Content

Karty odrzucone

Vac Skee Navik

Vac Skee Navik

Postprzez Wac Skee Navik » 23 Lut 2014, o 11:38

1. Nazwa postaci: Vac Skee Navik

2. Rasa: Rodianin

3. Profesja: Spec od Techniki

4. Data i miejsce urodzenia: 40 Aby Rodia

5. Usposobienie: Va Skee Navik, jest jednym ze spokojniejszych przedstawicieli swojej awanturniczej rasy. Interesują go wszelkie technologiczne ciekawostki i bajery. Sporą część swojego, życia spędził na grzebaniu w silnikach, blasterach czy na hakerstwie. Chociaż, sam nie uważa się za jednostkę wybitną, gardzi wszelkimi przejawami głupoty i barbarzyństwa (co powoduje kpiny, przez fakt swojego pochodzenia). Lubi strzelać i walczyć wręcz, jednak nie mordować, gdyż tego się paranoicznie boi. Bardzo lubi towarzystwo droidów i Jaw.

6. Wygląd: Vac Skee Navik jest jednym z tych wyjątkowych, bo niebiesko-skórych Rodian. Jednak pomijając kolor skóry, nie wyróżnia się on zbytnio czym Kolwiek

7. Umiejętności:

Recykling- Vac żyjąc na Tatooine nauczył się przerabiać i wykorzystywać złom.

Technika- Vac od małego posiadał, ogromną smykałkę do wszelkich urządzeń i maszyn. Więc nic w tym dziwnego, że jest mistrzem w naprawianiu, demontażu, budowaniu i ulepszaniu wszelkich maszyn. Zaczynając od prostych urządzeń na statkach kończąc.

Hakerstwo- Rodianin posiadał nie raz, towar kradziony i zabezpieczony wszelkimi informacjami, więc musiał wyszkolić się w tej umiejętności.

Pilotaż- Vac lubi pilotować różne pojazdzy i wcale nie idzie mu to źle.

Karabiny Laserowe- Umie strzelać, jednak dla bezpieczeństwa innych lepiej, by nie strzelał.

Broń do Walki Wręcz- O tym to się umie dopiero posługiwać, jest szybki i zręczny, szkoda jednak, że nie lubi zabijać tylko pojedynkować się.

Tropienie- Bycie Rodianinem zobowiązuje, Vac potrafi doskonale tropić.

8. Ekwipunek:









9. Posiadany dobytek/majątek:





10. Historia:





11. Inne



(Karta jest w trakcie pracy, powinna zostać dokończona do następnej niedzieli)
Awatar użytkownika
Wac Skee Navik
New One
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 Lut 2014, o 21:57

Re: Vac Skee Navik

Postprzez Kelan Navarr » 23 Lut 2014, o 12:14

Skoro zakładasz tu temat, znaczy że Karta gotowa jest do oceny. Posiadasz zainstalowanego domyślnie word pada, więc zapisanie tekstu na dysku nie jest żadnym problemem. Ba! Na upartego możesz zapisać nawet tutaj szkic posta. Po jaką cholerę wrzucać kilka linijek tekstu, który w dodatku już zawiera błędy? A może ludzie powinni już zacząć oceniać?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Vac Skee Navik

Postprzez Wac Skee Navik » 23 Lut 2014, o 12:51

Wstawiłem to tutaj, żeby już w fazie budowy wyciągnąć błędy w postaci, to moja pierwsza postać więc liczę na pomoc graczy.
Awatar użytkownika
Wac Skee Navik
New One
 
Posty: 2
Rejestracja: 22 Lut 2014, o 21:57

Re: Vac Skee Navik

Postprzez Kelan Navarr » 23 Lut 2014, o 13:23

Na jaką pomoc konkretnie liczysz? Że gracze uzupełnią za Ciebie brakujące fragmenty, bądź będą tu debatowali na temat rzeczy, które mógłbyś w historii zawrzeć? Powtórzę raz jeszcze - tutaj wstawiamy karty GOTOWE. Jeśli masz jakieś wątpliwości, bądź pytania, służy do tego konkretny wątek: viewtopic.php?f=184&t=2087
Utworzenie tematu w punkcie nowoprzybyłych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ocenę karty i nie służy wyłapywaniu błędów w trakcie budowy. Pisząc posty nie będziesz również pisał fragmentami, by "w fazie budowy" gracze poprawiali nieścisłości.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Vac Skee Navik

Postprzez Vrath Ravage » 25 Lut 2014, o 11:39

Skoro jest tutaj, a autor nie pomyślał by cokolwiek więcej zrobić, rozumiem, że mogę ją ocenić. Karta jest do niczego, błędów w taki krótkim tekście więcej, niż wypada, a ogólnie czytanie jej sprawiło mi ból. Jestem kategorycznie na NIE i myślę, że to zamyka temat.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław


Wróć do Karty odrzucone

cron