez Peter Covell » 4 Sty 2014, o 23:48

Tak rzadko trafiają się ludzie o poziomie IQ kalarepy.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem


Wróć do Karty odrzucone

cron