Content

Karty odrzucone

Quadrum'darh BorukNazwa postaci...

Quadrum'darh BorukNazwa postaci...

Postprzez Anonim » 22 Paź 2015, o 23:19

Name: Naemir
Email Address: darrksiderr@wp.pl
IP: 83.31.92.161
Date: Thursday 22-Oct-15 21:19:05 GMT
Subject: Quadrum'darh BorukNazwa postaci...

Has entered the following message into the contact form:



1. Nazwa postaci: Quadrum'darh Boruk

2. Rasa: Zabrak

3. Profesja: Płatny zabójca.

4. Data i miejsce urodzenia: 32 ABY. Jego miejscem urodzenia był statek, błądzący w przestrzeni kosmicznej.

5. Usposobienie (ukryte przed resztą graczy): Chaotyczny choć zimny jak i bezwzględny, śmiechu u niego za często nie zaznasz, jak i smutku. Ciemność zawładnęła jego duszą, zaś on został jedynie pustą skorupą istoty. Można powiedzieć iż może wypełnić każde zadanie, nie ważne jakie brudne czy też odrażające ono jest, wystarczy jedynie kilka kredytów i wszystko może zostać załatwione...

6. Wygląd: Quadrum to wysoki, umięśniony mężczyzna, nie jest kupą mięśni czy też wielkoludem, chociaż śmiało można powiedzieć iż jest dość silny. Jego twarz pokryta jest różnorakimi tatuażami oraz malowidłami, spod których wybijają się jego oczy. Jedno niczym blask słońca-żółte, zaś drugie jak krew-karmazynowe. Na jego głowie znajdują się liczne rogi oraz kolce, które jakby w kolejce układają się w dwurzędy aż do jego karku. Nie posiada on włosów, praktycznie całe jego ciało jest wygolone, zaś większość ów ciała pokryte jest bliznami oraz tym podobnymi. Jego spojrzenie, chłodne przepełnione odrazą zaś sposób jego bycia równie chłodnym. Można szczerze powiedzieć iż jest dość przerażający na swój sposób. Zazwyczaj odziany jest czarny kaftan, wykonany z twardej niczym stal skóry oraz w również czarną togę, która postrzępiona kończy się nieopodal jego kolana. Prócz tego nosi pod tym wszystkim skafander ochronny-Czarny.

7. Umiejętności (ukryte przed resztą graczy):
Dość potężnie rozwinięta umiejętność posługiwania się dwoma mieczami świetlnymi oraz niewytrenowane zaczątki "mocy". Prócz tego-nic specjalnego.

8. Ekwipunek (ukryte przed resztą graczy):
-Dwa miotacze laserów ukryte pod kaftanem.
-Dwa noże świetlne, także ukryte pod ów kaftanem.

9. Widoczny ekwipunek:
-Czarny Skafander Ochronny.
-Krótka, zniszczona toga-Czarna.
-Czarny skafander.
-Para mieczy świetlnych [Jeden czerwony, drugi niebieski]
-Noktowizor.
-2x granat odłamkowy
-2x granat dymny


10. Majątek (ukryte przed resztą graczy): Około 131 kredytów.

11. Historia (ukryte przed resztą graczy): Co by tu dużo gadać.. Hm.. Historia. Tak więc urodziłem się na pokładzie statku, nie pamiętam jakiej był on produkcji, jednakowoż wiem iż był własnością moich rodzicieli. Wiem także iż matka ma nie przeżyła porodu. Przez kilkanaście lat wychowywał mnie ojciec, który okazał się handlarzem różnorakich przypraw oraz owoców z dalekich planet, oczywiście często podwędzałem mu co nie co. Jednak.. Ojciec nie mógł pogodzić się z stratą swej małżonki, przestał w pewnej chwili jeść, pić, a nawet sprzedawać (a praca była jego życiem!). Pewnego dnia, kiedy to miałem koło czternastu lat zastałem go w swojej kajucie z głową przeszytą laserowym śladem... Ech... Dobry był z niego człek. Zacząłem podróżować, zwiedzać miasta, kraje, planety przy tym nabierając doświadczenia, oraz pieniędzy. Nawet nie zauważyłem kiedy a wpadłem w sidła przestępczego pólświatku. Zaczęło się od kradzieży, lecz poprzez drobne rabunki i zastraszania, doszedłem do zabójstw na zlecenie. Wiele lat minęło od kiedy to pierwszy raz zabiłem, minęło wiele lat...
A i zapomniałem wspomnieć o tym iż zgubiłem swój statek kilkanaście dni temu...

12. Plotki:
-On jest mordercą!
-On nie jest żywą istotą!
-On to potwór!
-On zjada dzieci w nocy!
Anonim
 

Wróć do Karty odrzucone

cron